Netradicionāli, Padomi

2018. gada Mēness kalendārs veselībai: Kad veikt operācijas, kurus orgānus jāsaudzē

Arhīva foto

Ar veselību un labklājību mūsdienās saprot brīvību no kaitīgā stresa un spiediena, kā arī dzīvi harmonijā pēc noteiktiem bioritmiem un
pēc Mēness fāzēm. Jo tas, kas noliedz sava ķermeņa vajadzības, nedzīvos labi. Sliktākajā gadījumā šāds organisms saslimst. Kopumā Mēness fāžu enerģijas ietekme uz veselību ir klasificējama šādi:

DILSTOŠS MĒNESS

Kad Mēness dilst, izirst arī pilnmēness laikā uzkrātā enerģija, kas iedarbojas uz ķermeni. Organisms atrodas attīrīšanās, detoksifikācijas
un ūdens zaudēšanas stadijā, tāpēc ir vērtīgi šajā laikā lietot, piemēram, nātru tēju. Visas aktīvās vielas, piemēram, narkotikas, zāles un
toksīni, pārstrādājas un tiek uzņemti daudz lēnāk. Var tikt uzsākta profilakse – izveseļošanās process būs ātrāks un kvalitatīvāks nekā citās dienās, pat rētas asiņos mazāk. Ļoti veiksmīgas būs jebkuras ķirurģiskās operācijas.

Dilstoša Mēness pirmajās dienās var doties pie zobārsta, piemēram, taisīt zobu protēzes. Dilstoša Mēness pēdējās dienās, pirms jaunmēness, var ārstēt arī ādas kaites. Ļoti efektīva būs aknes un citu ādas defektu ārstēšana, kā arī kārpu likvidācija. Labākai dzīvošanai pārliecinieties, ka pavadāt pietiekamu laiku dabā – īpaši tādos apstākļos, kuros varat atpūsties un relaksēties.

AUNMĒNESS

Kad varu pārņem jaunmēness, visi iepriekš minētie dilstoša Mēness aspekti kļūst arvien aktuālāki. Ir labs laiks gavēnim, jo organisms
var ļoti veiksmīgi atbrīvoties no toksīniem, atbalstot tam sniegto palīdzību. Īpaši efektīva jaunmēness dienās ir tādu toksīnu kā amalgama izvadīšana. Organisma attīrīšanās tagad ir īpaši svarīga, lai nodrošinātu to, ka atjaunotajā ķermenī paliek
vērtīgās vielas, piemēram, asinsķermenīšus atjaunojošie elementi.

AUGOŠS MĒNESS

Mēnesim augot, visas vielas, ko dabū ķermenis, piemēram, alkohols vai zāles, iedarbosies īpaši spēcīgi. Tagad jāļauj ķermenim uzņemt trūkstošos minerālus un labi sabalansētus vitamīnus, kas būs tik derīgi iepriekšējo detoksifikāciju izgājušajam organismam. Zobus un smaganas ir labi pabarot ar kalciju. Tomēr šajās dienās būtu jāizvairās no jaunām amalgamu D saturošajām zobu plombām, kā arī no citiem toksīniem.

Šajās dienās ķermenis var uzkrāt un paturēt jaunpienākušo nepieciešamo enerģiju; nevajadzētu pārcensties ar fiziskajiem
vingrinājumiem un ķirurģiskajām operācijām.

Labs laiks atjaunotnei un mierīgam prātam.

PILNMĒNESS

Šajā laikā arvien pastiprinās visi iepriekš minētie augoša Mēness ietekmes parametri. Rekomendējama gavēšana, lai ķermenis, uzņemot vērtīgās vielas, varētu aizsargāties no jebkādiem kaitīgajiem elementiem. Lai izvairītos no vakcīnu blakusefektiem, tās ieteicams neveikt – arī dažas dienas pirms pilnmēness. Pilnmēness laikā īpaši sāpīgas ir ķirurģiskās operācijas – piemēram, stomatoloģijā un žokļa apvidū, tāpēc tās vajadzētu atlikt uz laiku, kad Mēness būs dilstošs. Asiņošana, kas izraisīta šajā laikā, būs grūti apturama, brūces dzīs lēnāk.

