Veselam
Bērni

“Alfa” māmiņtelpā būs bezmaksas higiēnas preces mazuļiem0

Foto: SIA “EcoEmi”

Tirdzniecības centrā “Alfa” jau patlaban ir ierīkotas divas ērtas un māmiņtelpas, kur pārtīt un pabarot mazuli, bet turpmāk sadarbībā ar zīmolu Happy tajās tiks nodrošinātas arī bezmaksas higiēnas preces, informē veikala pārstāvji.

“Labiekārtotās māmiņtelpas šobrīd atrodas pirmajā stāvā līdzās veikalam “Douglas”, kā arī otrajā stāvā līdzās elektrotehnikas veikalam un “Euronics”, bet pēc jaunās piebūves atklāšanas apmeklētājiem nodrošināsim arī plašu un labiekārtotu ģimenes telpu trešajā stāvā. Tajā vecāki varēs aprūpēt bērnus, bet māmiņām būs iespējas pabarot mazuļus norobežotā telpā,” informēja “Alfa” vadītāja Liene Apine.

No šodienas abas jau esošās māmiņtelpas papildinātas ar Happy precēm mazuļiem – autiņbiksītēm, mitrajām salvetēm un higiēniskajiem paladziņiem – visu, kas nepieciešams bērniņa higiēnai. Ar šīm precēm pēcāk tiks aprīkota arī ģimenes telpa.

“Alfa” aicina vecākus, apmeklējot māmiņtelpu, rūpēties arī par citām māmiņām un tētiem, esot taupīgiem, un atceroties, ka arī nākamā mazuļa vecākiem, kas šo telpu apmeklēs, būs nepieciešamas higiēnas preces.

LA.lv