Veselam
Bērni

Aicina pieteikties ģimenes, kas uzņem bērnus un organizācijas mazlietotu datoru iegūšanai0


Ilustratīvs foto.
Ilustratīvs foto.
Foto – LETA/REUTER

Līdz šī gada 5. oktobrim atbalsta programma “PLECS” sadarbībā ar AS “SEB banka” aicina pieteikties bērnu tiesību aizsardzības jomā darbojošās institūcijas, kā arī bērnus uzņemošās ģimenes. Kopumā 145 mazlietoti datori tiks ziedoti lietošanai, lai nodrošinātu efektīvāku institūciju savstarpējo sadarbību un informācijas apmaiņu bērnus uzņemošajām ģimenēm.

“Ņemot vērā to, ka dažādo prasību dēļ noteiktā regularitātē mainām mūsu datorus, daļa no tiem ir mazlietoti un var noderēt citiem. Vienojāmies ar atbalsta programmu “PLECS”, ka šī ir tā reize, kad mēs varam risināt problēmu saistībā ar datoru nepieejamību vai to nepienācīgo kvalitāti bērnu tiesību aizsardzības jomā strādājošajiem darbiniekiem un bērnu uzņemošajām ģimenēm, lai viņi saziņas veikšanai būtu daudz mobilāki. Ceram, ka 145 mazlietotie datori noderēs lietošanā un veicinās komunikāciju bērnu ātrākai nokļūšanai ģimenēs,” komentē SEB bankas vadītāja Ieva Tetere.

Savukārt, atbalsta programma “PLECS” mudina izmantot šo iespēju un aicina pieteikties interesentus, kuriem tas ir aktuāli un noderīgi. “Liels paldies SEB bankai par šādu iniciatīvu un atbalstu! Aicinu pieteikties ārpus ģimenes aprūpes un sociālo pakalpojumu sniedzējus bērniem un uzņemošās ģimenes (audžuģimenes, aizbildņus, adoptētājus). Jāmin, ka datortehnikas skaits ir ierobežots, tāpēc lūdzu pieteikumos norādīt konkrētu mērķi tehnikas lietošanai,” norāda Līva Fomrate.

Lai pieteiktos, līdz šī gada 5. oktobrim nepieciešams aizpildīt pieteikuma anketu. Institūcijām un ģimenēm . Plašāku informāciju par šo iniciatīvu un datoru tehniskiem jautājumiem var uzzināt šeit.

Saistītie raksti
LA.lv