Homeopātija, Netradicionāli

Izcilās latviešu homeopātes Rasmas Kalniņas grāmata – tagad arī interneta vietnē

Publicitātes foto

Lai popularizētu homeopātisko ārstēšanu un padarītu to pieejamāku pacientiem, izcilās latviešu ārstes homeopātes un skolotājas Rasmas Kalniņas grāmata „Homeopātiskais mājas ārsts” tagad pieejama arī interneta vietnē www.homeopatiskaszales.eu

Grāmata ir praktisks ceļvedis, kas slimības gadījumā ļaus ātri atrast piemērotākos ārstniecības līdzekļus, lai atvieglotu pacienta stāvokli. Grāmata iepazīstina ar homeopātijas attīstības vēsturi, ārstēšanas principiem un metodēm. Jauno vietni izveidojusi Homeopātiskā aptieka.

Ārste homeopāte Inguna Vecvagare, Latvijas Homeopātu asociācijas prezidente, uzsver, ka R.Kalniņa (1932. – 2016.) ir aizsākusi lielisku un ļoti būtisku praksi – homeopātiskās literatūras izdošanu latviešu valodā. „Grāmata „Homeopātiskais mājas ārsts” ir viņas ilggadējā darba un pieredzes rezultāts. Tā ir vērtība, kas ir noderīga gan ārstiem, gan pacientiem,” saka homeopāte.

Pēdējos gados interese par homeopātiju pasaulē un arī Latvijā arvien pieaug, kas ir apsveicami. Taču cilvēkiem ne vienmēr pie rokas ir uzticams informācijas avots par homeopātijas pielietojumu, kas ir plašs un ļoti daudzveidīgs, norāda ārste homeopāte Dace Gaile. „Protams, vislabāk homeopātiskās zāles izvēlēties, konsultējoties ar ārstu homeopātu. Taču, ja kādu apstākļu dēļ tas nav iespējams, grāmata būs labs sabiedrotais veselības uzlabošanā,” saka D.Gaile.

Savukārt ārste homeopāte Anna Kaļķe uzsver, ka R.Kalniņa ir ieguldījusi milzīgu darbu, attīstot un skolojot mūsdienu Latvijas homeopātu paaudzi.

Viņas grāmata viegli un ērti palīdzēs orientēties homeopātisko preparātu klāstā un labāk izprast to pielietojumu.

Tā kā homeopātisko zāļu izvēle ir katram cilvēkam individuāla, grāmatā minēti raksturīgākie slimību simptomi un biežāk lietojamie zāļu līdzekļi.

Homeopātijas galvenais uzdevums ir līdzsvara un harmonijas atjaunošana un saglabāšana organismā. Iedarbojoties regulējoši uz slimo orgānu, homeopātiskās zāles pastiprina organisma pašaizsardzības spējas, tādejādi palīdzot izārstēties. Kā izejmateriāls homeopātisko zāļu pagatavošanā kalpo augu, dzīvnieku valsts izejvielas, arī minerāli un to atvasinājumi.

Homeopātijai Latvijā ir senas tradīcijas. Rīgā ārsti homeopāti sāka darboties jau 19. gadsimta pirmajā pusē. Pēc viņu lūguma 1833. gadā Rīgā tika nodibināta homeopātiskā aptieka, kura bija pirmā visā cariskajā Krievijā. Šī aptieka darbojas joprojām Rīgā, adresēs Lāčplēša ielā 7-2 un Biķernieku ielā 12, un tās ir vienīgās homeopātiskās aptiekas Latvijā.

 

Publicitātes foto
Publicitātes foto

Informāciju sagatavoja: Homeopātiskā aptieka

Pievienot komentāru