Veselam
Ārstēšana

Bērnu slimnīcas novietnē “Gaiļezers” būs pieejamas pediatra konsultācijas arī vakaros un brīvdienās0


Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Foto: Ieva Makare/LETA

Sākot ar šī gada 4.jūniju Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas novietnē “Gaiļezers”, Juglas ielā 20, tiks nodrošinātas pediatra konsultācijas katru dienu no 8:00 – 22:00, ieskaitot brīvdienas un svētku dienas, informē Vita Šteina, VSIA Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas Komunikācijas daļas vadītāja.

Gadījumos, kad būs nepieciešama observācija līdz 24 stundām vai bērna stacionēšana, tiks rekomendēts vērsties Vienības gatvē 45, Bērnu slimnīcas novietnē “Torņakalns”.

“Aptuveni 70% pacientu, kuri ierodas saņemt medicīnisko palīdzību Novietnē “Gaiļezers”, nepieciešamas ambulatoras pediatra konsultācijas. Tas nozīmē, ka vecāki pēc pediatra konsultācijas dodas savu bērniņu ārstēt mājās vai ģimenes ārsta uzraudzībā. Jau vairākus gadus Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests bērnus ved tikai uz Vienības gatvi 45. Novietnē “Gaiļezers” pēc palīdzības vēršas salīdzinoši maz pacientu pēc pašu iniciatīvas. Tādēļ ambulatorās pediatra konsultācijas ir piemērotākais un efektīvākais risinājums gan pacientiem, gan slimnīcai,” komentē BKUS Neatliekamās medicīniskās palīdzības un observācijas nodaļas virsārste Alla Silova.

Saistītie raksti

Plānotās izmaiņas saistītas ar abu novietņu – “Gaiļezers” un “Torņakalns” – apvienošanu, ko paredzēts noslēgt 2022.gadā, rekonstruējot daļu no ēkām Vienības gatvē 45, lai turpmāk visiem pacientiem spētu nodrošināt vienlīdz pieejamas medicīnas tehnoloģijas, profesionālu un multidisciplināru komandu pieejamību, kā arī ārstniecībai atbilstošas telpas un vidi.

Novietņu pakāpeniska apvienošana tika sākta 2018.gadā, kad uz Vienības gatvi 45 tika pārceltas infekciju, neiroloģijas un neonatoloģijas nodaļas. Apvienošana noslēgsies ar Rehabilitācijas klīnikas un Bērnu psihiatrijas klīnikas pārcelšanu uz “Torņakalna” novietni.

LA.lv
AK
Aiva Kalve
Veselam
Kāpēc uzturā iekļaut šķiedrvielas?
3 stundas
LE
LETA
Veselam
Pērn Latvijā 31% praktizējošu ārstu bija vecāki par 60 gadiem
21 stundas
LE
LETA
Veselam
Ultravioletā starojuma intensitāte lēnām sarūk; saules peldes varēs baudīt arī nākamnedēļ
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Latvijā
Jaunākais skolu reitings: labākās skolas pēc sasniegumiem olimpiādēs
56 minūtes
LA
LA.LV
Dabā
Diezgan strauji siltums “tiks nogriezts”. Toma Briča prognoze par laikapstākļiem
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
Apkures tarifa dēļ atbrīvo “Daugavpils siltumtīklu” vadītāju
57 minūtes
LA
LA.LV
Ekonomika
“McDonald’s” piedāvā 80 darba vietas studentiem
50 minūtes
LA
Laukos.lv
Laukos
Agronoms: Vietējo dārzeņu trūkums šogad nedraud
16 minūtes