Testi

TESTS: Asociācijas atklās tev vairāk par attiecībām

Foto - pexels.com

Iedomājies, ka pamosties brīnišķīgā saulainā rītā, pa debesīm peld balti pūku mākoņi, tev sejā ir smaids, jo šodien nekur nav jāsteidzas un ilgi gaidītā brīvdiena tikko kā sākusies. Pēkšņi pie durvīm zvana. Kāds pārsteigums! Uz sliekšņa stāv divi dzīvnieki – vēstneši un katram no tiem ir tev kāds pareģojums. Viens no tiem paredz tev laimi un veiksmi, bet otrs – bēdas un nelaimi. Izvēlies divus sarakstā esošos dzīvniekus un pasaki, kurš no tiem atnesa labo vēsti un kurš – slikto:

1. Suns
2. Tīģeris
3. Papagailis
4. Aita
5. Bruņurupucis

Testa atslēga:

Mūsu nākotne lielā mērā atkarīga no partnera izvēles attiecībās. Katrs iepriekš minētais dzīvnieks zemapziņas līmenī saistīts ar noteiktām cilvēku īpašībām. Tieši tāpēc šis tests tik precīzi pateiks, kādas īpašības tev pretējā dzimumā patīk un kuras, gluži pretēji, iedveš nemieru un atgrūž.

Suns

Ja šis pastnieks atnesa labas ziņas, tad pretējā dzimumā visvairāk tevi piesaista uzticība, pieķeršanās, tas, ka uz partneri var paļauties un viņa spēja dāvāt tev daudz mīlestības.

Ja suns atnesa vēsti par nepatikšanām – tev nepatīk tie, kuri ir atkarīgi no citu viedokļa, visādā veidā cenšas izpatikt un iepatikties visiem.

Tīģeris

Laba prognoze – tev patīk pašpārliecināti, valdonīgi cilvēki, kuri cenšas sasniegt visas iespējamās virsotnes.

Sliktas ziņas – tevi baida jau doma par to, ka blakus varētu būt despotisks, augstprātīgs tirāns, kurš uzskatīs, ka viņam vienmēr taisnība. Viņš ir iedomīgs un dusmotos pie mazākā mēģinājuma viņam ko aizrādīt vai lūgt palīdzību mājas darbos.

Papagailis

Ja putns atnesa labas ziņas, tas nozīmē, ka tev patīk tie, kam pēc vārda kabatā nav jāmeklē, ir laba humora izjūta, ienīst garlaicību un vienmuļību.

Ja atnesa sliktas ziņas – sliņķi, slaisti, tie, kas bez apstājas pļāpā par niekiem tev izraisa akūtu alerģiju un skumjas.

Aita

Labas ziņas – labsirdīgs, gādīgs, maigs un sirsnīgs cilvēks – tieši tāds tev patiešām nepieciešams.
Prognozē nepatikšanas – garlaicīgs mājās sēdētājs, kuru interesē tikai vakariņas un biedē jebkādas izmaiņas – tavs ļaunākais murgs.

Bruņurupucis

Ja viņš atnesa vēsti par panākumiem – tevi piesaista uzticami, nopietni cilvēki, uz kuriem var paļauties. Par šiem cilvēkiem saka: “Es aiz viņa esmu kā aiz akmens sienas.”

Ja rāpulis atnesa jaunumus par problēmām, tevi visvairāk kaitina gausi un lēni domājoši čammas, kuriem anekdote jāpastāsta trīs reizes, lai viņu sejā parādītos smaida atblāzma.

 

Avots: style.news.am

1 komentārs

 1. ;)))))))

  “Kas arī bija jāpierāda”, kā ir sacīts. Tātad – šajā pašreizējā MUĻĶU zemes SILES “de(R)mokrātiskās valsts” parodijā “eurolatv(ĀN)ijā” un tās pa lēto angažētajos “lojālpatrEJotiskajos” masmēdekļos klaji PRETLIKUMĪGA un nožēlojami prasta C_E_N_Z_Ū_R_A rullē, vēl joprojām?!? ;)))

  “Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lopiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta.”
  / apt.cit.aut. – Džordžs Orvels /

  =======

  Ir sacīts: “Pretinieks (galvenokārt – tikai šķietamais jeb tendenciozi iedomātais “pretinieks”), kurš atklāj mūsu kļūdas, ir pat nesalīdzināmi vērtīgāks nekā šķietamais “draugs”, kurš vēlas tās noslēpt.”

  Un, arī: “Gudrs ir NEVIS tas, kas pa glupo “kaujas uz dzīvību un nāvi” ar stipr(āk)u pretinieku (vai pat iedomātu “ienaidnieku”), BET GAN – tas, kuram pietiek jēgas, vēlmes un varēšanas šādu iedomātu “pretinieku / ienaidnieku” padarīt par savu sabiedroto.” 😉

