Veselam
Dzīvesveids

“Ak Dievs, kādi jums muskuļi!” Ieva Brante par sportu un sievišķību0

LETA/ Ieva Lūka

Juriste, TV personība un sportiste Ieva Brante visiem zināma, kā sportiska un aktīva sieviete, kura labprāt ar saviem veikumiem un panākumiem dalās arī sociālajos tīklos. Šoreiz “STV Pirmā!” raidījumā “Starp mums runājot” viņa atklāj, kā sportiskā forma palīdzējusi arī izvairīties no nepatīkamām situācijā.

“Man ir piedāvājuši mācīties un trenēties dažādos cīņas sporta veidos, lai padomātu par savu drošību,” saka Brante, papildinot,ka viņas ārējais izskats ir palīdzējis izkļūt arī no nevēlamas pretējā dzimuma uzmanības apliecinājumiem. “Atceros, ka pie VEF tilta vēlā vakarā, bija tumšs un es gāju un man aiz muguras vīrietis tā kā kaut ko man teica, bet, kad es pagriezos, viņš sacīja: “Ak Dievs, kādi jums muskuļi, ejiet, ejiet…”” smejas sieviete.

No Brantes var aizgūt arī veselīgus knifus, ko ieviest savā ikdienas dzīvē. Iepriekš viņa, stāstot par savām veselīgajām pārmaiņām, ir atklājusi, ka “ūdens ir viss, ko dzeru. Es nelietoju kafijas, tējas, sulas vai citus saldinātos dzērienus. Ikdienā dzeru tikai ūdeni. Aukstu ar ledu vai karstu, kopumā dienā sanāk aptuveni 3 un vairāk litri.

Saistītie raksti

Ūdens ir mūsu organisma sastāvdaļa, bez tā mēs esam nekas – ūdens ir vitāli svarīgs mūsu vielmaiņai, tas palīdz pārstrādāt ēdienu un nāk par labu visam ķermenim kopumā.” Atklājot vienu no saviem skaistuma noslēpumiem, Ieva uzsver: “Mazāk cukura un vairāk ūdens!”

Bez uztura un ikdienas treniņiem Brante daudz laika velta arī citu veselības uzlabošanai – viens no veidiem, kā viņa to dara, pasniedzot Kangoo Jumps nodarbības, kas nav tikai lēkāšana, bet arī augstas intensitātes, atraktīvs treniņš, kas stiprina muskulatūru, sirds un asinsvadu sistēmu, uzlabo stāju un kustību koordināciju, kā arī palīdz samazināt svaru. Kā jau jebkuram treniņam, arī Kangoo Jumps treniņiem ir svarīga regularitāte un darbs ar sevi.

LA.lv
VE
Veselam.lv
Veselam
Neļaut emocijām kontrolēt šķīvja saturu
9 stundas
VE
Veselam.lv
Veselam
Piecas biežāk pieļautās kļūdas lūpu kopšanai rudenī
11 stundas
RO
Regīna Olševska
Veselam
Bērnam paaugstināta temperatūra. Pazemināt vai tomēr ne?
12 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

RO
Regīna Olševska
Ekonomika
Minimālās pensijas nepieaugs tik strauji, kā cerēts 1
3 stundas
LE
LETA
Dabā
Sals līdz -7 grādiem: laika prognoze piektdienai
5 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Šokējošs skats Rīgas ielās: policija izplata lūgumu sabiedrībai 1
2 stundas
LE
LETA
Latvijā
Zolitūdē piemin lielveikala sabrukšanas sesto gadadienu
2 stundas
LE
LETA
Latvijā
Garkalnes novadā šovakar nāvējoši sabraukta gājēja
45 minūtes