Ārstēšana, Vēzis

Savulaik stājās līdzās kungiem biznesā, tagad – nepadodas slimībai. Palīdzi Ingai

Personiskā arhīva foto

Ingai ir 59 gadi, viņa ar vīru dzīvo Valmierā. Inga ir enerģiska, uzņēmīga un aizrautīga sieviete. Atmodas laikos viņa bija spējusi stāties līdzās kungiem gan biznesā, gan iegūt čempiones titulu medību šaušanā. Nesen, apprecoties otrreiz, viņa nomainīja, ne tikai uzvārdu, bet arī vārdu, jo pases vārds Ingrīda ikdienā praktiski netika lietots. Kuldīdznieki viņu atcerēsies kā Ingu Freibergu – aktīvu un uzņēmīgu 3 bērnu mammu, kura daudzus gadus bija vietējo un pilsētas viesu iemīļotās kafejnīcas “Namiņš” un veikala “ Ingas veikaliņš” saimnieci. Kad bērni pieauga, mainījās ekonomiskā situācija un darba gaitas Ingu aizveda uz Rīgu, pēc dažiem gadiem izira viņas laulība. Nu vairākus gadus viņa dzīvo Valmierā.

Kad pirms četriem gadiem Ingai tika veikta gūžas endoprotezēšana, audos tika konstatētas vēža metastāzes. Atklājās, ka Ingai ir vairogdziedzera audzējs, kas ir izplatījies kaulos. Četru gadu garumā cītīgi ārstējoties, Inga spējusi sadzīvot ar šo smago slimību. Neskatoties uz grūtībām un sāpēm, Inga ir optimisma un apņēmības pilna, smaida caur asarām. Šobrīd ārstu konsīlijs kā vienīgo iespēju ārstēties Ingai ir nozīmējis medikamentu Nexavar. Lai arī to daļēji kompensē valsts, tomēr ik mēnesi Ingai pašai jāmaksā 2959.70 eiro. Ārstniecība ir plānota gada garumā. Ingai šādu līdzekļu nav, slimības dēļ viņa vairs nespēj aktīvi strādāt, tādēļ viņa lūdz līdzcilvēku palīdzību.

Palīdzēsim Ingai!

Ziedot iespējams:

Portālā Ziedot.lv ar internetbankas vai maksājuma kartes starpniecību

– Jebkurā bankas filiālē uz Ziedot.lv kontu, norādot mērķi „Palīdzība Ingai Treijai”

Fonds “Ziedot.lv”, Reģ. Nr 40008078226
SWEDBANK: bankas kods: HABA LV 22, konta nr: LV95HABA0551006150241

SEB: bankas kods: UNLALV2X, konta nr: LV86UNLA0050014286045

CITADELE: bankas kods: PARXLV22, konta nr: LV64PARX0012713470002
NORVIK BANKA: bankas kods: LATBLV22, konta nr.LV42LATB0002010114928

LUMINOR:

konta nr: LV19NDEA0000082343510, bankas kods: NDEALV2X

konta nr. LV53RIKO0002013321645, bankas kods: RIKOLV2X

Latvijas pasts: Konta Nr. LV05LPNS0001003230983

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no ziedojumiem.

12 Komentāri

 1. Cilvēks strādā visu mūžu ,maksā valstij vairāk kā 85% no gada ienākumiem nodokļos un kad viņam vienreiz ir vajadzīga palīdzība,izrādās valstij nav naudas un cilvēka dzīvība ir atkarīga no ziedojumiem.

 2. ne uznemejs , vienkars soferitis talbraucejs Vacija paralizeja kreiso pusi Atrava majas un pameta ne dargas zales ne arsta pat diagnozi nenoteica No dzivokla met ara domei dzivojamas platibas nav un nebus MAN NEVAIG NEKO

  1. Andri! Nenokar galvu, bet uzraksti par sevi, un lūdz palīdzību. Es sen nerstrādāju, bet smaidu tāpat, kaut man vairs nav 59, bet jau 60. Nekautrējies, ja palīdzība nepieciešama, bet, kuram gan to nevajag. Kas prasiš, tam palīdzēs. Nesaki, man neko nevajag, jo dzīve ir tikai viena, un dažāda.

 3. Labdien,
  Es rakstu jums, lai informētu jūs, ka mēs piedāvājam personas aizdevumu ar likmi 2%. Mēs varam sniegt jums aizdevumu, pērkot traktoru, zvejas laivas vai zemes tā, ka jūs varat darīt, saimniecības, zivsaimniecības, vai citas lietas, ko jūs vēlaties darīt. Lūdzu, sazinieties ar mamans tiei pa e-pastu: [email protected]
  Paldies

  1. Laura Core izlasiet tekstu zem kura jūs piedāvājat traktorus un zvejas laivas. Padomājat ar galvu mazliet un tad rakstiet savu komentāru, kurš jau sen ir apnicis zem citiem rakstiem……

 4. Liels paldies visiem kuri jau ir palīdzējuši, ziedojuši līdzekļus un ir domās ar mani, jo tas atbalsts kuru saņemu gan finansiāli, gan arī ar telefonu zvaniem palīdz veseļoties un turpināt smaidīt, jo atsaucība ir fantastiski liela… PALDIES VISIEM !!!

  Ar sveicieniem Jums visiem Vasarsvētkos INGA TREIJA.

 5. Sveiki,
  Lai informētu sabiedrību par to, ka privātā aizdevuma aizdevēja Morgan Erica kundze ir devusi finansiālu iespēju ikvienam, kam vajadzīga finansiāla palīdzība. Mēs izsniedzam aizdevumu ar 2% procentu likmi personām, firmām un uzņēmumiem saskaņā ar skaidriem un saprotamiem noteikumiem un nosacījumiem. Sazinieties ar mums šodien pa e-pastu, lai mēs varētu sniegt jums mūsu noteikumus un nosacījumus: ([email protected])

Pievienot komentāru