Dzīvesveids, Padomi

IESKATIES: Kā populāri sportisti un paralimpieši piedalījās pietupšanās izaicinājumā un atklāja izstādi

Publicitātes foto

13.aprīlī tika aizvadīta pirmā “Sporta svētku” diena tirdzniecības centrā Domina Shopping kopā ar Latvijā pazīstamiem sportistiem, atklājot izstādi ‘’Sports ir dzīve’’ un piedaloties labdarības rekorda izaicinājumā.

Piedaloties labdarības pietupšanās izaicinājumā pie slavenās Mobby dziesmas “Bring Sally up”, kopā ar vairākiem Latvijā pazīstamiem sportistiem tika atklāti ‘’Sporta svētki’’. Labdarības izaicinājuma rezultātā t/c Domina Shopping ziedoja līdzekļus, lai palīdzētu organizēt Latvijas Paralimpisko sporta dienu 20.maijā pieaugušajiem, jauniešiem un bērniem! Izaicinājumā piedalījās arī sabiedrībā pazīstami sportisti – peldētāja Aļona Ribakova un futbolists Kaspars Gorkšs, kā arī vairāki paralimpieši – vieglatlēti Aigars Apinis un Edgars Bergs, loku šāvēja Ieva Melle un paukotāja Poļina Ražkova.

Pasākuma ietvaros notika arī fotoizstādes “Sports ir dzīve” atklāšana, kurā ir redzami Latvijas populārāko sportistu bildes, kas līdz šim rotājušas žurnāla “Sporta Avīze” lapas. Izstādes mērķis ir parādīt, ka sports nav tikai nodarbošanās, bet gan dzīvesveids, un tajā ir skatāmas tādu pašmāju sporta personību bildes kā Māris Štrombergs, Viktors Sčerbatihs, Andrejs Rastorgujevs, Aļona Ostapenko, Mairis Briedis, Kristaps Porziņģis, Ineta Radeviča un citi. Izstāde būs pieejama visiem interesentiem līdz pat 27. aprīlim t/c Domina Shopping.

Pievienot komentāru