Ārstēšana, Vēzis

Aicina palīdzēt mūziķa Riharda Zaļupes slimajai sievai Sondrai, viengadīgas meitiņas mammai!

zalupes2

Pie Latvijas iedzīvotājiem pēc palīdzības vērsusies 31 gadus jaunā Sondra, viengadīgas mazulītes māmiņa un mūziķa Riharda Zaļupes dzīvesbiedre. Šī gada janvārī Sondra saņēma šokējošas ziņas – ādas audzējs – melanoma ir izplatījies vēdera un muguras ādā. Sondras dzīvību var glābt jaunākās paaudzes medikamenti, kuru izmaksas sastāda 81 887 eiro.

Pie Latvijas iedzīvotājiem vērsusies Sondra, 31 gadus jauna sieviete, gadu vecas mazulītes mamma. Savā profesionālajā dzīvē viņa sekojusi sirdij un ļāvusies izaicinājumiem radošajā jomā gan vadot Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra sabiedriskās attiecībās un mārketingu, gan atbalstot vokālās grupas Latvian Voices radošās gaitas, kā arī dzīvesbiedra un mūziķa Riharda Zaļupes radošos projektus. Šobrīd Sondras ikdienu un prieku par mazulīti aizēno smaga slimība.

Pavisam neilgi pirms mazulītes piedzimšanas Sondra pamanīja izmaiņas kādai dzimumzīmītei uz rokas. Ārsts nozīmēja operāciju uzreiz pēc mazulītes piedzimšanas. Pēcoperācijas rezultāti diemžēl apstiprināja ļaundabīgu ādas audzēju – melanomu. Tika veikta atkārtota operācija, lai izņemtu apkārtējos audzēja skartos audus, nozīmētas regulāras ikmēneša ārsta apskates. Viss bija labi, līdz šī gada janvārī Sondru piemeklēja spēcīgas sāpes vēderā. Nonākot slimnīcā, pēc veiktajiem izmeklējumiem tika konstatēta audzēja izplatība vēdera un muguras ādā. Tas bija šoks!

“Es joprojām nespēju aptvert, kas īsti notiek. Bet jau tagad esmu pateicīga par katru cilvēku, kurš ir manā un mūsu ģimenes dzīvē. Esmu pateicīga draugiem, radiniekiem par atbalstu, vecvecākiem, kuri ne brīdi nedomādami ir klāt no Talsiem un Liepājas, lai parūpētos par mums, parūpētos par mazo, kad esmu prom vai pavisam sagurusi. Man ir ārprātīgi grūti pieņemt šo situāciju, jo esmu pieradusi būt par atbalstu citiem, bet ticu, ka šim visam ir kāds augstāks mērķis un ceru, ka mana cīņa iedvesmos citus mīlēt, atbalstīt un baudīt katru dienu, kura mums ir dota kopā ar mīļajiem šajā brīnumu pilnajā pasaulē”, stāsta Sondra.

Sondras gadījumā ārstu konsīlijs lēmis par ārstniecību ar divu kombinētu medikamentu terapiju, no kuriem tikai viens – Vemurafenib ir daļēji valsts apmaksāts, bet otrs – Cobimetinib ir jāiegādājas pašiem. Mēnesī ārstēšanās summa atkarībā no devas var sasniegt līdz pat 13 128 eiro, jāārstējas vismaz vienu gadu. Sondras ģimene paši var segt medikamentu izmaksas līdz pat 10 000 eiro apmērā, 4000 eiro Sondras medikamentu apmaksai tiks segti no labdarības koncerta “Vienoti par iespēju” saziedotajiem līdzekļiem, daļu medikamentu ir iespēja saņemt bez maksas, taču pilna ārstniecības kursa izmaksu segšanai trūkst vēl ievērojama summa – 81 887 eiro. Nozīmētā terapija ar jaunākās paaudzes medikamentiem dod cerību uz atveseļošanos.

