Pozas un vietas, Sekss

Vai, pasūtot internetā intīmpreces, par pirkumu neuzzinās visa mazpilsēta

Foto - Shutterstock

Dzīvoju mazpilsētā, vīriešu te nav. Esmu dzirdējusi par dažādām rotaļlietām sieviešu veselībai. Vai tās pasūtīt internetā ir droši? Līga Kurzemē

 

Pasūtot seksam domātās preces un rotaļlietas internetā, nevar saņemt daudzpusīgu un individuālu konsultāciju, kā tas ir intīmpreču veikalā, bet jāiztiek tikai ar vispārīgu anotāciju, kur uzsvars likts uz pozitīvajām īpašībām, bet nav uzsvērtas lietošanas nianses.

Internetveikalā visbiežāk pasūta lubrikantus, erotisku veļu un apģērbu. Sūtījums ir diskrēts, jo uz iepakojuma ir neitrāls uzņēmuma nosaukums. Prece ir iesaiņota tā, lai neko nevar redzēt, īpaši svarīgi tas ir nelielos ciematos. Ir arī dažas preces, kas nopērkamas seksšopos, bet tiek izmantotas un pielāgotas ikdienai, īpaši sportojot, piemēram, ērta un kvalitatīva veļa (tiem, kuriem lieli ceļa gabali jābrauc ar velosipēdu), krūšu uzlīmes (sportistiem, lai garāku skrējienu laikā nenoberztu krūšgalus). Pastāv 14 dienu atgriešanas iespēja, ja iepakojums nav ticis atvērts. Dažādām preču grupām ir savi noteikumi – kurus var un kurus nevar atgriezt.

 

 

Konsultējuši: ginekoloģe, seksoloģe Aija Tūla-Rijkure, seksologs, seksopatologs, psihoterapeits Dainis Balodis, veikala SexyStyle mārketinga vadītāja Elīna Hasanova

4 Komentāri

  1. Izplatīt privātas ziņas var interneta pakalpojuma sniedzēja darbinieks, kuram ir pieeja sūtītajiem un saņemtjiem datiem. Tātad tas cilvēks un tā cilvēka saskarsmes (pietuvināto) loks var būt šīs informācijas noplūdes avots. Un ne tikai intīmās dzīves jautājumos. Jābūt modriem un ja ir iespēja obligāti lietot drošus, maksas VPN pakalpojumus vai arī iegādāties preces tālu no dzīvesvietas, klātienē.

Pievienot komentāru

Brīdinām, ka šīs lapas saturu nedrīksti aplūkot, ja Tev vēl nav 18 gadu!
Vai tev ir vismaz 18 gadu?