Bērni, Veselība

Visā Latvijā notiks Skaistuma dienas smagi slimu bērnu māmiņām. Var pieteikties palīgā

Foto - Fotolia.com

Pateicoties negaidīti lielam uzņēmēju un brīvprātīgo atbalstam no 7. līdz 17. martam visā Latvijā notiks Skaistuma dienas smagi slimu bērnu māmiņām – māmiņas, kas audzina bērnus ar smagu invaliditāti, bez maksas varēs apmeklēt dažādas skaistumkopšanas aktivitātes, radošas nodarbības dvēseles un ķermeņa labsajūtai, masāžas un citas veselību veicinošas procedūras. Šī akcija ir dāvana māmiņām sieviešu dienā.

Akcijas idejas autore un koordinatore, biedrības “Oranžais Stars” vadītāja Inga Baļe, kas pati audzina bērnu ar nopietnām veselības problēmām, par šo akciju stāsta: “Smagi slimu bērnu mammām ikdiena ļoti atšķiras no citu ğimeņu ikdienas. Aprūpējamie bērni prasa lielu izturību, jo nereti tiem mammas uzmanība ir nepieciešama 24 stundas diennaktī septiņas dienas nedēļā daudzu gadu garumā. Bērna vajadzībām tiek tērēts gan ļoti daudz laika, gan arī līdzekļu, taču šīs mammas, tieši tāpat, kā vairums sieviešu, sapņo par tādu dienu, kuru varētu veltīt tikai un vienīgi sev un savai labsajūtai. Turklāt bieži vien tā nav ekstra, bet ļoti vitāla nepieciešamība, kas māmiņām palīdzētu atgūt spēkus un garīgo labsajūtu. Tieši tāpēc radās doma uzrunāt skaistumkopšanas speciālistus un uzņēmējus, kas darbojas šajā jomā, lai Sieviešu dienas noskaņās kopīgi noorganizētu patīkamu, sievišķīgu atpūtu smagi slimu bērnu mammām.”

Dažu dienu laikā aicinājumam atsaukties brīvprātīgos, kas būtu gatavi iepriecināt māmiņas, tika saņemti aptuveni 200 pieteikumi no dažādiem cilvēkiem un uzņēmumiem. Akcijas laikā tiks īstenotas aptuveni piecdesmit dažādas aktivitātes vismaz 16 Latvijas pilsētās. Māmiņas, kas audzina smagi slimus bērnus, Sieviešu dienai veltītās skaistuma un labsajūtas procedūras varēs izbaudīt Jelgavā, Rīgā, Valmierā, Cēsīs, Siguldā, Aizkrauklē, Ķekavā, Rēzeknē, Ādažos, Rojā, Mārupē, Jūrmalā, Liepājā, Ogrē, Bauskā un Saldū.

Pietiekties akcijai vai iegūt vairāk informācijas par pasākumu norisi iespējams, zvanot pa tālruni 22080338 vai apmeklējot biedrības “Oranžais Stars” Facebook lapu. Projektu īsteno biedrība “Oranžais Stars” ar “Giving for Latvia” atbalstu. Biedrība „Oranžais Stars” ir nevalstiska organizācija, kuras mērķi ir sniegt atbalstu ģimenēm, kas audzina bērnus ar īpašām vajadzībām un veicināt plašāku sabiedrības izpratni par iecietību. Organizācijai ir piešķirts sabiedriskā labuma statuss.

Pievienot komentāru