Ārstēšana, Vēzis

Sondra Zaļupe pastāsta, kā sākās slimība un vai viegli pieņemt citu palīdzību

Personiskā arhīva foto

31 gadus vecā Sondra Zaļupe, kas ir pazīstamā mūziķa Riharda Zaļupes dzīvesbiedre un kuras atbalstam 1.martā tiek rīkots labdarības koncerts “Es nākšu, lai Tu dzīvotu” ar Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra un daudzu citu mūziķu piedalīšanos, plašāk atklājusi, kā slimība sākusies un kā šobrīd jūtas, kad jālūdz ziedojumi, lai varētu ārstēties.

Sievietei būs jāārstējas gadu un tam nepieciešami vairāk nekā 80 tūkstoši eiro. Pēc ziedot.lv aktuālās informācijas otrdienas rītā, šobrīd saziedoti teju 68 tūkstoši eiro.

Ziedot.lv sieviete pastāstījusi, ka pamanījusi izmaiņas kādai dzimumzīmītei uz rokas. Pēcoperācijas rezultāti diemžēl apstiprinājuši ļaundabīgu ādas audzēju – melanomu. Tika veikta atkārtota operācija, lai izņemtu apkārtējos audzēja skartos audus, nozīmētas regulāras ikmēneša ārsta apskates. Viss bija labi, līdz šī gada janvārī Sondru piemeklēja spēcīgas sāpes vēderā. Izmeklējumi tika konstatēta audzēja izplatība. “Tas bija šoks!” par slimības attīstību un norisēm ģimenēm lasāms portālā Veselam.lv.

“Es joprojām nespēju aptvert, kas īsti notiek. Bet jau tagad esmu pateicīga par katru cilvēku, kurš ir manā un mūsu ģimenes dzīvē. Esmu pateicīga draugiem, radiniekiem par atbalstu, vecvecākiem, kuri ne brīdi nedomādami ir klāt no Talsiem un Liepājas, lai parūpētos par mums, parūpētos par mazo, kad esmu prom vai pavisam sagurusi. Man ir ārprātīgi grūti pieņemt šo situāciju, jo esmu pieradusi būt par atbalstu citiem, bet ticu, ka šim visam ir kāds augstāks mērķis un ceru, ka mana cīņa iedvesmos citus mīlēt, atbalstīt un baudīt katru dienu, kura mums ir dota kopā ar mīļajiem šajā brīnumu pilnajā pasaulē,” labdarības portālam stāsta Sondra.

Pievienot komentāru