Veselam
Bērni

Arī jaunajā gadā turpināsies programma “Bērnu vieglatlētika” Latvijas skolās0

Publicitātes foto

Jau vairāk kā 800 bērni un 250 sporta pedagogi un treneri iesaistījušies programmas “Bērnu vieglatlētika” rīkotajās aktivitātes, ko kopš pagājušā gada Latvijā īsteno Latvijas Vieglatlētikas savienība (LVS) kopā ar uzņēmumu “Maxima Latvija” un Latvijas Sporta federāciju padomi. Līdz šim organizēti gan aizraujoši sporta festivāli bērniem, gan izglītojoši semināri pedagogiem, un arī šogad turpināsies darbs pie tā, lai programmu padarītu vēl pieejamāku un populārāku visās Latvijas mācību iestādēs.

2018. gada sākumā veikalu tīkls MAXIMA un LVS uzsāka ilgtermiņa sadarbību, kuras mērķis ir pilnveidot bērnu un jauniešu sporta treniņprocesus, lai tie kļūtu interesantāki, inovatīvāki un saistošāki bērniem un viņu ģimenēm. Sadarbības ietvaros Latvijā ieviesta programma “Bērnu vieglatlētika”, un, aktīvi sadarbojoties ar pašvaldībām, sporta skolām un sporta klubiem, šobrīd Latvijā programmu apgūst bērni lielākajās pilsētās – Rīgā, Liepājā, Saldū, Ogrē, Jelgavā un Bauskā.

Programmas ietvaros tika padomāts par nepieciešamo zināšanu un iemaņu nodrošināšanu pedagogiem, kas jauno treniņu programmu tālāk mācīs bērniem.

“2018. gadā visos Latvijas reģionos sarīkojām seminārus sporta pedagogiem un treneriem par “Bērnu vieglatlētikas” programmu. Vairāk nekā 250 treneru izrādīja interesi un izmantoja iespēju gūt jaunas iemaņas un zināšanas, ko varēs pielietot un pilnveidot programmas ietvaros. Ņemot vērā treneru atsaucību, plānojam arī 2019. gadā rīkot seminārus, piesaistot starptautisku programmas lektoru no ārzemēm,” informē LVS ģenerālsekretārs Dmitrijs Miļkevičs.

Šajā gadā LVS un MAXIMA turpina darbu pie bērnu vieglatlētikas un vispārējās fiziskās sagatavotības attīstības. Šī gada plānos ietilpst “Bērnu vieglatlētikas” programmas sezonas noslēgums Rīgā ar labāko komandu līdzdalību no reģionu posmiem, kā arī bezmaksas treneru izglītojošie semināri par programmas būtību un pielietojumu.

Saistītie raksti

Tāpat aktīvi turpinās darbs ar pašvaldībām, lai vēl vairāk Latvijas pilsētu skolās un sporta klubos bērniem būtu pieejama “Bērnu vieglatlētikas” programma un inventārs.

 

Galerijas nosaukums
LA.lv