Ārstēšana, Vēzis

Latvijas Handbola federācija aicina atbalstīt treneri un spēlētāja dēliņu, kuri cīnās ar vēzi

Foto no handball.lv

Latvijas Handbola federācija aicina morāli un finansiāli atbalstīt Latvijas jaunatnes meiteņu izlases treneri Jūliju Šamricku, kā arī Latvijas izlases handbolista Jāņa Pavloviča dēla Dāvida cīņu pret ļaundabīgajiem audzējiem.

2017. gada janvārī Jūlija uzzināja ar skarbo diagnozi – onkoloģiskā saslimšana 4. stadijā. Visa gada garumā tika pielietota ārstēšana ar valsts finansējumu, taču tā diemžēl nav devusi gaidāmus rezultātus un slimība progresē.

Jūlija Šamricka: “2018.gada janvārī tiek plānots papildināt ārstēšanu ar jaunu medikamentu, tomēr tas nav valsts kompensējamo sarakstā, kas nozīmē, ka ir jāmeklē alternatīvie finansējuma avoti. Vēršos pēc atsaucības pie lielās Latvijas handbola ģimenes, lai varētu maksimāli ilgi vēl darboties mūsu sporta veida attīstības labā.”

Diemžēl ļaundabīgs audzējs diagnosticēts arī Latvijas izlases spēlētāja Jāņa Pavloviča dēlam Dāvidam. Šobrīd viņš tiek ārstēts ar valsts finansējumu, taču mazajam Dāvidam un viņa ģimenei nepieciešams arī morāls atbalsts.

Ziedo:

Saņēmējs: Latvijas Handbola federācija
Banka: Rietumu Banka A/S
Kods: RTMBLV2X
Konta Nr.: LV70RTMB0000067801920

ar norādi: “Ziedojums J. Šamrickai / J. Pavlovičam”

1 komentārs

  1. Es ieteiktu tīrīt ķermeni enerģētiski pašam cietušajam ar cigun paņēmieniem. Izskatās tas uzjautrinoši, bet nomainīt enerģiju ķermenī ir iespējams ļoti labi. Kādreiz es to darīju katru dienu, bet tagad tikai tad, kad uzraujos uz mūsu valsts medicīnas brīnuma enerģiju. Princips ir tāds:
    1. Uzdzenam ķermeņa strāvu kustinot visas ķermeņa locītavas. Plaukstas apļveida kustībā uz vienu pusi uz otru pusi, elkoņi, pleci, kakls, viduklis tāpat, gurni tā lai uz zemes zīmētu 8 uz abām pusēm, rokas uz ceļgaliem un aplis uz abām pusēm, nobeigumā potītes . Ar šiem vingrinājumiem mēs liekam ķermenim saprast, ka mēs darām fizisku darbu un ir vajadzīga enerģija.Rezultātā mēs dabūjam enerģiju, bet to izmantosim citam nolūkam.
    2. Ar ciguna vingrinājumiem sākam stumdīt un retināt ķermenī esošo enerģiju. Ņemam ārā veco liekam iekšā tīru enerģiju. Izklausās dīvaini, bet tas tā notiek.
    Vislabākais ir to darīt pamazām nepārcenšoties. Ar enerģētisko elpošanu nenodarbojamies, tā var izretināties par daudz. Ja ir vajadzība bērnam palīdzēt un viņš nav vel spējīgs to izdarīt, tad tas jādara vecākiem vai ciguna meistaram. Kad ar cigunu ir sasniegta kaifa stadija, tad ar rokām bērnam gar priekšu un aizmuguri stumjam enerģiju uz leju caur kājām ārā. Kad bērns ir attīrīts, tad jāattīrās pašam. Kad esat atkal kulminācijā, ar plaukstām bērnam sākot no galvas pa muguru uz leju līdz pēdām un pa priekšpusi uz augšu iepliķējam enerģiju iekšā. Galvenais ir uzpildīt bērnu un sevi ar enerģiju tā, lai citām enerģijām nebūtu vietas. Ir jārēķinās ar to, ka paliksiet enerģētiski jūtīgāki un uzņēmīgāki. Perfektu enerģētisko tīrību var uzturēt viegli tikai kalnos templī slēgtā sabiedrības lokā.
    Pieaudzis cilvēks kritiskā brīdī var sevi izārdīt vienā dienā. Tikai dari to mežā vai kaut kur ārpus mājas. Nesaindē citus ar savu enerģiju. Turies pa gabalu no citiem cilvēkiem. Iemācies elpot ar ķermeni, ņem enerģiju no debesīm, zemes, akmeņiem vai kokiem. Ja sāk vis degt, tad velc ar domu enerģiju uz leju pa muguru un pa vēderu uz augšu. Griez to tā līdz paliek vēsi. Taupi smadzenes no strāvām, nedomā neko, nedomā par citiem cilvēkiem tas ir Nr1. Vis kas ir kaut cik dzīvs tevī atdzīvosies, kaļķi sadrups un pazudīs. Cepiens būs labais, bet nebaidies ne no kā. Plaukstas neliec uz sevis, tā var sevi uzcept. Galvenais neej pie cilvēkiem kurus dievi komandē un neizsit dakterim drošinātājus. Ciguns ir dzīvības plūsma un arī ierocis. You Tube ir daudz medicīnisko saudzīgo vingrojumu, bet no slimās vietas met visu projām. Ar simtprocentīgu pārliecību tu simtprocentīgi atveseļosies.

Pievienot komentāru