Palīdzēsim Sondrai atveseļoties, dzīvot un izaudzināt savu mazulīti! Ziedot iespējams:
– Portālā Ziedot.lv ar internetbankas vai maksājuma kartes starpniecību ziedot.lv
– Jebkurā bankas filiālē uz Ziedot.lv kontu, norādot mērķi „Palīdzība Sondrai Zaļupei”
Fonds “Ziedot.lv”, Reģ. Nr 40008078226
SWEDBANK: bankas kods: HABA LV 22, konta nr: LV95HABA0551006150241
SEB: bankas kods: UNLALV2X, konta nr: LV86UNLA0050014286045
NORDEA: bankas kods: NDEALV2X, konta nr: LV19NDEA0000082343510
CITADELE: bankas kods: PARXLV22, konta nr: LV64PARX0012713470002
NORVIK BANKA: bankas kods: LATBLV22, konta nr.LV42LATB0002010114928
DNB BANKA: bankas kods: RIKOLV2X, konta nr. LV53RIKO0002013321645
Latvijas pasts: Konta Nr. LV05LPNS0001003230983

11 Komentāri

 1. Tos 100.tukstosus ko iemaksaja par Rimsevicu valstij butu pienakums izlietot celam merkim cilveka dzivibas glabsanai.Jauna sieviete ir vajadziga savam maxajam berninam.

 2. Ļoti jūtu līdzi jaunajai ģimenei, tomēr patiesība ir nepielūdzama. Šī konkrētā kombinācija – tā ir kā atombumba ķemenim, kur dzīvildze (ja vispār šī kombinācija palīdz) ir maksismums 12 mēneši. Te nav runa par “atveseļoties, dzīvot un izaudzināt savu mazulīti”. Diemžēl. Arī tad, ja viņa šo medikamentu setu dabūs, viņas dzīves kvalitāte būs nožēlojama. Tad jau labāk Rigvir. Ja arī nepalīdzēs, vismaz cilvēks nenomirs uzreiz no komplikācijām un ģimenei būs normāls cilvēks, ar ko sarunāties – iespējams, to pašu gadu. Bet, kaut nu es kļūdītos! Laimes!

  1. Iesaku dziedināties, izlasīt Džo Dispenza grāmatu TU ESI PLACEBO, un+melno ķimeņu eļlu, amarantu eļļu, bioselēnu(pirmā dienā 40 pil), gurķeņu eļļu, koraļļu kalciju(lai sārmaina vide)+ burkānu sulu+ķirbju sulu+tiko pirmās nezālītes(virzu, balande,nātres). Un lai prātam restarts, un palīdz DOMAS turēt uz VESELĪBA, PATI SEVI DZIEDINU. Vēl Nīla Donalda Volša sarakstītā grāmata “Sarunas ar Dievu. Neparasti dialogi” Dievs -grāmatā ir domāta APZIŅA.
   https://www.youtube.com/watch?v=yraEifepUvs

 3. Cik nav teikts par solārija ļaunu, gulēšanu un nenormālu cepināšānos karstajā saulē kaut kur Eiropā. Bet jaunas sievietes neklausa, grib but brūnas, bet mūsu ziemeļnieku āda nav paredzēta tam. Kāpēc melnādainajiem nav melanomas, tiem ir cits ādas tips. Melanoma tāpat nerodas, kaut kas viņu iprovocē. Lai tomēr sievietei veicas, varbūt, ka viss izdodas….

  1. Ai omit, tad ja solaris ir vainigs, tad mazie berni, ari iet uz solarija, jus to iespejam nezinat ka ir un but un tuvakajam, tad nu gana pietaisit bikses, jo tam es izgaju, un zinu ko nozime, butu naudiņ tiešam dalitos, un meitenei novelu, VIS BUS LABI, tici tam.

 4. Cik klaji var maldinat pacienti un vel Ziedot.lv tajaa piedalaas, briesmigi, cik talu esam alkatibaa nonakuši! Ceribu izarsteties ir nulle, diemzel, bet šie velna kalpi vel pamanās māmiņai pedejo naudu paņemt un sabojat pedejos muža menešus. Mīļā pacientes gimene, paludziet, lai arsti kas izrakstija šo briesmigo ciankalija kokteili, parada kaut vienu efektivitates petijumu. Tadu nav!!! Viss ir fikcija. Garantetas ir tikai drausmigas blaknes! Izturibu un milestibu pacientei un gimenei!

 5. Iesaku lietot turmeriku-curcumin, kapsulas, jabut kopa ar bio-peperinu lai labak uzsuktos. Jasak lietot mazakas devas, katru nedelu palielinat devu.Jalieto majas gatavotas darzenu un auglu sulas, velams no organic . Sulu spiede -champion, vai lidziga.Uztura nelietot sarkanas galas.Lietot alkaline produktus. Ieprieks minetas ellas loti labas.Jastiprina organisma imunitate. Lai veicas!

Pievienot komentāru