Ārstēšana, Citas slimības

5. – 6. aprīlī Labākas Dzirdes Centrā atvērto durvju diena un bezmaksas konsultācijas

Foto - Shutterstock

Ja esat pamanījis savas vai Jūsu tuvinieku dzirdes pasliktināšanos, tad 5. un 6. aprīlī Jums noteikti jāapmeklē konsultācijas Labākas Dzirdes Centrā, kur šajās dienās pacientus pieņems dzirdes speciālists ar 20 gadu pieredzi dzirdes tehnoloģiju jomā Pols Lems, kurš palīdzēs Jums atrast veidu, kā uzlabot Jūsu dzirdi, ieteiks tieši Jūsu problēmai atbilstošās jaunākās dzirdes tehnoloģijas, pielāgojot tās Jūsu dzirdes īpatnībām. Laba dzirde – tas ir iespējams.

Tāpat pirmo reizi Latvijā tiks prezentēta jaunā viedo dzirdes aparātu sērija Muse™ iQ no ASV ražotāja Starkey. iQ – dzirdes aparātu sērija, kuru pamatā ir aktuālākie pētījumi virtuālās realitātes, neirozinātnes un skaņas apstrādes jomā.

Tās ir daudzfunkcionālas smalkas dzirdes tehnoloģijas, kas nodrošina dabisku skaņas kvalitāti un tagad ir pieejamas arī lādējamā komplektācijā. Šī dzirdes aparātu sērija ir izstrādāta, lai apmierinātu pilnīgi visas dzirdes vajadzības un palīdzētu ikvienam uzturēt kvalitatīvu saikni ar mīļotiem cilvēkiem un ierastām lietām.

Dzirdes pasliktināšanās var notikt jebkurā vecumā un visdažādāko iemeslu dēļ. Parasti dzirdes pasliktināšanās ir neatgriezenisks process, kas nav uzlabojams pat ar medikamentiem. Taču jebkādus dzirdes traucējumus var veiksmīgi kompensēt ar digitālajiem dzirdes aparātiem, jo tie ir individuāli pielāgojami Jūsu dzirdes stāvoklim.

Piesakieties bezmaksas konsultācijai pa tālruni 205-502-86, vai Labākas Dzirdes Centrā pēc adreses Brīvības iela 169, Rīga. Iepriekšējais pieraksts ir obligāts, jo vietu skaits ir ierobiežots.

Pievienot komentāru