Veselam
Psiholoģija

8 vienkārši vingrinājumi, kā attīstīt sieviešu intuīciju0

Foto: pexels.com

Sievietes mēdz teikt, ka viņām piemīt stiprāka intuīcija, kas palīdz atrisināt sarežģītas situācijas un dod kādu pavedienu, kā atsevišķās situācijās rīkoties. Bet ne visas priekšrocības tiek iedotas, dažreiz tās iespējams arī trenēt un attīstīt, lūk pāris vingrinājumi intuīcijas attīstībai.

1. Lai iemācītos izprast lietu un parādību dziļāko būtību, pieņemt pareizos risinājumus, pietiks, ja dienā veltīsi 15 minūtes sekojošam treniņam.

Pavēli sev atslēgt loģiku un orientējies tikai uz savu tā vai cita uzdevuma emocionālo uztveri.

Tas ļaus zemapziņai pielietot visas rezerves un ieteikt tev netriviālus un negaidītus risinājumus.

2. Pamēģini prognozēt, kā beigsies tā vai cita sporta spēle.

3. Pamēģini uzminēt, kāda nākamā dziesma skanēs radio.

4. Ieslēdzot televizoru, izslēdz skaņu. Aizver acis, centies saprast, kas notiek uz ekrāna (kautiņš, reklāmas pauze, pakaļdzīšanās, romantiska aina, muzikāls numurs, ziņas utt.).

5. Kad iezvanās telefons, vai durvju zvans, pacenties uzminēt, kas tas varētu būt. Neraizējies, ja uzreiz nesanāk, uztver to kā spēli.

6. Iedomājies sevi cita cilvēka vietā, cenšoties uzminēt viņa domas un darbību. Pēc tam salīdzini cik precīzi piepildījušās tavas prognozes.

Saistītie raksti

7. Vari katru dienu izpildīt meditatīvo treniņu: ērti iekārtojies krēslā, un maksimāli atslābinājies, pacenties ne par ko nedomāt, sakoncentrējies tikai uz savu elpu. Sāc lēni skaitīt līdz tūkstotim, spilgti, tēlaini iztēlojoties skaistus, nomierinošus dabas skatus. Starp citu, šādā stāvoklī dažreiz var atnākt atbildes uz sen mocījušiem jautājumiem, dažādi risinājumi. Pieraksti tos, uzmanīgi izpēti: noteikti ieraudzīsi labāko variantu.

8. Vēl viens meditatīvais vingrinājums. Iedomājies kādu tev svarīgu cilvēku (tas var būt arī nepazīstams cilvēks, kurš ieinteresējis). Iedomājies, ka tu esi tas cilvēks. Pieņem ne tikai viņa ārieni, bet pacenties viņā pilnīgi iedzīvoties (iemiesoties). Pacenties saprast, ko viņš grib, ko jūt, par ko domā, kādas ir viņa intereses. Nebūtu slikti, ja tu domās sāktu imitēt viņa manieres, runas veidu. Galvenais – sāc sevi sajust tā, it kā visas viņa domas būtu tavējās.

LA.lv