Ar īpašām vajadzībām, Bērni

Ej uz Maijas Kovaļevskas koncertu un palīdzi īpašajiem bērniņiem

Foto - Timurs Subhankulovs

Pasaules operzvaigzne Maija Kovaļevska kopā ar pianisti Dzintru Erlihu un basu Krišjāni Norveli radījusi brīnišķīgu latviešu kamermūzikas albumu “Ar siltu sirdi”, kā dāvanu Latvijas simtgadē un ģimenēm ar īpašiem bērniņiem. Visi ienākumi no albuma pārdošanas nonāks īpašo bērniņu atbalstam.

Pasaules operzvaigzne, soprāns – Maija Kovaļevska, starptautisko konkursu laureāte – pianiste Dzintra Erliha un pasaulē atzītais Latvijas Nacionālās operas bass Krišjānis Norvelis aicina uz labdarības koncertu un albuma “Ar siltu sirdi” prezentāciju, kas notiks šī gada 1.jūnijā plkst. 19.00 Latvijas Nacionālās bibliotēkas Ziedoņa zālē. Koncertā skanēs latviešu komponistu kamermūzika, kā arī garīgā mūzika — J.Vītola, J.Mediņa, A.Kalniņa, L. Garūtas, Š. Guno un citu komponistu skaņdarbi. Biļetes nopērkamas Biļešu paradīzes kasēs un Biļešu pradīzes interneta mājas lapā.

1.jūnijs ir arī starptautiskā bērnu aizsardzības diena. “Visi ienākumi no koncerta biļešu un albuma “Ar siltu sirdi” tirdzniecības sniegs praktisku palīdzību ģimenēm ar īpašajiem bērniņiem. Tikai mēs paši varam veidot sabiedrību ar dvēseli, kurā ģimene un pats cilvēkbērns ar īpašām vajadzībām justos piederīgs, vajadzīgs, nozīmīgs, mīlestības un uzmanības vērts,” vēsta Ziedot.lv vadītāja Rūta Dimanta.

Mūziķu veidotais albums “Ar siltu sirdi” ir kā veltījums Latvijas simtgadei. Tajā iekļautas skaistākās latviešu komponistu solodziesmas un klavierdarbi, kurus ieskaņojusi Maija Kovaļevska, Krišjānis Norvelis un Dzintra Erliha. Albuma digitālu kopiju par ziedojumiem var iegādāties www.arsiltusirdi.lv un saņemt e-pastā.

Labdarības akcija “Ar siltu sirdi” aizsākusies ar Maijas Kovaļevskas un Dzintras Erlihas koncertiem Austrālijā šī gada aprīlī un maijā, gūtos ienākumus veltot Latvijas bērniem ar īpašām vajadzībām.

Pievienot komentāru