Ārstēšana, Veselības politika

Pēdējo dienu var nobalsot par aizvadītā gada labākajiem mediķiem

gada-balva-medicina

Šodien ir pēdējā diena, kad iespējams nobalsot par aizvadītā gada labākajiem mediķiem Latvijas Ārstu biedrības (LĀB) rīkotajai “Gada balvai medicīnā”, informēja biedrībā.

Iedzīvotāji tiek aicināti nobalsot par labākajiem mediķiem tādās nominācijās kā “Gada ārsts”, “Gada zobārsts”, “Gada ārsta palīgs”, “Gada māsa”, “Gada vecmāte”, “Gada farmaceits” un “Gada funkcionālais speciālists”.

Ar “Gada balvu medicīnā 2017” tiks godināti Latvijas mediķi 12 dažādās nominācijās, tostarp tiks pasniegta arī balva nominācijā “Gada cilvēks medicīnā”, “Gada notikums medicīnā”, “Gada slimnīca” un “Gada balva par mūža ieguldījumu medicīnā”. Šajās nominācijās uzvarētājus nosaka LĀB ekspertu vērtējums.

Savukārt nominācijā “Gada docētājs” par saviem pedagogiem balso Rīgas Stradiņa universitātes un Latvijas universitātes medicīnas studenti.

LĀB rīkotā “Gada balva medicīnā” notiks astoto reizi. Arī šogad ikviens cilvēks var nobalsot par, viņaprāt, labāko veselības aprūpes speciālistu, atbildot uz pāris jautājumiem, kā arī minot pamatojumu, kāpēc tieši šis speciālists būtu pelnījis saņemt apbalvojumu. Balsot var LĀB mājaslapā “arstubiedriba.lv” un portālā “arsts.lv”.

Pievienot komentāru