Veselam
Ārstēšana

Aicina uz bezmaksas konsultācijām par urīna nesaturēšanu 16

Foto – Shutterstock

Ikviens iedzīvotājs, kurš cieš no urīna nesaturēšanas, ir aicināts pieteikties speciālistu kompleksajām bezmaksas konsultācijām. Pirmās konsultācijas norisināsies 12.maijā Jelgavā un tiek organizētas sociālās iniciatīvas “Bez raizēm” ietvaros.

“Urīna nesaturēšana Latvijas sabiedrībā arvien ir ļoti sensitīvs jautājums, ko cilvēki diemžēl izvairās apspriest, no kā kaunas un saistībā ar ko nereti pat izvairās meklēt palīdzību pie speciālista. Tā rezultātā bieži vien tiek izmantotas īslaicīgas problēmu risināšanas metodes, kas palīdz cīnīties ar sekām, taču nepalīdz risināt pašu problēmas “sakni”. Tai pašā laikā, apmeklējot zinošu speciālistu un izstāstot par savu problēmu, iespējams rast risinājumu, kas ir efektīvs ilglaicīgi un palīdz problēmu novērst pavisam vai vismaz uz vairākiem gadiem,” teic uroloģe Inese Celmiņa.

Konsultācijām jāpiesakās līdz 8. maijam, zvanot pa tālruņa numuru 20054758 katru darba dienu laikā no 13.00 līdz 16.00, izņemot ceturtdienas. Speciālistu konsultācijas maijā norisināsies arī Siguldā, bet jūlijā – Rēzeknē, Valmierā un Ventspilī.

Sociālās iniciatīvas “Bez raizēm” mērķis ir izglītot Latvijas iedzīvotājus par urīna nesaturēšanas problemātiku, mazināt sabiedrībā valdošos aizspriedumus, kā arī aicināt laikus vērsties pēc palīdzības pie speciālista, lai saņemtu atbilstošu ārstēšanu un uzlabotu dzīves kvalitāti.

LA.lv