Veselam
Dzīvesveids

Bezmaksas lekcijā Jānis Jarāns iedrošinās “izkāpt no rāmjiem” un dalīsies pieredzē0


Jānis Jarāns
Jānis Jarāns
Publicitātes attēls

Lielākais šķērslis mūsu panākumiem ir uzdrīkstēšanās un drosmes trūkums, kas liedz izdarīt un paveikt daudz vairāk nekā domājam. Lai iedrošinātu iziet no rāmjiem jeb izkāpt ārpus savas komforta zonas, aktieris un komiķis Jānis Jarāns 21. maijā plkst. 18.00 Biznesa augstskolā “Turība” vadīs vieslekciju “Drosme iziet no rāmjiem”, informē augstskolas pārstāvji.

„Visu radošo dzīvi vienmēr pats esmu bijis sev saimnieks, producents un grāmatvedis, dzīvojot savam priekam, nevis citu veidotos rāmjos un sistēmā,” uzsver aktieris, kurš vieslekcijas laikā ne tikai dalīsies spilgtākajos savas dzīves notikumos un atgadījumos, bet stāstīs arī par reāliem piemēriem, kad viņš guvis panākumus, pateicoties spējai izkāpt no komforta zonas.

Jānis Jarāns dalīsies stāstos par to, kā kļuvis par tādu cilvēku, kāds ir pašlaik. Tāpat tiks sniegta iespēja uzzināt, vai ar aktiera darbu Latvijā ir iespējams nopelnīt un kādi ir šī profesijas trūkumi un priekšrocības.

Jānis Jarāns ir komiķis, aktieris un aktīvs ceļotājs, kurš ar mugursomu plecā apceļojis teju pusi pasaules, neizmantojot nevienas tūrisma firmas pakalpojumus.

Komiķis pats sevi dēvē par vienu no retajiem Latvijas brīvmāksliniekiem, kurš nestrādā nevienā Latvijas teātrī.

Daudziem viņš palicis atmiņā kā Miedziņš – populārā Latvijas Televīzijas bērnu vakara raidījuma “Miedziņš nāk” galvenais varonis, ar kuru kopā izaugušas vairākas Latvijas bērnu paaudzes.

Vieslekcijas apmeklējums ir bez maksas. Aicināts ikviens interesents, aizpildot pieteikuma anketu.

LA.lv