Veselam
Bērni

Bērniem Latvijas reģionos saziedoti vairāk nekā 23 000 eiro0

Foto: Africa studio/SHUTTERSTOCK

Ar saziedotiem 23 233,90 eiro noslēgusies ziedojumu vākšanas kampaņa, kuru šī gada augustā uzsāka nodibinājums “Ronald McDonald House Charities Latvija” ar Rimi Latvia atbalstu. Saziedotā summa ļaus nodrošināt BKUS ārstu speciālistu 860 konsultācijas bērniem Latvijas reģionos.

Kampaņas laikā sabiedrība tika aicināta ziedot kastītēs, kas izvietotas pie Rimi veikalu kasēm vai veicot ziedojumu RMHC mājas lapā www.rmhc-latvia.lv, lai nodrošinātu Mobilā veselības aprūpes centra(MVAC) apmeklējumus visos Latvijas reģionos.

MVAC galvenais mērķis ir nogādāt BKUS speciālistus tuvāk pie bērnu mājām, tādējādi atvieglojot ģimenēm ar bērniem nokļūšanu pie ārsta. Šādā veidā tiek nodrošināts, ka iespējamās slimības tiek diagnosticētas savlaicīgi un bērni var izvairīties no nopietnākām saslimšanām nākotnē.10 gadu darbības laikā nodibinājums ir nodrošinājis vairāk kā 35 000 bezmaksas ārstu konsultācijas bērniem visā Latvijā.

“Pateicoties Rimi Latvija atbalstam un līdzcilvēku saziedotajai summai – vairāk kā 23 tūkstošiem eiro, mūsu komandas ārstiem būs iespēja sniegt 860 medicīniskās konsultācijas bērniem visā Latvijā – gan lielākās pilsētās, gan mazākos ciemos. Ārstu izbraukuma vizītes mēs organizējam atsaucoties uz pieprasījumiem no vietējiem ģimenes ārstiem vai citiem medicīnas darbiniekiem un jāatzīst, ka pēdējos gados pieprasījums pēc mūsu ārstu konsultācijām arvien pieaug.

Saistītie raksti

Šāda situācija izveidojusies, jo lauku teritorijās trūkst bērnu ārstu vai arī ģimenes dažādu iemeslu dēļ nevar nokļūt uz ārsta pieņemšanu Rīgā. Lai mēs varētu darīt savu darbu un dot savu artavu Latvijas bērnu veselības stāvokļa uzlabošanā, īpaši svarīgs ir sabiedrības atbalsts, jo kopā darot, mēs varam paveikt vairāk! Sirsnīgi pateicos ikvienam, kas ziedoja un palīdz mums darīt savu darbu!” saka RMHC Latvija direktore Zane Gedroviča

Rimi Latvia sabiedrisko attiecību vadītāja Regīna Ikala: „Mēs redzam, cik liela nozīme ir veselības problēmu laicīgai diagnostikai, īpaši agrīnā vecumā, tāpēc ļoti novērtējam mūsu pircēju atsaucību. Šajā kampaņā saziedotā summa ļaus daudziem Latvijas reģionu bērniem saņemt tik svarīgās ārstu speciālistu konsultācijas tad, kad tas ir visvairāk nepieciešams. Mums rūp Latvijas bērnu veselība un mēs no sirds pateicamies visiem Rimi pircējiem, kas piedalījās un ziedoja šim svarīgajam mērķim!”

LA.lv
VE
Veselam.lv
Veselam
Elektroniskā pieteikšanās veselības aprūpes pakalpojumiem paaugstina to pieejamību
13 stundas
VE
Veselam.lv
Veselam
Latvijas ārsti Saeimas deputātiem atgādina par dotajiem solījumiem
13 stundas
VE
Veselam.lv
Veselam
Speciālisti: jāaptur cukura diabēta lavīna
14 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

OZ
Olafs Zvejnieks
Ekonomika
Klupdami krizdami uz “Expo 2020”. Latvijas dalība izstādē Dubaijā vēl nav izgāzusies
1 stunda
LL
LETA, LA.lv
Ekonomika
Daugavpilī pie “Swedbank” bankomātiem izveidojušās rindas. Kā situāciju komentē banka?
2 stundas
LE
LETA/LA.LV
Ekonomika
Baumu anatomija – vai ir jēga nakšņot pie bankomāta?
1 stunda
LE
LETA
Ekonomika
Labklājības ministre atklāj, cik milzīga ir lielākā pensija Latvijā 4
6 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
VIDEO. Aizturētie tīšām izraisa ugunsgrēku Jūrmalas policijas izolatorā
2 stundas