Veselam
Psiholoģija

Ko vīram nevajadzētu zināt! 7 Noslēpumi, kas stiprinās laulību0

Foto: pexels.com

“Mums nav noslēpumu vienam no otra!” Tā lepojas daudzi pāri. Un… visdrīzāk viņi pārspīlē. Jā, nopietnos jautājumos patiesība laulībā ir svarīga, taču dažas lietas labāk neizpaust savam mīļotajam. Kādi noslēpumi nostiprinās jūsu laulību?

Lapā liza.ua var lasīt, ka psihologi piedāvā atbildēt uz jautājumu: “Iedomājies, ka visa tava dzīve, no sākuma līdz šim brīdim ir uzņemta filmā. Vai tu piekristu to parādīt mīļotajam?” Atbilde atkarīga no tā, ko mēs saprotam ar atklātību.

Pēc amerikāņu psihologu domām pāri, kur partneri slēpj viens no otra informāciju, kas var sāpināt, ir noturīgāki, laimīgāki un vieglāk iztur dzīves pārbaudījumus.Tātad – kas nepavisam nav jāzina tavam vīram?

Viņš nav labākais mīlnieks tavā dzīvē

Jā, tev bijuši tādi seksa piedzīvojumi, ka vai elpu aizraujas! Nu un tad? Tā iekārtots, ka testosterona mačo reti ir labi vīri un tēvi. Sievietes to labi apzinās, izvēloties par dzīves līdzgaitniekiem nevis “seksuālos teroristus”, bet gan vienkārši labus, kārtīgus puišus. Tā izdarīji arī tu, vai ne? Nekad nevajadzētu vīra klātbūtnē atcerēties savus bijušos draugus, īpaši runājot par viņiem ar apbrīnu un sajūsmu.

Foto: Shutterstock

Nav vērts vīram stāstīt, ka bijušais draugs bija gādīgāks vai uzmanīgāks. Ja sieviete salīdzina vīrieti ar savu bijušo, tas vīrietī sēj nepārliecinātību par sevi un jūsu attiecībām. Viņš sadusmosies un par spīti nedarīs to, ko vēlas sieva, tikai lai nekļūtu tāds kā viņas bijušais. Turklāt labu seksu var panākt, ja, protams, abi uz to tiecas.

Tava māte domā, ka esi pelnījusi ko labāku

Un tētis vispār uzskata tavu vīru par vieglprātīgu puišeli: “Es jau viņa gados…!” Protams, tēta princesei neviens nebūs pietiekami labs, bet māte sapņoja lielīties ar znota jahtas un ģimenes pils fotogrāfijām. Ko tad? Sirds dziļumos vecāki mīl tavu vīru – it īpaši, ja redz, ka kopā ar viņu esi laimīga.

Ja pieminēsi mīļotajam viņu kritiku, tu uz ilgiem laikiem iesēsi viņa dvēselē naida vai nepatikas sēklu pret saviem vecākiem.

Rezultāts – tu paliksi vistuvākajiem cilvēkiem pa vidu kā buferis un psiholoģiski tas nav viegli.

Tu stāstīji draudzenēm, kāds viņš ir gultā

Nu nekā laba tajā nav, bet steigties pie mīļotā ar atzīšanos arī nav tā vērts: ne katrs vīrietis sapņo kļūt par realitātes seksa šova dalībnieku, it īpaši, ja auditorija būs ar tik asām mēlēm apveltītas dāmas kā tavas draudzenes.

Foto: Fotolia

Ja tomēr patiesība par tavām atklāsmēm nāk gaismā, atsaucies uz lieku kokteili, kas atraisīja tavu mēli. No vīrieša viedokļa tas ir nopietns arguments.

Šis zābaciņš maksāja…

Ak, pat bail skaļi nosaukt, cik daudz! Protams, ģimenes budžets ir svēta lieta, un jūs kopā apspriežat visus nopietnos izdevumus. Mūsdienās zābaku iegādi diezgan labi var attiecināt uz kategoriju “lielas investīcijas”.

Bet, ja krāji to iegādei, un tad māte pielika klāt trūkstošo naudiņu – kāpēc gan stāstīt vīram par to sīkāk?

Tā tu it kā dosi mājienu, ka viņš nespēj nopelnīt naudu, lai iepriecinātu sievu ar dāvanu. Tas tikai radīs neapmierinātību un vilšanos.

Tu ienīsti futbolu (boksu, makšķerēšanu – kas nu kuram tuvāks)

Nu, šķiet, viņš to nojauš, bet līdz šim, pēc vārdos neizteiktas vienošanās, jūs šo tēmu neapspriedāt. Tāpat turpiniet! Un pateicībā viņš nekad tev nepārmetīs, ka jūs ar draudzeni jau pusstundu pa tālruni diskutējat par kādu seriālu.

Vīra draugi (radinieki) viņu izmanto

Tu vairākkārt esi pamanījusi, ka visi vīra radinieki nekaunīgi izmanto viņa atsaucību, un draugi bieži aizņemas naudu no viņa. Nu un tad? Nav vērts apspriest viņa radiniekus – viņš tos neizvēlējās.

Saistītie raksti

Turklāt ar draugiem viņš bijis kopā daudz vairāk laika nekā ar tevi. Tāpēc vajadzētu apbruņoties ar pacietību un turēt mēli aiz zobiem. Ja ar radiniekiem ir nepatīkami komunicēt, vari mēģināt tikties ar viņiem retāk.

Bet nekādā gadījumā nevajag klusēt, ja viņa radi vai draugi izsakās negatīvi par tevi! Tomēr par to jārunā ļoti delikāti, lai neradītu iespaidu, ka vēlies noskaņot vīru pret radiniekiem. Pirms kaut ko saki, pieņemt izsvērtu lēmumu un lai tavi padomdevēji ir mīlestība, takts un delikātums.

LA.lv
VE
Veselam.lv
Veselam
Neļaut emocijām kontrolēt šķīvja saturu
9 stundas
VE
Veselam.lv
Veselam
Piecas biežāk pieļautās kļūdas lūpu kopšanai rudenī
12 stundas
RO
Regīna Olševska
Veselam
Bērnam paaugstināta temperatūra. Pazemināt vai tomēr ne?
12 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

RO
Regīna Olševska
Ekonomika
Minimālās pensijas nepieaugs tik strauji, kā cerēts 1
3 stundas
LE
LETA
Dabā
Sals līdz -7 grādiem: laika prognoze piektdienai
5 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Šokējošs skats Rīgas ielās: policija izplata lūgumu sabiedrībai 1
3 stundas
LE
LETA
Latvijā
Zolitūdē piemin lielveikala sabrukšanas sesto gadadienu
2 stundas
LE
LETA
Latvijā
Garkalnes novadā šovakar nāvējoši sabraukta gājēja
1 stunda