Veselam
Ārstēšana

Apotheka atklāj divpadsmito jaunā koncepta aptieku0

Turpinot jaunās Apotheka koncepcijas attīstīšanu Latvijā, Rīgā, Deglava ielā 100 atvērta jaunā koncepta aptieka. Uzņēmums turpina apliecināt mērķi kļūt par pirmo izvēli starp Latvijas aptiekām, un šīs – pēc skaita jau divpadsmitās – aptiekas izveidē investējis 30 000 EUR.

Investīcijas veiktas moderna interjera telpu izveidei klientu labsajūtai, kā arī pilnīgai pāriešanai uz jauno Apotheka koncepciju, piedāvājot klientiem plašu recepšu un bezrecepšu medikamentu klāstu, kā arī visu nepieciešamo veselības, labas pašsajūtas veicināšanai un augstvērtīgai skaistumkopšanai.

Līdz ar šīs aptiekas atvēršanu Rīgā pavisam pieejamas 32 Apotheka aptiekas, kuras pamazām tiek modernizētas. Apotheka Latvijā strādā aptuveni 400 dabinieki, no kuriem 300 ir farmaceiti, kas varēs sniegt profesionālas konsultācijas par jums izrakstītu medikamentu lietošanu, kā arī par pastāvīgu profilaktisko veselības aprūpi un personīgās labsajūtas un skaistuma veicināšanu. Šobrīd tas ir augošākais aptieku tīkls Latvijā un ir ceļā uz savu mērķi kļūt par klientu pirmo izvēli Latvijā.

Jaunā Apotheka aptieku koncepcija dzimusi analizējot veiktos pētījumus par iemesliem, kādēļ iedzīvotāji apmeklē aptiekas. Rezultāti liecina, ka bieži vien aptieku apmeklējam tikai tad, kad jārisina jau radušās veselības problēmas – ir iesnas, nepieciešami sāpes vai temperatūru mazinoši medikamenti. Veselīga dzīvesveida eksperti un ārsti ir vienisprātis, ka šī nav veiksmīgākā pieeja veselības kopšanai un jauneklīga skaistuma saglabāšanai – būtu daudz vairāk jārūpējas par imunitātes un vispārējās veselības stiprināšanu ar profilaktiskiem līdzekļiem, piemēram, dažādiem uztura bagātinātājiem, vitamīniem, barojošiem ādas kopšanas līdzekļiem, izmaiņām dzīvesveidā utt. Tieši tādēļ Apotheka plāno pievērst daudz vairāk uzmanības dažādu profilaktisko līdzekļu un kvalitatīvas kosmētikas piedāvājuma paplašināšanai, kā arī klientu informēšanai par ieguvumiem no rūpēm par veselību arī ikdienā arī tad, kad nav piemeklējusi neviena saslimšana.

Pie jaunās koncepcijas inovācijām pieder arī īpaši atvērtie veselības kabineti, kas ir pieejami lielākā daļā jaunā koncepta aptieku. Tajos ir iespējams veikt pārbaudes, kas ļaus ko vairāk uzzināt par tavu vispārējo veselības stāvokli – noteikt ķermeņa masas indeksu, izmērīt cukura un holesterīna līmeni asinīs, kā arī konsultēties ar speciālistu par šo mērījumu rezultātiem un iespējamo tālāko rīcību, lai uzlabotu veselību un pašsajūtu.

