Dzīvesveids, Padomi

Čakšas meitiņa biežāk būs līdzi ministrijā, kad paliks siltāks laiks

Foto - LETA/Edijs Pālēns

Veselības ministre Anda Čakša atgriezusies darbā pēc dzemdību un bērna kopšanas atvaļinājuma, un šodien, 5.aprīlī, sniedza savu pirmo preses konferenci.

Pēc ministres prezentācijas par sasniegumiem, īstenojot veselības aprūpes reformas pirmo posmu, sekoja jautājums arī par to, kā ministre savienos tiešos darba pienākumus ar savas divarpus mēnešu jaunās meitiņas aprūpēšanu. Turklāt nav jau nekāds noslēpums, ka bērna regulāra barošana ar krūti ir labākais, kas mazulim var būt.

Čakša pastāstīja, ka divarpus mēnešus bijusi ciešā saistībā ar savu mazo bērniņu. Un arī tagad – no rīta un vakarā, viņa esot kopā ar mazuli. Kad laiks kļūšot siltāks, bērniņš varētu biežāk parādīties arī ministrijā, tā portālam “La.lv” apstiprināja ministre.

Ministre tomēr nebūs kā paraugs bērna barošanā citām jaunajām māmiņām. “Manā gadījumā ir stāsts par krīzēm, diemžēl viena no krīzēm saistīta ar barošanu, tāpēc mans bērniņš ēd arī mākslīgo maisījumu,” neslēpa Čakša.

18 Komentāri

  1. Nevajag bērniņam bojāt bērnību ?Jautājums,kāpēc bērns jāņem līdzi uz darbu,ja tur grib strādāt??? Ir ļoti daudz darba vietu,kur ir aizliegts bērnu ņemt līdzi uz darbu !!!

  2. Pretigi.Kapec kaut kadai emmai ir atlauts parkapt va;lsts darvba likumdosanu.Kas bus,ja visas mates nems bernus uz darbu.Pardevejas kasieres ,oficiantes,soc,darbinieki,nu visi.Kas notiek Latvija ?LCitiem bus jaklausas berna breksana,vaidas,ujinasana.Protams,ka padotie,nevares izteikt taisnibu acis…atlaidis.Ta ir nenormaliba.Ministrija nav ta vieta ,kur var atrasties kaut kads berns.Kur skatas likumsargi.Vinai ir jasez majas,vai janem aukle,ja grib stradat.Caks caksa ,kas tevi sacaksaja?

  3. Mani absoluuti NEINTERESEE, kur Chaksha liks/turees savu beernu, taa nav mana dariishana jeb interese! Mani interesee, kaa un vai shii Chaksha BEIDZOT saaks straadaat! – jo vinjas darbu kaa nodoklju maksaataajs apmaksaaju gan ES, gan Juus!!!

  4. Tagad tam būs speciāli telpa un algots darbinieks? Cik tas maksās nodokļu maksātājiem? Vai ZZS komforts neizmaksā pārāk dārgi mums visiem?

  5. Kopš kura laika,tad bērnus drīkst ņemt līdzi uz darbu? Tad jau es arī drīkstu un viņš,viņa un citi.Kādēļ viņa ir izredzētā?????

  6. Nu atvainojiet, šajā gadījumā cietīs vai nu darbs, vai bērns. Nevar 100% atdot sevi darbam darba laikā, ja blakus ir zīdainis. Un kā ir ar darba likumdošanu? Visām tas ir atļauts vai tikai izredzētajām???

Pievienot komentāru