  =======

  Mediju ziņa (2014. gads): “Kā zināms, pēcpadomju Latvijā sabiedrības uzticēšanās žurnālistiem ir drūma problēma. Laiku pa laikam medijos parādās publikācijas par mūsu atsevišķu žurnālistu negodīgo rīcību gan informācijas iegūšanas laikā, gan informācijas tendenciozajā izmantošanā. Mūsu žurnālistikai nav laba morālā slava. Slikti ir tas, ka mūsu žurnālistikā nav konstatējams profesionālais korporatīvisms, aizsargājot savas profesionāli korporatīvās intereses un tajā skaitā savā kontingentā veicot paškritisku vietējās žurnālistikas analīzi, kā arī vajadzības gadījumā nosodot profesionālo normu pārkāpējus. Bet tagad (…) no tā būtiski cieš ne tikai mūsu žurnālistikas ja tā gaužām necilais profesionālais “mundieris”, bet arī visas valsts reputācija.” … ( cit.vied.aut. – zinātnieks un publicists Arturs Priedītis, publikācija “Vai nelietis var būt parlamenta priekšsēdētājs?” )
  ——-
  .
  “Muļķu Zemē – TĀ vi’š i’!…”
  ( …[p]ar MZ SILES “valsts” angažētajiem ‘masmēdekļiem’ )
  ( ‘tekošā momenta aktualizējums’ – iz “O.M.© arChīva” )
  .
  “Caur to ar’ esam slaveni, ka…”
  Šīs “valsts” ‘masu mēdekļi’,
  Pirms “glupo pūli” NOZOMBĒ ~
  Šos pašCENZŪRA izkastrē:
  .
  Ja Saimnieks pauž, ka “melns ir balts” ~
  Top “žurnālistiem” ‘feiss’ tik “salds”,
  Ka pašiem “dūša apšķiebjas” ~
  Dēļ ANGAŽĒTAS …(mel)šanas:
  .
  “Šai Muļķu Zemes “valstī” VISS,
  Ir tā, kā Saimnieks CENZĒJIS ~
  Ja “melns ir balts”, tad – tā vi’š i’,
  Mums ‘nespīd’ citi “viedokļi”!
  .
  Ja Saimnieks pavēl “nospārdīt” ~
  Pa “masmēdekļiem” iz..(gānīt),
  Jebko, kas “nelojāls” vai “svešs”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – paknaps “kešs”)!
  .
  Ja Saimnieks rukšķ (pēc Orvela),
  Ka “četras kājas” = “vērtība”,
  Bet “divas kājas” = “nerullē”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – kretinē)!
  .
  Ja Saimnieks kviec, ka “Krievi nāk!!!”
  Un gvelž, ka “MZ “valstij” VĀKS,
  Bez rietum-OKUPANTIEM ‘briest’!!!”
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – totāls “sviests”)!
  .
  Ja Sainieks ķērc: “Wooow – “hibrīdkarš”,
  JAU grauj šo “valsti”, gadiem garš!!!”
  Kā maitas putns, ap …(‘jūdzies’),
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – “bauri” smies)!
  .
  Ja Saimnieks grib, lai “stukačiem”,
  No “skapja” gļēvi smirdošiem,
  Tiek “cieņa” ZOMBĒTA un “gods”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – pelnīts sods)!
  .
  Ja Saimnieks “prezentē”, ka šis,
  Ir “balts un pūkains” kustonis,
  Ne trekni rijošs SILES lops,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – “profīts” skops)!
  .
  Ja Saimnieks uzdod samelot,
  Un “masmēdekļos” publiskot,
  Par SILES ‘rebēm’ “leģendas”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – BLEFS ir tas)!
  .
  Ja Saimnieks glaimus pieprasa,
  Iekš ANGAŽĒTA “mēdekļa” ~
  ‘Pūš’ “žurnālists”, lai “pūlis” dzird:
  “Yesss – tā vi’š i’!…” (kaut – šķērmi smird)…”

  Ja ZOMBĒTĀJS šķiet “goda vīrs”,
  Kam medijs der kā “mušpapīrs”,
  Pie kura ‘salīp’ VIENTIEŠI,
  Tad – MUĻĶU Zemē tā ‘vi’š i’!
  .
  Bet – tie, kas “nelien” (…) Saimniekiem,
  Tiek “CENZĒTI” no “mēdekļiem”:
  “Kam riebjas VERGOT “lojāli” ~
  Lai lasās… (dillēs), TĀ vi’š i’!…”

  =====

  Oriģinālversijas = “O.M.© blogā”:
  [ CENZĒTS ]
  u.c.

  MUĻĶU, totāli nozombētu LUMPEŅU, bezcerīgi aprobežotu “lojālpatrEJotu”, patoloģiski defektīvu “SILEI pietuvinātu lielāko kretīnu”, “proāmurikāniski orientētu gejropedālisku deRmolibersatu” rasistiski militārhistēriskās propagandas skarbi traumētu “biogaļas izstrādājumu”, demonstratīvi kriminālrecidīva “ķēķa tiesiskuma” SISTĒMĀ parazitējošu “(ekskre)mentu”, “prok(tologu)”, “(bez)godību” u.c. taml. šinderu, klaji PRETLIKUMĪGAS “revolucionārās pārliecības” lopiski trulu zombijfanu, derdzīgi glumu “(p)(ie)līdēju” un nožēlojami gļēvu “kluso mīzēju” zeme SILES “valsts” parodija “eurolatv(ĀN)ija”, XXI gadsimts.

  P.S. Visi “O.M.© arChīvā” fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. privāti) & lietišķai saziņai: ontuns.mazpusans(et)inbox. lv .

Pievienot komentāru