Veselam
Bērni

Aicina pieteikties ģimenes, kas uzņem bērnus un organizācijas mazlietotu datoru iegūšanai0


Ilustratīvs foto.
Ilustratīvs foto.
Foto: LETA/REUTERS

Līdz šī gada 5. oktobrim atbalsta programma “PLECS” sadarbībā ar AS “SEB banka” aicina pieteikties bērnu tiesību aizsardzības jomā darbojošās institūcijas, kā arī bērnus uzņemošās ģimenes. Kopumā 145 mazlietoti datori tiks ziedoti lietošanai, lai nodrošinātu efektīvāku institūciju savstarpējo sadarbību un informācijas apmaiņu bērnus uzņemošajām ģimenēm.

“Ņemot vērā to, ka dažādo prasību dēļ noteiktā regularitātē mainām mūsu datorus, daļa no tiem ir mazlietoti un var noderēt citiem. Vienojāmies ar atbalsta programmu “PLECS”, ka šī ir tā reize, kad mēs varam risināt problēmu saistībā ar datoru nepieejamību vai to nepienācīgo kvalitāti bērnu tiesību aizsardzības jomā strādājošajiem darbiniekiem un bērnu uzņemošajām ģimenēm, lai viņi saziņas veikšanai būtu daudz mobilāki. Ceram, ka 145 mazlietotie datori noderēs lietošanā un veicinās komunikāciju bērnu ātrākai nokļūšanai ģimenēs,” komentē SEB bankas vadītāja Ieva Tetere.

Savukārt, atbalsta programma “PLECS” mudina izmantot šo iespēju un aicina pieteikties interesentus, kuriem tas ir aktuāli un noderīgi. “Liels paldies SEB bankai par šādu iniciatīvu un atbalstu! Aicinu pieteikties ārpus ģimenes aprūpes un sociālo pakalpojumu sniedzējus bērniem un uzņemošās ģimenes (audžuģimenes, aizbildņus, adoptētājus). Jāmin, ka datortehnikas skaits ir ierobežots, tāpēc lūdzu pieteikumos norādīt konkrētu mērķi tehnikas lietošanai,” norāda Līva Fomrate.

Lai pieteiktos, līdz šī gada 5. oktobrim nepieciešams aizpildīt pieteikuma anketu. Institūcijām un ģimenēm . Plašāku informāciju par šo iniciatīvu un datoru tehniskiem jautājumiem var uzzināt šeit.

Saistītie raksti
LA.lv
LE
LETA
Veselam
Meklējam sirdsmāsiņu! Novērtējot medmāsu rūpīgo un pašaizliedzīgo darbu
17 stundas
LE
LETA
Veselam
Nacionālajā bibliotēkā notiks ekspertu diskusija par skolēnu veselībpratības veicināšanu
17 stundas
LR
Linda Rozenbaha
Veselam
Kā uzvarēt mūžīgo upuri sevī
17 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

JL
Juris Lorencs
Latvijā
“Jādomā pašiem par savām interesēm.” Saruna ar filozofijas doktoru Māri Kūli
4 stundas
LA
LA.LV
Sports
FOTO, VIDEO: “Dinamo” bez Dārziņa izcīna punktu pret Ufu
2 stundas
LE
LETA
Dabā
Latvijā ieplūdīs silts gaiss no Āfrikas: laika prognoze trešdienai
10 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
“Sākās ļoti liela panika!” Ugunsnelaime Jelgavā izposta vairāku ģimeņu mājvietu
3 stundas
DB
Dace Baltruma
Latvijā
Dace Baltruma: Skumdina, cik smaga mūsu plecos padomju domāšanas nasta 3
4 stundas