Mēnesi raksturo arī zodiaka zīmes, kas nāk klāt vispārējiem noteikumiem par Mēness fāžu enerģiju. Tas nozīmē, ka ir noteikumi, kas attiecas konkrēti uz veselības jautājumiem:

AUNA DIENĀS: GALVA, ACIS UN DEGUNS

Labi: Auna dienas raksturo siltums un sausums. Fiziski vajadzētu pievērst uzmanību ūdens dzeršanas paradumam – jādzer vairāk
nekā parasti, vislabāk parastu ūdeni – vismaz no 1,5 līdz 2 litriem dienā. Viss labais, ar ko jūs lutināt savas acis un degunu, darbosies
patiešām spēcinoši – vai tās būtu profilaktiskas darbības, vingrinājumi vai kosmētiskas operācijas. Tam visam ir laiks tieši šajās dienās.
Medikamenti un homeopātiskie līdzekļi ir īpaši efektīvi un tieši iepriekš minētajām galvas zonām.

Jāizvairās: no otras puses – galvas apvidus, piemēram, deguns un acis, šajās dienās ir arī īpaši jutīgi. Liela varbūtība saķert iesnas vai
iedzīvoties galvassāpēs, migrēnā. Vajadzētu mierīgi izturēties pret kafiju, cukuru un šokolādi, ja esat šos produktus īpaši iemīļojis.
Šajā laikā un visā Mēness Auna posmā no marta līdz aprīlim nav ieteicams veikt jebkādas ķirurģiskas operācijas galvas apvidū.

VĒRŠA DIENĀS: KAKLS UN BALSENE, ŽOKĻI UN ZOBI, AUSIS

Ir labi: enerģija fokusēsies Vērša ķermeņa daļās – kakla, balsenes, mandeļu, žokļu apvidū. Tāpēc Vērša dienās būtu jādara kas labs tieši
šiem orgāniem un ķermeņa daļām. Masāža ir īpaši laba ideja, tā spēcinās asins pieplūdumu.

Jāizvairās: stress un satraukums nebūs labi, jo var iekaist Vērša dienu enerģētiski pārņemtās vietas. Var būt pat zobu sāpes vai kādas problēmas ar vairogdziedzeri. Ausis Vērša dienu laikā daudz jutīgāk uztvers trokšņus. Jāģērbjas silti, ja neesat aukstummīlis, īpaši aizsargājot ausis no aukstuma. Vajadzētu izvairīties no ķirurģiskām operācijām ausu apvidū, tāpat arī zobu operācijas. Tas attiecas uz visu Vērša dienu posmu.

2 Komentāri

 1. ;)))))))

  “Kas arī bija jāpierāda”, kā ir sacīts. Tātad – šajā pašreizējā MUĻĶU zemes SILES “de(R)mokrātiskās valsts” parodijā “eurolatv(ĀN)ijā” un tās pa lēto angažētajos “lojālpatrEJotiskajos” masmēdekļos klaji PRETLIKUMĪGA un nožēlojami prasta C_E_N_Z_Ū_R_A rullē, vēl joprojām?!? ;)))

  “Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lopiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta.”
  / apt.cit.aut. – Džordžs Orvels /

  =======

  Ir sacīts: “Pretinieks (galvenokārt – tikai šķietamais jeb tendenciozi iedomātais “pretinieks”), kurš atklāj mūsu kļūdas, ir pat nesalīdzināmi vērtīgāks nekā šķietamais “draugs”, kurš vēlas tās noslēpt.”

  Un, arī: “Gudrs ir NEVIS tas, kas pa glupo “kaujas uz dzīvību un nāvi” ar stipr(āk)u pretinieku (vai pat iedomātu “ienaidnieku”), BET GAN – tas, kuram pietiek jēgas, vēlmes un varēšanas šādu iedomātu “pretinieku / ienaidnieku” padarīt par savu sabiedroto.” 😉

