Bērni, Zīdaiņi

APLŪKO: Slavenais Niks Vujčīčs bez kājām un rokām kļuvis par dvīnīšu tēti

Foto no https://www.facebook.com/NickVujicic/

Slavenais iedvesmas treneris, misionārs un rakstnieks Niks Vujčīčs, kuram nav kāju un roku, bet ir laimīga ģimene un kurš palīdzējis daudziem palīdzēt rast dzīves jēgu, ap Ziemassvētku laiku, 20. decembrī,- kļuvis par tēti vēl diviem bērniņiem – dvīnītēm Olīvijai Meijai un Ellijai Lorelai.

Savā sociālā tīkla “Facebook” lentē Ziemassvētkos viņš rakstīja: “Lai visiem laimīgi Ziemassvētki! Mamma un mazulītes ir mājās! Cik brīnišķīga dāvana!” Un 334 tūkstoši viņa cienītāju jau novērtējuši to kā priecīgu ziņu, kā arī ir tūkstošiem ziņu zem šī apsveikuma. Arī jūs varat sveikt viņu un ģimeni!

Dvīnītes piedzimušas savas mammas dzimšanas dienā. “Paldies jums visiem par mīlestību un rūpēm,” rakstīja laimīgais tētis šajā dienā. “Mammai un meitenītēm viss ir kārtībā. Paldies, Dievs!”

Māsiņas piedzima ar divu minūšu starpību un svēra nedaudz vairāk par diviem kilogramiem katra.

 

Niks ir viens no pasaulē pieprasītākajiem oratoriem. Ik gadu viņam ir 250 uzstāšanos skolās, universitātēs, vecu ļaužu mītnēs, cietumos. Viņš ir pabijis 25 valstīs piecos kontinentos. Viņa uzstāšanās var vērot televīzijā un skatīties internetā. Nikam piemīt burvīga humora izjūta, tādēļ viņa uzrunu laikā auditorija gan smejas, gan raud.

Tagad viņš zina – lai noturētu mīļotās sirdi, nav nepieciešamas rokas. Viņš vairs neraizējas par to, ka nespēs apskaut savus bērnus. Palīdzēja gadījums: reiz pie viņa pienāca divgadīga meitenīte; zinot, ka Nikam nav roku, viņa aizlika savējās aiz muguras un uzlika galvu viņam uz pleca.

Niks nevar sarokoties ar klausītājiem, taču pēc katras uzstāšanās viņš apskauj ikvienu – ar sirdi.

Lasiet vairāk par Niku Vujčīču šeit.

 

11 Komentāri

 1. Visu cieņu varonīgam džekam, kurš negrib būt cietējs un parazitēt, bet vai tiešām jāizplata šī gēnu kombinācija, kura rada fiziskas novirzes. Cilvēki jau tagad ir puskropļi – tik vien kā ekrānā māk bakstīt. Nekādi viņš nespēja atturēties no vairošanās?

  1. RITAI

   Šis džeks savā dzīvē ir sasniedzis daudz vairāk nekā komentāru rakstītāji spēj saprast.
   Pie tam viņa vecāki ir kristieši un viņa ģimene ir kristiešu un viņu ģimenē jau aug dēli – pie tam Niks savu ģimeni ir materiāli nodrošinājis.
   Ja kaut kas patiešām ir briesmīgs un nosodāms – tad tikai divkājainie radījumi ar divām rokām, kuri nodzīvo dzīvi bakstot ar pirkstu telefonā un neko nespēj dot ne ģimenei, ne tautai, ne valstij, bet piepilda bērnu namus ar saviem bērniem.
   Rita, kas Tavā izpratnē tie tādi ir ?
   Ar ārēji veseliem, bet garīgi kropliem cilvēkiem ir pilna pasaule…..

 2. varbūt skarbi skanēs,bet šajā gadījumā viss uzkrauts uz sievietes pleciem(dvīņi vel dubultā). un sieviete,kura dzemdēja viņam šos bērnus ir ar novirzēm ….katram šajā pasaulē ir sava vieta,sava misija….bet ja cilvēkam ir novirzes viņš savu vietu neapzinās…nesaskatu te neko skaistu un laimīgu…piedodiet…

  1. Ar novirzēm ir cilvēki, kuriem Dievs devis divas kājas, divas rokas, bet galva uz pleciem nestrādā…..cilvēki, kuri spētu reāli fiziski darboties un strādāt, pārtiek no alkohola un narkotikām….mērdē badā savus bērnus….dzemdē garīgi atpalikušos, kuri nespēj neko, izņemot rakstīt stulbus komentārus….

   1. un šeit ir cilvēks -sieviete ar galvu uz pleciem ,kura nestrādā…par narkomāniem ir cits stāsts…normāls cilvēks nebūtu ne uz ko šādu spējīgs…tikai ar novirzēm…

 3. Hm….Glorija, bet ko Jūs teiktu par bērnu adopciju geju pāriem un lezbietēm …?

  Interesanti, ka visbiežāk pārmetumi tiek cilvēkiem , kuriem galva ir kārtībā un fiziskie trūkumi dzīves kvalitāti nebojā …..tomēr tiešām nosodāmi indivīdi tik pieņemti kā pašsaprotami….

 4. Pilnīgi piekrītu Glorijai. te nav runa par cilveka izturību kā tādu, bet vairot bērnus , kur tēvs ir pilnīgi nederīgs kopdzīvei, brīnums, kā viņam tie bērni tik fiksi rodas, izskatās, ka viena lieta darbojas dubultā, bet dvīņi izskatās pēc daunīsiem, traks var palikt, un ta sieviete, tiešam nav galvas un smadzenes vietā,,,,,,,,vīrs invalīds , kas ir apmazgajams, barojams, ģērbjams utt, un kaudze bērnu…..nu ja nu vienīgi kalpone4s ir majās, tad var izturēt tādu vajpratu.

Pievienot komentāru