Sekss, Tuvība

12 biežākās problēmas seksā, par kurām sūdzas ģimenes attiecību speciālistiem

Foto no Shutterstock.com

Ideālā pasaulē, kurā “viņi dzīvoja ilgi un laimīgi”, nav seksuālu problēmu. Reālajā pasaulē tās ir un pat ļoti bieži. Aplūkosim galvenās problēmas un speciālistu padomus, kā tās atrisināt.

“Seksa laikā es pārāk bieži domāju par ko citu un nevaru sasniegt orgasmu”

Tas ir raksturīgi daudzām sievietēm, it īpaši, ja aug bērni un visas domas pievērstas viņiem – vai ir aizmiguši, vai nedzirdēs mīlēšanos u.tml.

Risinājums: plānojiet seksu. Lai cik paradoksāli tas neizklausītos, bet rutīna, prognozējams sekss ar priekšspēli, glāstiem un ierasto pāreju uz mīlēšanos var palīdzēt koncentrēties uz seksu. Tas prasīs vīrieša pacietību un sapratni. Pirmajā reizē rezultāta varbūt nebūs, tam vajadzētu kļūt par zināmu paradumu.

“Vīrs gultā ir atturīgs, neizrāda emocijas”

Lielākā daļa vīriešu audzināti pārliecībā, ka vīrieši neizrāda savas jūtas. Tāpēc viņi vai nu neiedomājas par tādām izpausmēm vai savaldās. Papildus atklātajai sarunai ar viņu labi darbojas imitācijas princips. Pati gultā esi emocionālāka un runā par savām vēlmēm.

“Es vienmēr gaidu, kamēr viņš izrādīs iniciatīvu”

Šī ir izplatīta problēma un izraisa lielu slēptu neapmierinātību. Bet problēma ir tikai jūsu prātā. Ja vēlies seksu, uzaicini uz to pirmā. Nē, tu neizskatīsies kā izvirtule. Tev arī ir tiesības izteikt savas vēlmes.

“Kur palikušas priekšspēles?”

Ja jūs atkal un atkal simtiem reižu iztikāt bez tās, kā tieši vīrs sapratīs, ka tev tās pietrūkst? Tikai šādi: tieši pasaki, ka vēlies seksu secībā a), b), c).

“Es vēlētos vairāk maiguma”

Maigums un romantika sākas ārpus gultas. Atsauciet atmiņā pirmos randiņus, ejot sadodieties rokās, sēžot pie TV apkampiet otru u.tml. Agrāk vai vēlāk pamanīsiet pozitīvas izmaiņas gultā.

“Mums nav emocionālas saiknes”

Tā notiek, ja sekss ir tikai mehāniskas kustības. Skatīt iepriekšējo padomu un atrodiet kaut ko tādu, kas jums sniegs prieku vai citas spēcīgas emocijas ārpus gultas. Tad emocijas arī seksā atgriezīsies.

“Mēs cenšamies ieņemt bērnu un tas mūs nomāc”

Sekss pienākuma pēc vēl nevienu nav padarījis laimīgu. Pārtrauciet seksu pārvērst par laboratorijas darbu, aizmirstiet par savu misiju. Vienkārši mīlējaties tad, kad abi vēlaties.

“Manam vīram nepatīk orālais sekss”

Jūs nevarat piespiest viņu to darīt. Meklējiet citus veidus, kā kopā ar viņu gūt baudu.

“Pēc kāzām mēs vairs nenodarbojamies ar seksu”

Ģimenes dzīves sākums bieži vien saistīts ar stresu par jaunās dzīves sākšanos, atbildību un iekāre kaut kur pazūd. Atslābinieties, jūs joprojām esat tie paši, kuri pirms kāzām mīlējās kā truši. Neuztveriet visu tik nopietni. Un gultā neapspriediet problēmas. Sliktākajā gadījumā apspriediet tās ar speciālistu. Kopā.

“Partneris ir neiejūtīgs, es jūtos kā piepūšamā lelle”

Kamēr klusēsi, tāda arī paliksi. Delikāti, bet noteikti paskaidro, kas tev ir patīkami, kas nav un ko tieši tu gribētu no viņa saņemt gultā. Sekss ir domāts diviem. Tie, kas tam nepiekrīt, lai mīl savu roku, nevis dzīvu cilvēku.

“Viņš ļoti ātri beidz”

Tas ir normāli, ja vainīgs pirmo tikšanos reižu uztraukums, bet nepatīkami ilgtermiņa attiecībās. Varbūt jūsu sekss ir tik reti, ka viņam bail nepaspēt gūt apmierinājumu? Ja nē, tad jums ir darīšana ar stereotipisku uzvedību vai fiziskajām īpašībām. Tīmeklī ir daudz derīgu padomu, kā vīrietim pagarināt dzimumaktu. Bet, ja viņam par to nepateiksi, nekas nemainīsies.

“Man vienkārši ir par maz seksa!”

