Netradicionāli, Padomi

Smaržīgais horoskops. Kāda ēteriskā eļļa vislabāk der tavai zodiaka zīmei?

1. Eļļas, kas atbilst individuālajām vajadzībām

1no13
Foto - Shutterstock

Vai tu zināji, ka katrai zodiaka zīmei ir savas ēteriskās eļļas, kas atbilst individuālajām vajadzībām? Izlasi šo horoskopu un atklāj, kuras ieteicamas tieši tev!

Attiecībā uz eļļām un smaržām, protams, katram ir sava gaume, vai tas būtu salds un nomierinošs svaigas lavandas aromāts vai uzmundrinoša piparmētru smarža, dažādām ēteriskajām eļļām ir kāda kopīga lieta – tās atmodina tavas sajūtas un sniedz labsajūtu ķermenim.

Jau senatnē ēteriskās eļļas dažādās kultūrās lietoja kā dziedniecisku līdzekli. Ar laiku dažādām eļļām atklāja vēl citas labvēlīgas īpašības, piemēram, tajās ir antioksidanti, antibakteriālas un pretiekaisuma īpašības. Tās izmanto arī aromterapijai, skaistumkopšanā un pat kā mājokļa tīrīšanas līdzekļi.

Vai kādreiz esi iedomājies, ka to, kādas ēteriskās eļļas vajadzētu izmantot, var noteikt arī pēc tavas zodiaka zīmes? Jā, aromaterapija un astroloģija var būt diezgan tālu viena no otras, bet šajā rakstā atklāsi, ka ir smalks pavediens, kas savieno šīs divas senās mākslas. Ēterisko eļļu izmantošana var palīdzēt vairot tavu labklājību un gūt vairāk pozitīvās enerģijas.

 1. Eļļas, kas atbilst individuālajām vajadzībām
 2. Auns. Piparmētru eļļa
 3. Vērsis. Eikaliptu eļļa
 4. Dvīņi: Bergamotas eļļa
 5. Vēzis. Kumelīšu eļļa
 6. Lauva. Rožu eļļa
 7. Jaunava. Vīraka eļļa
 8. Svari: Ģerānijas eļļa
 9. Skorpions. Jasmīnu eļļa
 10. Strēlnieks. Tējaskoka eļļa
 11. Mežāzis. Sandalkoka eļļa
 12. Ūdensvīrs. Neroli eļļa
 13. Zivis. Ciedru riekstu eļļa

Pievienot komentāru