Ārstēšana, Citas slimības

Gastroenterologs Sabri Abdelmasī Piņķos atvērs jaunu klīniku. Būs dažādi speciālisti

Foto - Anda Krauze un publicitātes foto

Drīzumā Pinķos tiks atklāta mūsdienīga medicīnas klīnika, kura apvienos labākos ārstniecības speciālistus Latvijā. Klīnika “Good Life Clinic” izveidota ar mērķi nodrošināt jebkuram pacientam ērtu vietu veselības aprūpei, piedāvājot plašu, kvalitatīvu medicīnas un ārstēšanās pakalpojumu klāstu.

Lai arī jaunās klīnikas durvis oficiāli paredzēts vērt drīzumā, aprīlī – mājas lapā www.goodlifeclinic.lv jau atvērta elektroniskā reģistrācija pierakstiem. Tās telpas aprīkotas ar jaunākās paaudzes un augstākās klases diagnostikas iekārtām, tādejādi nodrošinot pilnvērtīgus izmeklējumus un terapiju klīnikas klientiem. “Good Life Clinic” personālā apvienojušies visā Latvijā zināmi praktizējošie ārsti, kuri jau pierādījuši sevi kā augstas klases profesionāļi.

“Good Life Clinic” vadītājs ir sertificēts, Latvijā praktizējošs gastroenterologs un endoskopists Dr. Sabri Abdelmasī. “Laba veselība ir ikviena cilvēka pilnvērtīgas dzīves pamats. Ja mēs rūpēsimies par savu veselību un sekosim dzīvesveidam, kā arī tam, ko lietojam uzturā – varam droši teikt, ka lielas veselības problēmas nepiemeklēs. Mūsu klīnikā liels uzsvars būs ne vien uz pakalpojumu sniegšanu, bet arī pacientu izglītošanu, jo ikviens ir pelnījis būt vesels un laimīgs”, tā Dr. Abdelmasī.

Klīnikas “Good Life Clinic” pakalpojumu klāstā ietilpst tādas medicīnas nozares kā pediatrija, gastroenteroloģija, traumatoloģija – ortopēdija, dermatoloģija, proktoloģija. Tāpat klīnikā būs iespējams saņemt terapeita, ķirurga un bērnu neiroķirurga konsultācijas un veikt asinsvadu diagnostiku. “Good Life Clinic“ nepieciešamības gadījumā plaši sadarbojas ar ārvalstu konsultantiem un vadošajiem veselības aprūpes centriem Latvijā.

Foto – Anda Krauze

8 Komentāri

  1. Hmmm…kas tas atkal par nosaukumu BRIVA LATVIJA???Kapec nedrikst nekur but nosaukumos krieviski, bet visur tikai ANGLISKI? Galu gala-te ir LATVIJA…

Pievienot komentāru