Tas arī ir jūsu atklātās sarunas temats. Skumji uzzināt, ka jūsu seksuālie temperamenti nesakrīt, bet tās nav attiecību beigas. Jums ir iespēja vienoties, piemēram, ka reizēm pamēģināsiet ko jaunu. Tad seksu, visticamāk, jūs abi gaidīsit ar nepacietību.

Vissliktākajā gadījumā varat eksperimentēt ar seksa rotaļlietām. Un ne vienmēr bez partnera. Ja partneris nav spējīgs uz atkārtotu dzimumaktu, viņš vienkārši var palīdzēt jums sasniegt otro vai trešo orgasmu šajā naktī.

 

Avots: obozrevatel.com

32 Komentāri

  1. Bet agrāk taču tā nebija? Padomā – kā pats esi mainījies, kas mainījies viņās attieksmē. Bieži vien, vīrietis pat neiedomājas, ka pats ar savu attieksmi ir sievieti atsaldējis. Attiecību sākumā taču tā nebija, jo savādāk jau nebūtu palicis kopā ar tādu sievieti, kura viņu neapmierina.

 1. vajaga baudīt!!! Tikai un vienīgi baudīt, nevis tur cepties kāda kurā pozā izskatos un kādi izspūruši mati. Vajaga piepildīt savas erotiskās fantāzijas. Vīrietis par to būs pateicīgs. Vismaz manējais tāds ir.

 2. ai,nekas nepalidzes,ja nav istas miilestiibas jau no pasa sakuma,tikai simpatijas un sekss.Ista patiesa milestiba ir liels retums un ja tada Jums ir,tad nepalaidiet to lai vai kas notiktos.Visi tie,kas turas tikai uz berniem un naudas ir nolemti dzilai depresijai un ierakties darbos.

 3. Visu attiecībās parāda darbi. Pēc darbiem var spriest kāda ir attieksme un domas. Vārdi ir vien tukši vārdi. Naži kuri lido uz visām pusēm. Saka vienu, bet dara pretējo.

  1. Vnk vispirms vajaga iepazīties. Saprast kas ir kas un tad precēties, ražot kinderus. Bet dzīvē viss ir otrādi. Satiekas un pēc stundas jau ražojums. Sametas dzīvot kopā un tad ai ai ai. Taka tādi tirliņi.

 4. nu kā tas orālais sekss vispār var patikt. vēeeee
  nē, nu vīrietim saņemt varbūt patīk, bet sievietei viņam to sniegt? ļoti šaubos. tikai izdabā vecim

 5. tapeec jau saku iista miilestiba jau no pasa sakuma.kaitinaat saak ar laiku tad,ja nopasa sakuma taa nav bijusi miilestiba abpuseja un patiesa,bet gan kailsle,simpatijas,resns veders un tad jau kopeja manta,rutiina:)))Tada nekad nepariet,pat ja cilveki izskiras vini savaas dveselees vienmeer buus kopaa.

 6. Daudzām tā puritaniskā domāšana pie vainas, kā ta var pateikt vecim, ka gribu, lai palaiza, bet vajag dāmas, mēs nevaram lasīt domas, tieši tas pats par pārējo, jo kad process sākas un jūs tam procesam nekādīgi neiebilstat, tad mēs domājam, ka viss ir labi un jums patīk tas ko mēs daram. Pasakot es gribu šito vai to, tas uzsit asinis un pilnīgi un noteikti neviens nedomās, ka esat ķertas, tieši pretēji, mums patīk, kad jūs pasakat kā gribat un ko gribat. Runājiet dāmas.

 7. Ļoti gribētu sev atsaucīgu vīrieti. Tādu kurš reāli arī var netikai gibu gibu, izbaudīt mīlas priekus. Tādu vīrieti, kurš manas erotiskās fantāzijas uztvertu par normu nevis ko slimu. Mūsdienās jau tādu ar uguni neatrast. Alusvēderi, liekie kg un slinkums, nevīžība, nolaidība dara savu.

  1. Vīrieši bez allus vēderiem mums pa pilnam, problēma ka sievietes mums puritāniskas un pilnīgi bez kādas iniciatīvas. Visrinķī pilns ar pārgribējušiem večiem – sludinājumu portāli pilni, bet kur tās sievietes ir. Aūū – dodiet ziņu.

 8. Ko lai dara tie vīrieši,kuriem klasiskais seks vispār neinteresē?Latvietes ir tik puritāniskas,ka tā arī savā dzīvē neesmu varējis sastapt sievieti ar kuru man būtu interesanti,diemžēl.

 9. Te nu gan jautri palasīt, ka vīrieši negrib seksu, neizrāda iniciatīvu vai atsakās no orālā. Tas parasti ir sieviešu lauciņš. Bet laikam jau raksts tulkotais un tās ir ārzemju sieviešu problēmas. Pie mums parasti ir ka sievietes ir neieinteresētas, atturīgas un kategoriski pret ko vairāk kā “tumsā zem sedziņas”.

Pievienot komentāru

Brīdinām, ka šīs lapas saturu nedrīksti aplūkot, ja Tev vēl nav 18 gadu!
Vai tev ir vismaz 18 gadu?