Netradicionāli, Padomi

Psihotipu horoskops. Neparasts, bet ļoti interesants horoskops sievietēm

Foto - pixabay.com

Daudzi cilvēki sūdzas, ka viņu zodiaka zīmes standarta apraksts ne visai precīzi atspoguļo viņu personības īpašības. Iespējams, jūs atradīsiet precīzāku sevis raksturojumu vienā no šiem 12 psiholoģiskajiem tipiem. Katrs no tiem atbilst kādai zodiaka zīmei, bet nav saistīts ar dzimšanas datumu.

Šis horoskops izskaidro, kāpēc sieviete, piemēram, var būt Jaunava pēc dzimšanas datuma, bet viņai ir Lauvas raksturs. Uzmanīgi izlasiet visus aprakstus un atrodiet savu!

1. Sievietes-viesuļvētras (Auna psiholoģiskais tips)

Tās ir brīvas, nepastāvīgas un neparedzamas personības. Sievietes-viesuļvētras nekavējoties piesaista sev uzmanību, it kā ievelkot savā piltuvē. Ir gandrīz neiespējami iedomāties sadursmes sekas ar šādu virpuļošanu. Tikai vīrietis, kurš nebaidās uzņemties risku, var droši saieties ar tādu sievieti!

2. Sievietes-čemodāni (Vērša psiholoģiskais tips)

Viņi nekad neko neizmet, jo viņu reliģija ir vākšana. Sievietes-čemodāni iet caur dzīvi ar devīzi “kādreiz noderēs.” Labākā izklaide tām ir brīvdienu iepirkšanās. Un vēl šī psiholoģiskā tipa sievietes ļoti mīl kolekcionēt savus pielūdzējus!

3. Sievietes-kaleidoskopi (Dvīņu psiholoģiskais tips)

Viņas ir neticami harmoniskas un spilgtas, bet diemžēl ne visi uzreiz var to pamanīt. Ar šādām skaistulēm vienmēr juties kā bērnu ballītē. Viņu ģimenes dzīve ir skaļa un haotiska, bet tie ir svētki!

4. Sievietes-lietus (Vēža psiholoģiskais tips)

Viņas var viegli apraudāties jebkurā nenozīmīga notikuma dēļ, bet gandrīz nekad nav histēriskas. Sievietes-lietus ir visīstākās romantiķes un sapņotājas. Un viņas ļoti gaida kādu, kas var kļūt par viņu sauli!

5. Sievietes-dārglietas (Lauvas psiholoģiskais tips)

Viņas vienmēr zina savu vērtību. Viņu spīdums un mirdzums apžilbina. Dažreiz šīs sievietes var šķist pārāk augstprātīgas, bet viņas prasa ļoti daudz ne tikai no citiem, bet arī no sevis. Ir kategoriski aizliegts slēpt viņas četrās sienās – mājās viņas zaudē savu mirdzumu un paliek kā parastā bižutērija.

6. Sievietes-organizatori (Jaunavas psiholoģiskais tips)

Viņām viss ir pierakstīts, aprakstīts un salikts pa plauktiem stingrā kārtībā. Viņas neatzīst izņēmumus no noteikumiem un grūti pacieš neparedzētas situācijas. Šīs sievietes ir uzticīgas, uzticamas un vienkārši radītas laulībai. Nepieviļ viņas!

7. Sievietes – klusās ielejas (Svaru psiholoģiskais tips)

Viņas ir rāmas un mierīgas kā lavandas lauki Francijā. Blakus viņām var viegli atslābināties, aizmirstot par neatliekamām problēmām. Šīs sievietes ir gatavas pieņemt mīļotos tādus, kādi viņi ir, ar visām dīvainībām un trūkumiem. Daudzi vīri tic, ka viņu sieva – “Klusā ieleja” – ir īstā balva par parauguzvedību!

8. Sievietes-murgi (Skorpiona psiholoģiskais tips)

Viņas līdzinās gotisko gleznu personāžiem. Viņās ir kaut kas pirmatnēji biedējošs, taču tieši tā ir viņu magnētiskā piesaiste. Attiecības ar sievieti-murgu ir kā briesmīgi interesanta pasaka. Šausmīgi biedējoši, bet ļoti gribas noklausīties stāstu līdz beigām!

9. Sievietes-dunči (Strēlnieka psiholoģiskais tips)

Viņas ir cietas un asas kā Damaskas asmens. Neticami godīgas, tiešas, sarkastiskas un ironiskas, sievietes-dunči ir piemērotas tikai tiem, kam “nav jāmeklē vārdi kabatā”. Ar viņām izdzīvos tikai tie vīrieši, kuri nebaidās no patiesības! Un vispār ne no kā nebaidās!

10. Sievietes-kalni (Mežāža psiholoģiskais tips)

Šo skaistuļu mīlestību un labvēlību ir jāiekaro ilgi un pacietīgi. Lai “nokļūtu kalna augšā”, vīrietim būs jāpieliek milzīgas pūles, bet, ja kādam tas izdosies, lidojuma sajūta ir garantēta. Sievietes-kalni spēj parādīt pasauli no putna lidojuma. Galvenais, lai jums galva nesareibst!

11. Sievietes-bākas (Ūdensvīra psiholoģiskais tips)

Ar viņām var doties izlūkos. Viņām nekas nav neiespējams. Viņām jebkurā brīdī var piezvanīt tikai lai patērzētu vai lūgtu palīdzību. Viņas ir kā bāka gaisma – dāsnas, labvēlīgas un neprasa neko pretī. Jūs varat tikai sapņot par šādu dzīvesbiedri!

12. Sievietes-orhidejas (Zivju psiholoģiskais tips)

Šo skaistuļu trauslumā un neaizsargātībā ir īpašs burvīgums un pievilcība. Par viņām ir nepārtraukti jārūpējas, lai aizsargātu no dzīves satricinājumiem. Sievietes-orhidejas ir īsta dāvana vīrietim, kurš ir spēcīgs gan garā, gan fiziski.

 

Avots: mirror-venus.ru

Pievienot komentāru