Veselam
Netradicionāli

Aija Trofimova iesaka mēness rituālu sievišķības un veiksmes vairošanai 16

Foto – Shutterstock.com

Iemīlējusies sieviete ir skaista un veiksmīga sieviete!

Mīlētāju dienā aktualizējas attiecību jautājumi un romantiskā noskaņa, kad vēl jo izteiktāk sajūtam, cik spēcīgas sievišķās un vīrišķās enerģijas mīt mūsos. Katra sieviete pēc enerģijas ir mēness meita. Ne velti saka, ka pievilcīga sieviete šķiet raganiska, skaidro ekstrasenese Aija Trofimova.

Rituāls „Sievietes slota” domāts sievietēm – pievilcības, sievišķības, veiksmes, pārpilnības un visu lietu izdošanās pastiprināšanai (katrai laicīgi jāizdomā, kas tieši nepieciešams). Ja sieviete šobrīd ir brīva – derēs arī otrās pusītes pieaicināšanai savā dzīvē. Rituāls jāveic pilnā mēnesī (līdz 17. februārim tāds ir!) un enerģētiski darbosies gada garumā. Kāpēc gan nepamēģināt? Nepieciešama tikai zaru slota ar koka kātu un puķu pods ar zemi.

Instrukcija: sagaidiet pilnmēnesi. Pēc divpadsmitiem naktī pagrieziet slotu ar kātu uz leju (zariem uz augšu) un iestipriniet to puķu podā – it kā iestādiet. Tad paveriet zarus plašāk, nesalaužot. Jūsu uzdevums ir izrotāt šo slotu ar dažāda veida simboliem. Ja vēlaties aktualizēt sievišķību – uzsieniet sarkanu vai rozā lentu, izrotājiet ar rozā kvarcu, gliemežvākiem, pērlēm, dažādām sievišķīgām rotām. Ja trūkst mīlestības, derēs sirsniņas, baložu figūriņas, viss, kas saistās ar mīlētāju pāri. Finansēm var sakarināt monētas un eiro zīmes. Lai piesaistītu veiksmi un izdošanos, atbilstošs simbols būs zirga figūriņa, jo ne velti saka, ka veiksmīgie „ir zirgā”. Pirms mantiņu iekāršanas uzpūtiet tām savu elpu. Ieslēdziet fantāziju un atcerieties savas asociācijas par šīm tēmām – tad tas noteikti nostrādās, pārliecināta ir ekstrasense.

Kad slota izrotāta, izsakiet šādu čukstiņu:
„Kā slotu šo greznoju, tā pati ar skaistumu rotājos.
Āda gluda un maiga, bet acis kā zvaigznes spožas.
Kā debesu manna labklājība man pāri klājas.
Tā vienmēr atradīs vietu manās mājās.
Pirmā iziešu – pirmā būšu! Visur un vienmēr!
Lai notiek tā!”

LA.lv