Alternatīvā medicīna, Netradicionāli

Ēteriskās eļļas, ar kurām pat slimnīcā vīrusi dažās stundās izzūd

IMG_3984_Photo Janis Vecbralis www_sbart_lv t_371 28678377_

Ēteriskā eļļa ir dabas, naturopātijas produkts, kas apgrūtina telpā esošo nelabvēlīgo organismu vairošanos. Rīgas aromterapijas skolas mācību centra Ambra vadītājs Georgs Celitāns stāsta, ka klīniskajos pētījumos ir apstiprināts – izsmidzinot ēteriskās eļļas slimnīcas telpās, atnestais vīruss dažās stundās izzūd.

Protams, nevajag aizmirst par mūsdienu medicīnu, bet daudz ko var panākt ar eļļām. Ja vīruss nupat saķerts, lai neaplipinātu tuviniekus, var iedegt svečturi un pakvēpināt, piemēram, tējaskoka eļļu, kas ir efektīva pret vīrusiem, mikrobiem un sēnēm. Ja tējaskoka aromāts nešķiet patīkams, var vienu pilienu šīs eļļas sajaukt ar diviem pilieniem apelsīna eļļas. Vienalga, cik slikts kokteilis sanācis no parfimērijas viedokļa, galvenais, lai tas pilda savas funkcijas.

Vīrusu padzenāšanai der arī eikalipts.

Kvēpinot eļļas vai dūmus, telpu var atbrīvot arī no drūmas enerģijas. Tas savukārt ārstē emocionālas problēmas, stāsta Georgs Celitāns. Kāds guru no Indijas teicis: “Ziniet, 30% slimību dzīvo fiziskajā ķermenī, un tās var izārstēt. Bet 70% dzīvo ārpus cilvēka, kaut simptomi ir ķermenī.” Šajā gadījumā palīdz ēteriskās eļļas. Ir klīniski pierādīts, ka cilvēks aromterapijas ietekmē kļūst veselāks.

 

Jūties slikti – iededz sveci

Kad pārnākam mājās un jūtam, ka, iespējams, saķerts vīruss, paņemam svečturi, svecīti, ūdeni, eļļu un aizmirstam par slimību. Ja ir nogurums, jāiet gulēt.

Jūtot, ka tuvojas galvassāpes, tā vietā, lai dzertu pretsāpju un pretiekaisuma līdzekļus, izveido atmosfēru, kas atsvaidzina gaisu.

Svecīti var atstāt degam. Citi saka, ka uguni nedrīkst atstāt bez uzraudzības, bet tā vienkārši jānoliek drošā vietā ar paliktni. “Reiz atstāju sveci uz galda bez paliktņa, sēdēju otrā istabā un priecājos, cik patīkams aromāts. Pēc brīža ienācu telpā un sapratu, ka gruzd galds. Aromāts gan tiešām bija labs!” atminas aromterapeits.

Būtiski ir izvēlēties tādu aromātisko eļļu, kas patīk visiem telpā esošajiem. Bērns viegli seko sajūtām un patiesi dalās savā patikā vai nepatikā. Grūtāk ir izprašņāt partneri, kurš, iespējams, vēlas izpatikt un piecieš. Bet paciest netīkamu aromātu var būt pagrūti. Nonākot degunā, eļļas smarža uzreiz dod signālu smadzenēm, kas regulē emocijas un izturēšanos. Rezultātā netīkamais aromāts dara partneri nervozu, agresīvu, viņam sāk sāpēt galva, kļūst neomulīgi, pat pretīgi.

 

logo-36

Pievienot komentāru