  =======

  Mediju ziņa (2014. gads): “Kā zināms, pēcpadomju Latvijā sabiedrības uzticēšanās žurnālistiem ir drūma problēma. Laiku pa laikam medijos parādās publikācijas par mūsu atsevišķu žurnālistu negodīgo rīcību gan informācijas iegūšanas laikā, gan informācijas tendenciozajā izmantošanā. Mūsu žurnālistikai nav laba morālā slava. Slikti ir tas, ka mūsu žurnālistikā nav konstatējams profesionālais korporatīvisms, aizsargājot savas profesionāli korporatīvās intereses un tajā skaitā savā kontingentā veicot paškritisku vietējās žurnālistikas analīzi, kā arī vajadzības gadījumā nosodot profesionālo normu pārkāpējus. Bet tagad (…) no tā būtiski cieš ne tikai mūsu žurnālistikas ja tā gaužām necilais profesionālais “mundieris”, bet arī visas valsts reputācija.” … ( cit.vied.aut. – zinātnieks un publicists Arturs Priedītis, publikācija “Vai nelietis var būt parlamenta priekšsēdētājs?” )
  ——-
  .
  “Muļķu Zemē – TĀ vi’š i’!…”
  ( …[p]ar MZ SILES “valsts” angažētajiem ‘masmēdekļiem’ )
  ( ‘tekošā momenta aktualizējums’ – iz “O.M.© arChīva” )
  .
  “Caur to ar’ esam slaveni, ka…”
  Šīs “valsts” ‘masu mēdekļi’,
  Pirms “glupo pūli” NOZOMBĒ ~
  Šos pašCENZŪRA izkastrē:
  .
  Ja Saimnieks pauž, ka “melns ir balts” ~
  Top “žurnālistiem” ‘feiss’ tik “salds”,
  Ka pašiem “dūša apšķiebjas” ~
  Dēļ ANGAŽĒTAS …(mel)šanas:
  .
  “Šai Muļķu Zemes “valstī” VISS,
  Ir tā, kā Saimnieks CENZĒJIS ~
  Ja “melns ir balts”, tad – tā vi’š i’,
  Mums ‘nespīd’ citi “viedokļi”!
  .
  Ja Saimnieks pavēl “nospārdīt” ~
  Pa “masmēdekļiem” iz..(gānīt),
  Jebko, kas “nelojāls” vai “svešs”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – paknaps “kešs”)!
  .
  Ja Saimnieks rukšķ (pēc Orvela),
  Ka “četras kājas” = “vērtība”,
  Bet “divas kājas” = “nerullē”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – kretinē)!
  .
  Ja Saimnieks kviec, ka “Krievi nāk!!!”
  Un gvelž, ka “MZ “valstij” VĀKS,
  Bez rietum-OKUPANTIEM ‘briest’!!!”
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – totāls “sviests”)!
  .
  Ja Sainieks ķērc: “Wooow – “hibrīdkarš”,
  JAU grauj šo “valsti”, gadiem garš!!!”
  Kā maitas putns, ap …(‘jūdzies’),
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – “bauri” smies)!
  .
  Ja Saimnieks grib, lai “stukačiem”,
  No “skapja” gļēvi smirdošiem,
  Tiek “cieņa” ZOMBĒTA un “gods”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – pelnīts sods)!
  .
  Ja Saimnieks “prezentē”, ka šis,
  Ir “balts un pūkains” kustonis,
  Ne trekni rijošs SILES lops,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – “profīts” skops)!
  .
  Ja Saimnieks uzdod samelot,
  Un “masmēdekļos” publiskot,
  Par SILES ‘rebēm’ “leģendas”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – BLEFS ir tas)!
  .
  Ja Saimnieks glaimus pieprasa,
  Iekš ANGAŽĒTA “mēdekļa” ~
  ‘Pūš’ “žurnālists”, lai “pūlis” dzird:
  “Yesss – tā vi’š i’!…” (kaut – šķērmi smird)…”

  Ja ZOMBĒTĀJS šķiet “goda vīrs”,
  Kam medijs der kā “mušpapīrs”,
  Pie kura ‘salīp’ VIENTIEŠI,
  Tad – MUĻĶU Zemē tā ‘vi’š i’!
  .
  Bet – tie, kas “nelien” (…) Saimniekiem,
  Tiek “CENZĒTI” no “mēdekļiem”:
  “Kam riebjas VERGOT “lojāli” ~
  Lai lasās… (dillēs), TĀ vi’š i’!…”

  =====

  Oriģinālversijas = “O.M.© blogā”:
  [ CENZĒTS ]
  u.c.

  MUĻĶU, totāli nozombētu LUMPEŅU, bezcerīgi aprobežotu “lojālpatrEJotu”, patoloģiski defektīvu “SILEI pietuvinātu lielāko kretīnu”, “proāmurikāniski orientētu gejropedālisku deRmolibersatu” rasistiski militārhistēriskās propagandas skarbi traumētu “biogaļas izstrādājumu”, demonstratīvi kriminālrecidīva “ķēķa tiesiskuma” SISTĒMĀ parazitējošu “(ekskre)mentu”, “prok(tologu)”, “(bez)godību” u.c. taml. šinderu, klaji PRETLIKUMĪGAS “revolucionārās pārliecības” lopiski trulu zombijfanu, derdzīgi glumu “(p)(ie)līdēju” un nožēlojami gļēvu “kluso mīzēju” zeme SILES “valsts” parodija “eurolatv(ĀN)ija”, XXI gadsimts.

  P.S. Visi “O.M.© arChīvā” fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. – privāti) & lietišķai saziņai: ontuns.mazpusans(et)inbox. lv .

Pievienot komentāru