Ārstniecības augi, Netradicionāli

Aicina iepazīt maijā ievācamos ārstniecības augus

Daces Kokarevičas foto
Augu pazinēja Anita Liberte (centrā) vada augu pazīšanas nodarbību LU Botāniskajā dārzā.

Maijā LU Botāniskajā dārzā turpinās ārstniecības augu iepazīšanas nodarbības. Šajā mēnesī ievācamos augu iepazīšanas nodarbības notiks 9. un 30. maijā plkst. 18.30. Dalībai nodarbībās jāpiesakās iepriekš.

Ārstniecības augi ir vērtīga dabas bagātība, kas ar pareizajām zināšanām ir izmantojama veselības uzturēšanai un savas ēdienkartes dažādošanai. LU Botāniskais dārzs visas vasaras sezonas garumā aicinās iepazīt ārstniecības augu pasauli īpašās tiem veltītās nodarbībās. Nodarbības vadīs ārstniecības augu speciāliste un farmaceite Anita Liberte. Katrā nodarbībā apskatīs atšķirīgus augus, tādējādi gūstot vispusīgu priekšstatu par ārstniecības augiem Latvijā.

Nodarbību vadītāja dalībniekiem pastāstīs to, kā augus atpazīt pēc tiem raksturīgām pazīmēm, kur augi dabā meklējami, kuras augu daļas vācamas, kā arī atsevišķiem augiem demonstrēs praktisku drogu sagatavošanas procesu. Nodarbības dalībnieki uzzinās arī to, kā laikapstākļi ietekmē ārstniecības augu vākšanu, kā izraudzīties īsto vietu augu vākšanai un citas praktiskas zināšanas, kas noderēs katram, kas vēlas apgūt ārstniecības augu vākšanas noslēpumus

Nodarbību garums aptuveni 1.5 h. Pulcēšanās nodarbībām notiks pie kases.

Dalības maksa nodarbībā 1 personai 2 EUR + ieejas biļete.

Dalībnieku skaits nodarbībā ir ierobežots, tādēļ dalībai nodarbībās obligāti jāpiesakās iepriekš. Pieteikties iespējams, rakstot agnese.reke@lu.lv (vēstulē jānorāda dalībnieka vārds, uzvārds, kontakttālrunis, kā arī izvēlētā nodarbība).

 

Pievienot komentāru