Veselam
Psiholoģija

9 vienkārši iemesli, kāpēc tevi neuzaicināja uz otro randiņu0

Foto – Shutterstock

Vai pateici kaut ko ne tā? Vai varbūt izdarīji? Vai arī viņš bija pie vainas un nemaz nav tevis cienīgs?

Lapā psychologies.ru ģimenes terapeiti nosaukuši 9 visticamākās atbildes uz tavu jautājumu. Tātad – kāpēc tevi neuzaicināja uz otro randiņu?

1. Starp jums neradās “dzirkstele”
To vēl mēdz tēlaini raksturot tādiem vārdiem kā “nenostrādāja savstarpēja ķīmija”, “nebija klikšķa”. Vienkāršā valodā sakot – cilvēks, ar kuru satikies, nesajuta tālāku interesi par tevi.

Sarunas turpināšana bija līdzvērtīga zobu labošanai.Viņu ļoti maz interesēja tas, ko tu dari, viņš nepiekrita taviem uzskatiem un arī humora izjūta nesaskanēja.

Randiņam vajadzētu būt vieglam, pat jautram.

Lai kā arī būtu, labāk zināt patiesību, nevis mānīt sevi.

Ja cilvēki neizbaudīja pirmo tikšanos, maz ticams, ka viņi vēlēsies ieguldīt savu laiku vai naudu otrajā randiņā. Ieteikums – neņem to pie sirds. Tā vienkārši notiek un notiks vēl ne reizi vien un ne tikai ar tevi.

2. Viņš vienkārši ir slikti audzināts
Tas ir pirmais, kas ienāk prātā, ja jaunais paziņa nepiezvana un pazūd. Bieži vien bez brīdinājuma pazūd tie cilvēki, kuri nav gatavi attiecībām;kuri nespēj acīs pateikt, ka nevēlas turpināt iepazīšanos vai arī tie, kuriem ir citas prioritātes.

Foto – Fotolia.com

Varbūt viņš nolēma atgriezties pie iepriekšējām attiecībām vai pameklēt vēl. Jebkurā gadījumā viņa pazušanu var tikai apsveikt.

3. Tu biji “atvedusi līdzi” bijušo
Nevajadzētu jau pirmajā randiņā pārrunāt bijušās attiecības, un vēl jo vairāk – sūdzēties par tām.

Neviens nevēlas redzēt tavu dusmās sašķiebto seju un klausīties nepatīkamās lietas dienā, kad pirmo reizi satiek tevi. Sarunu biedrs sāks iztēloties sevi tā vietā, par kuru tu runā, un tas liks viņam bēgt no šādām attiecībām.

4. Jūsu tikšanās vairāk atgādināja darba interviju
Tik daudz ko gribas zināt par jauno paziņu: ja nu tas būs cilvēks, ar kuru pavadīsi visu savu dzīvi? Pilnīgi iespējams. Bet mēģini nekaitēt, apberot ar jautājumu sērijām, kas cilvēkam liktu justies tā, it kā viņš atrastos darba intervijā.

Foto: pexels.com

Dažreiz vientuļi cilvēki ir pārāk piesardzīgi un par iespējamo iecerēto vēlas uzzināt visu līdz sīkumiem, lai gan pagaidām saikne ir pavisam niecīga. Tas izraisa vēlmi aizstāvēties pret tik agresīvu interesi. Nepārspīlē ar to.

5. Pirmais randiņš bija par garu
Pirmajam randiņam ieteicams izvēlēties nelielu kafejnīcu. Lai izdzertu kafiju, ar pusstundu pietiek. Šajā laikā var parunāties, neiegrimstot sīkumos, atstāt patīkamu iespaidu par sevi un ieinteresēt.

Katrā ziņā pirmajam randiņam nevajadzētu vilkties ilgāk par vienu līdz divām stundām.

Tad, satiekot tevi nākamreiz, vīrietis būs ieinteresēts un gaidīs turpinājumu.

6. Tu neizrādīji savu ieinteresētību
Varbūt “sēdēji telefonā”, visu laiku atbildēji uz ziņām vai pat runāji. Vai arī novērsies un gandrīz neskatījies acīs. Vai arī viss tavs izskats liecināja, ka tev gan būtu interesantākas lietas, ko šobrīd darīt.

Foto: Pexels.com

Tie ir tikai daži piemēri, kas var liecināt par intereses trūkumu. Neaizmirsti skatīties jaunā paziņas acīs, pretējā gadījumā tevi uzskatīs par slikti audzinātu.

7. Tu kavēji un par to nebrīdināji
Tu bez brīdinājuma vai paskaidrojumiem nokavēji vairāk nekā 30 minūtes. Brīdināt par kavēšanos, ja pēkšņi tā gadījies, ir ļoti vienkārši, un cieņa pret citu cilvēku laiku vienmēr atmaksājas un rada labu iespaidu.

Situācija, kad viņš gaidīja vienā vietā, bet viņa – citā, mūsdienās ir maz ticama. Ja nu vienīgi abi bija pazaudējuši savus tālruņus.

8. Tu jau esi nogurusi no meklējumiem un tas ir jūtams
Pārlūkojot simtiem pretendentu fotoattēlus tālrunī, izvairoties no tiem, kuri nepatīk, ir viegli kļūt par ciniķi. Ja tev jau apnikušas jaunas un jaunas sejas – laiks pārtraukumam un atpūtai.

Saistītie raksti

9. Tu viņam neuzrakstīji
Atceries: tu esi tikpat aktīva procesa puse, kā viņš. Ja vēlies atkal redzēt savu jauno paziņu–riskē un pirmā sazinies ar viņu. Tie, kas agrāk skaitījās obligāti pirmo randiņu noteikumi: “meitenei vajadzētu nedaudz nokavēties, vīrietis piezvana pirmais” –mūsdienās vairs nedarbojas.

Dažreiz gadās, ka abi vēlas satikties vēlreiz, bet gaida, kurš piezvanīs pirmais. Vienkārši uzraksti ziņu: “Paldies par patīkamo vakaru” un saki, ka ar prieku satiktos vēlreiz.Dažreiz tas ir viss, kas vajadzīgs.

LA.lv
VE
Veselam.lv
Veselam
Neļaut emocijām kontrolēt šķīvja saturu
9 stundas
VE
Veselam.lv
Veselam
Piecas biežāk pieļautās kļūdas lūpu kopšanai rudenī
12 stundas
RO
Regīna Olševska
Veselam
Bērnam paaugstināta temperatūra. Pazemināt vai tomēr ne?
12 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

RO
Regīna Olševska
Ekonomika
Minimālās pensijas nepieaugs tik strauji, kā cerēts 1
3 stundas
LE
LETA
Dabā
Sals līdz -7 grādiem: laika prognoze piektdienai
6 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Šokējošs skats Rīgas ielās: policija izplata lūgumu sabiedrībai 1
3 stundas
LE
LETA
Latvijā
Zolitūdē piemin lielveikala sabrukšanas sesto gadadienu
2 stundas
LE
LETA
Latvijā
Garkalnes novadā šovakar nāvējoši sabraukta gājēja
1 stunda