Pāris, Psiholoģija

Kāpēc sievietei vajadzīgs mīļākais? Tulkojums “vīriešu valodā”

Foto - Pixabay

Lielākajai daļai vīriešu šīs patiešām ļoti sāpīgās situācijas patiesie cēloņi paliek nesaprasti. Viņi velta sievietēm dažādus aizvainojošus vārdus. Neuzticība tiek pārdzīvota ļoti smagi. Spēcīgais trieciens vīrieša pašnovērtējumam var izraisīt depresiju vai mazvērtības kompleksu. Pat laulības saglabāšanas gadījumā “nogulsnes” paliek uz ilgu laiku, lai gan pārdzīvojumi bieži vien tiek paturēti pie sevis, novērojis psihologs Iļja Šabšins.

Divas pasaules – divas patiesības

“Pateicoties” mūsu psiholoģiskajam analfabētismam, mēs pastāvīgi cenšamies saprast citu cilvēku, iedomājoties sevi viņa vietā, nesaprazdami, ka otrs cilvēks – jo īpaši pretējā dzimuma, ir atšķirīgs, un nav jānodarbojas ar projicēšanu, bet jāuzzina, kā viss ir patiesībā. Vīrs nesekmīgi mēģina saprast, kāpēc sievai ir mīļākais, raugoties uz situāciju no sava viedokļa, pamatojoties uz savu pārliecību, uzskatiem, vajadzībām. Domāju, ka būs lietderīgi parunāt par reālajiem šādu situāciju rašanās iemesliem, lai nākotnē tās pareizi izprastu un novērstu.

Vairumam sieviešu vissvarīgākā iekšējās pasaules daļa ir jūtu, emociju, pārdzīvojumu sfēra. Kad sieva no vīra saņem pietiekami daudz uzmanības, kad abiem kopā ir labi, interesanti, kad komunikācijā ir daudz siltuma, maiguma, rūpju, tad sieviete jūt, ka viņu mīl. Viņas “mīlas kauss” ir piepildīts, viņa ir apmierināta ar savu laulības dzīvi un uzticīga vīram.

Tā iekārtots, ka vairumam vīriešu emociju un jūtu valoda nav “dzimtā”. Rūpes par mīļoto sievieti daudzi vīrieši izpauž galvenokārt smagi strādājot, lai nopelnītu tik daudz naudas, cik nepieciešams, lai nodrošinātu ģimenei pienācīgu dzīves līmeni: mājoklis, automašīna (labāk – divas), iepirkšanās, brīvdienas ārzemēs, bērnu izglītība utt.

Kam taisnība? Abiem

Lūk, te arī rodas problēma. Vīrietis ir pilnīgi pārliecināts, ka viņš dara visu, kas pienākas un dara to labi. Tajā pašā laikā sieviete izjūt emocionālu “vakuumu”, viņai trūkst komplimentu, sirsnīgu vārdu, uzmanības izrādīšanas, izrunāšanās no sirds, maiguma, kurš nebūtu prelūdija seksam.

Tā paša psiholoģiskā analfabētisma dēļ mēs nezinām, kā pareizi runāt šādos gadījumos; visa saruna noved pie savas taisnības aizstāvēšanas un pretenzijām otram, kas likumsakarīgi beidzas ar strīdu. Un pat pēc salabšanas situācija nemainās, jo neviens neko nesaprata un problēma nepazūd.

Kāpēc vajadzīgs mīļākais?

Vairumā gadījumu sievietei mīļākais vienkārši aizpilda pieminēto emocionāli komunikatīvo tukšumu. Sarunā ar mīļāko viņa piesātinās ar apbrīnas skatieniem un komplimentiem, uzmanību un flirtu, pozitīvām emocijām un sajūtu pieredzi.

Ļoti retos gadījumos sievai laulības pārkāpšanas vadmotīvs ir vienkārša cita vīrieša seksuālā pievilcība (kā to parasti domā vīrs); biežāk “pirmo vijoli” spēlē neapmierinātība ar savstarpējām attiecībām laulībā un komunikācijā ar partneri, pozitīvu emociju trūkums.

Ceļš uz satuvināšanos un uzticību

Tās nav tik sliktas ziņas vīriešiem, kā šķiet. Normāla sieviete neprasa Mēnesi no debesīm un vīrietim, kurš vēlas nepieļaut šādu scenāriju, nav jādara nekas neiespējams. Viss, kas vajadzīgs – un ar desmitiem klientu mēs veiksmīgi nogājām tādu ceļu – ir saprast, ko sieviete vēlas, un iemācīties vairāk vai mazāk labi “runāt” viņas “valodā”. Turklāt “viss jaunais ir labi aizmirsts vecais”: aplidošanas periodā lielākā daļa vīriešu kaut kā tika galā ar šo uzdevumu, un sniedza savai izredzētajai labus vārdus un ziedus, prata uzklausīt un just līdzi, dažiem pat izdevās būt maigiem un pieklājīgiem.

Tātad, vīrieši, nav nekā neiespējama. Pievērsiet vairāk uzmanības tam, kas sniedz prieku jūsu dzīves partnerei, kas uzlabo viņas garastāvokli, uzjautrina un sajūsmina. Tik ilgi, cik būsi tas avots, kas piepilda ar mīlestību viņas sirdi, tu būsi viņai vienīgais mīļotais vīrietis, kuram būt uzticīgai.

 

Avots: psyh.ru 

5 Komentāri

  1. Viens no attiecību stiprināšanas pamatiem ir zināšanas, kas vajadzīgs sievietei un tas ir – pareiza tuvība. Katram vīrietim būtu jāizlasa grāmata: “Kā apmierināt sievieti un likt viņai lūgt vēl” – Nora Ikstena laikam. Grāmatu var atrast Googlē.

    Ģimenē jau esmu vairāk kā 40 gadus un vislabākās attiecības. Arī šodien jūtamies kā jaunībā. Liekas, mēs varētu sadzīvot labi vēl – 100 gadus.

  2. Katrai sievietei ir jàzina ,kā apmierināt vīrieti…..un tad vīrietis nepaliks parādà…..diemźēl mūsdienu sievietes ir iemācītas gaidīt….nav aktīvas …gaida kad vīrietis apmierinās..

  3. Sieviete strādā darbā,nāk mājās-gatavo,mazgā,bērni,vīrs utt. Vīrs strādā darbā,nāk mājās un gaida,kad viss tiks nolikts deguna priekšā, tusē ar draugiem, iedzer aliņu utt. Kāpēc mājās nevar darīt darbus abi kopā? Tad sieva laimīga un vīrs apmierināts.

Pievienot komentāru