Ārstēšana, Vēzis

Janvārī turpinās bezmaksas atbalsta grupas cilvēkiem, kurus skāris vēzis

Foto - Shutterstock

Pēc aktīvi aizvadīta 2017. gada turpinām īstenot savstarpējā atbalsta grupas cilvēkiem, kurus skāris vēzis. Atbalsta grupu mērķis ir sniegt atbalstu, ļaujot cilvēkiem dalīties pieredzē un uzzināt kā citi sadzīvo ar šo slimību. Atbalsta grupu norisi nodrošina onkoloģisko pacientu atbalsta biedrība “Dzīvības koks”, par dalību tajās nav jāmaksā.

Atbalsta grupās tiekas cilvēki, kurus skārusi diagnoze vēzis un, kuri vēlas rast risinājumu sarežģītās dzīves situācijās, gūt un sniegt atbalstu mijiedarbībā ar citiem cilvēkiem. Tās ir grupas, kurās tiek dota iespēja ikvienam dalībniekam līdzdarboties, dalīties pieredzē, izteikt savas izjūtas, emocijas, pārrunāt problēmas un grūtības, iemācīties uzklausīt citus, iemācīties sadzīvot ar diagnozi vēzis. Piedaloties atbalsta grupā, cilvēkam ir iespēja meklēt atbildes uz daudziem sev neskaidriem jautājumiem, tomēr katrs pats ir atbildīgs par to, cik daudz pats vēlas dot un gūt. Atbalsta grupā tiekas cilvēki, kuri atrodas dažādos dzīves krustpunktos – kādam aktīvais ārstēšanās posms sen aiz muguras, cits ir procesā, bet kādam tas vēl ir priekšā.

Uz atbalsta grupas nodarbību lūdzam iepriekš pieteikties, rakstot uz e-pastu: [email protected] vai zvanot pa tālruni: 67625339.

Nākamās atbalsta grupas datums: 4. janvāris.
Sākums: 17.30.
Vieta: Melnsila iela 13-1, Rīga.

Par dalību atbalsta grupā NAV jāmaksā.

Turpmāk atbalsta grupas notiks katru otro ceturtdienu. Datumi atbalsta grupām 2018. gada pirmajā pusē: 4. janvāris, 18. janvāris, 1. februāris, 15. februāris, 1. marts, 15. marts, 29. marts, 12. aprīlis, 26. aprīlis, 10. maijs, 24. maijs.

1 komentārs

Pievienot komentāru