Vairāk informācijas http://aptiekas.apotheka.lv/aptieku-pakalpojumi/

Tiek veikta arī aptieku telpu modernizācija, piedāvājot klientiem plašāku, gaišāku iepirkšanās vidi, kas aicina biežāk tajās iegriezties un konsultēties ar farmaceitu arī par profilaktisku veselības kopšanu. Daļa no Apotheka modernizācijas noteikti ir arī uzņēmuma interneta aptieka Apotheka.lv, kas ir lielākā šāda veida aptieka Latvijā. Uzņēmums nebaidās kļūt par interneta aptieku nozares līderi Latvijā un internetā piedāvā klientiem ne mazāk apjomīgu preču klāstu, kā parastajās aptiekās. Interneta aptiekas inovatīvais risinājums ir īpaši piemērots cilvēkiem, kuriem ir saspringts dienas ritms un kuri nevēlas tērēt laiku aptiekas apmeklējumam, kā arī tiem, kuriem aptiekas ir mazāk pieejamas – lauku reģionu iedzīvotājiem, vecāka gadagājuma cilvēkiem un citiem, kam nokļūšana uz aptieku sagādā pārāk lielas grūtības. Preces Apotheka.lv  interneta aptiekā sakārtotas pārskatāmās kategorijās, kas ļaus ikvienam ātri un efektīvi pārlūkot visu piedāvājumu. Ja skaidri zināms, kāda prece nepieciešama, tad to visātrāk varēs atrast, izmantojot efektīvo meklēšanas rīku.

Norēķināšanās par precēm ir intuitīva un ātra – tā neatšķiras no jau pierastās norēķināšanās interneta veikalos. Vien aptuveni piecās minūtēs iespējams atrast sev nepieciešamo preci un veikt apmaksu par to! Interneta aptieka piedāvā dažādus piegādes veidus, lai apmierinātu ikviena klienta vēlmes – preces iespējams saņemt Latvijas pasta nodaļās, Pasta stacijas automātos ar kurjeru visā Latvijā un, protams, jebkurā no Apotheka aptiekām, ieskaitot jaunatklāto jaunā koncepta aptieku Deglava ielā 100, kuras novietojums varētu būt izdevīgs lielai daļai klientu, kas ik dienas dodas tai garām no vai uz darbu.

Tā kā aptieka Deglava ielā 110 jau kādu laiku veiksmīgi uzsākusi darbību pēc pāriešanas uz jauno koncepciju, tad aptiekas Deglava ielā 100 pievienošanās ir loģisks solis, prezentējot uzņēmuma jauno klientu veselības veicināšanas standartu. Ceram, ka uzticamajiem aptiekas klientiem pēc atjaunošanas pievienosies jauni un spēsim kopā padarīt Latviju veselāku un izglītot sabiedrību par aktīvas ikdienas veselības kopšanas nozīmi. Farmaceiti labprāt konsultēs par visiem jūs interesējošajiem jautājumiem, kas saistīti ar veselības un labas pašsajūtas veicināšanu un ieteiks produktus, kas palīdzēs stiprināt imunitāti šajā pavasara sākuma periodā, kad novērojama visai liela saslimstība ar dažādām saaukstēšanās un klepus slimībām, kā arī palīdzēs atbrīvoties no šim periodam raksturīgā vitamīnu trūkuma, kas bieži vien izpaužas kā apātija. Jaunā aptieka apmeklētājus gaidīs darbadienās un sestdienās no plkst. 9.00 līdz 18.00 (Svētdienās aptieka slēgta).

Avots: http://aptiekas.apotheka.lv/apotheka-atklaj-divpadsmito-jauna-koncepta-aptieku/

LA.lv
AN
Annika Niedrīte
Veselam
TESTS: Kāds ir tavs enerģijas potenciāls?
1 diena
LE
LETA
Veselam
Slēgts Bažas raisījušais medicīnas centrs “Aurora”
2 dienas
VE
Veselam.lv
Veselam
Top 5 vērtīgākie rudens produkti, kas ar steigu jāliek galdā
2 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IM
Ingrīda Mičāne
Laukos
No zemnieka sētas – līdz pasaules līmenim. LAD vadītājai – pēdējā darba diena
2 stundas
LA
LA.LV
Sports
Jānis Lūsis cīnās par savu dzīvību, ģimene aicina ziedot
1 stunda
LE
LETA
Dabā
Rēzeknieši šorīt pārsteigti ar – 2,7 grādiem
54 minūtes
SK
Skaties.lv
Latvijā
Deputāti būs gatavi koriģēt novadu karti. Saruna ar Ināru Mūrnieci 2
1 stunda
LE
LETA
Ekonomika
“Bite” un “Tele2” izveido kopuzņēmumu “Centuria” 1
2 stundas