Ārstēšana, Veselības politika

Stradiņu slimnīcas 32.korpuss – drošs pacientiem un darbiniekiem

Foto - LETA/Andrejs Baburovs

Paula Stradiņa Klīniskā universitātes slimnīca (PKUS) informē, ka pēc pārbaudēm naktī 32.korpusā netika konstatētas būvniecības marķējumu izmaiņas. Līdz ar to ēkas stāvoklis ir drošs pacientiem un darbiniekiem, tā portālu “La.lv” informēja PKUS Sabiedrisko attiecību speciāliste Zane Siliņa.

Jau ziņots, ka trešdien, 7.martā, slimnīcas Saimniecības daļa, veicot kontroles apgaitu teritorijā, konstatēja 32. korpusa kāpņu telpas konstrukciju pārvietojumu deformācijas, tādēļ tika pieņemts lēmums pacientu plūsmu novirzīt uz 32.korpusa liftiem, bet personāla plūsmu – 32.korpusa dienesta kāpnēm.

Situācijas novērtēšanai un risku apzināšanai, nekavējoties tika izsaukts Būvniecības valsts kontroles birojs, pieaicinot klāt neatkarīgos ekspertus. Saskaņā ar biroja lēmumu, tika nolemts veikt operatīvās konstrukciju pārvietojumu pārbaudes un kontroli turpmākās rīcības noteikšanai. Naktī veikto pārbaužu laikā netika konstatētas būvniecības marķējumu izmaiņas.

Tāpat tiek turpināta pacientu uzņemšana Neatliekamās medicīnas centrā. Tā kā slimnīcai uzdots pienākums – veikt padziļinātu ekspertīzi, tad 32.korpusā tiks saglabāti kustību ierobežojumi līdz ekspertu detalizēta atzinuma saņemšanai.

 

Pievienot komentāru