Bērni, Pusaudži

Pusaudze glābj dzīvības, pie “pašnāvnieku tilta” piestiprinot sirsnīgas zīmītes

Policijas pārstāve Sāra Pita un pašnāvnieku glābēja Peidža Hantere uz bēdīgi slavenā Vērmutas tilta. Foto – Nortambijas policija

Pusaudzi, kura uz tilta atstāja zīmītes ar uzmundrinošiem tekstiem, lai palīdzētu izmisušajiem pārvarēt pašnāvības domas, apbalvojusi policija, vēsta interneta medijs “huffingtonpost.co.uk”.

Peidža Hantere bija uzrakstījusi vairāk nekā 40 sirsnīgas zīmītes un piestiprinājusi tās pie Vērmutas tilta Sanderlendas pilsētā – bēdīgi slavenas pašnāvību vietas – lai sniegtu mierinājumu cilvēkiem, kuri saskārušies ar garīgās veselības krīzi.

Vienā no zīmītēm, kuras atstājusi 18 gadus vecā meitene, teikts: “Kaut arī tevi nomāc grūtības, tavai dzīvei ir nozīme, tu esi silta gaisma tumšā pasaulē, tāpēc vienkārši turies.”

Hantere saņēmusi ierāmētu atzinības sertifikātu no Nortambrijas policijas.

Galvenā inspektore Sāra Pita sacīja: “Mēs domājām, ka ir svarīgi pateikties Peidžai par paveikto un palīdzību, kuru viņa ir sniegusi tiem, kuri piedzīvo garīgās veselības krīzi.”

“Mana ģimene ar mani ļoti lepojas, un es to pielikšu pie sienas. Es vienkārši vēlos palīdzēt cilvēkiem, un policijā man teica, ka tas jau palīdzējis izglābt sešu cilvēku dzīvības,” atklāja meitene.

Viņa piemetina: “Kopš es piestiprināju zīmītes, es no cilvēkiem esmu saņēmusi daudz komentāru. Viņi saka, ka tas ir patiesi iedvesmojoši.”

 

Avots: HuffingtonPost.co.uk

3 Komentāri

  1. Katru stundu es viegli samazinosies no 192 līdz 258 eiro, tikai veicot vienkāršu darbue no mājām. Pagājušajā mēnesī no šī darba es0 pabeidzu 32 847 eiro. Pārsteidzošs ir pārsteidzošs un viegli izdarāmse darbs un regulāri ienākumi no tā. Es iesaku jums šo darbu pilnībā pievienoties nepilnu darba laiku un nopelnīt vairāk nekā pilna laika ienākumi pēc šīs vietnes

    apmeklējiet šeit…====➤ w­w­w.W­e­b­j­o­b­3­3­.­C­O­M

  2. Latvijas Avize redakcija — Vai nebut labak ja virsraksteej but redzams ka raksts ir pa
    notikum Anglijaa? Ja tikai man taa liekas, tad nekas. Bet es vairak skat rakstus par Latviju. Savadak, iedvesmojush stasts. Paldies!

  3. Gribi nopirkt labu māju bez kredīta un braukt ar glaunu auto, nekad dzīvē vairs nesatraucoties par benzīna cenām? Doties skaistākajos ceļojumos apkārt pasaulei, kamēr Latvijā drēgnais rudens un ziemas slapjdranķi? Piesakies loterijai caur šo saiti un piedalies MegaMillions izlozē, kur Džekpots sasniedz 227 miljonu dolāru! https://goo.gl/tmeeJF Aizpildi biļeti, uzdāvinot sev visu laiku labāko dāvanu, pirms vēl kokiem sāks krāsoties lapas!! Starp citu – neaizmirsti izmantot brokera īpašo piedāvājumu!

Pievienot komentāru