Veselam
Sekss

13 pazīmes, ka esi demiseksuāls0

Foto – pixabay.com

“Ko nozīmē – demiseksuāls?” tu jautāsi. Atbildi atradīsi rakstā. Īsi sakot, demiseksualitāte ir kaut kas pa vidu starp seksualitāti un aseksualitāti. Daudzi eksperti apraksta demiseksualitāti kā seksuālās orientācijas veidu, kurā cilvēks seksuālo tieksmi pret otru cilvēku izjūt tikai pēc tam, kad izveidojusies spēcīga emocionālā piesaiste.

Tev šķiet, ka esi demiseksuāls? Vai neesi par to pārliecināts? Ja lielākajā daļā aprakstu atpazīsti sevi, tad visticamāk, esi demiseksuāls.

1. Pirms partnerattiecību uzsākšanas tu vēlies, lai jūs vispirms kļūtu par draugiem

Lai tu vispār sāktu apsvērt domu par cilvēku kā partneri, tev vispirms ar viņu jāsadraudzējas. Vispirms izveidojas emocionālā pieķeršanās un tikai pēc tam – romantiskas attiecības.

2. Tevi ne vienmēr iekvēlina domas par seksu

Sekss kā tāds tevi ne vienmēr uzbudina. Tev sekss ir kaut kā nozīmīgāka un svarīgāka tīri fiziska izpausme. Lielāku nozīmi tu piešķir emocionālajai, nevis fiziskajai saiknei.

3. Tev ir patīkamāk vienkārši gulēt kopā ar cilvēku, nevis mīlēties ar viņu

Doma par gulēšanu blakus partnerim šķiet vilinošāka nekā doma par seksu. Gultā apskaujoties ar partneri, tu jūti tuvību un saikni ar viņu.

4. Tev ir nepatīkama doma par gadījuma sakariem

Tu esi seksa uz vienu nakti pretinieks un pilnīgi nesaproti, kā citi cilvēki var gūt baudu no tādas pieredzes. Gadījums sekss ar svešinieku nesniegs tev nekādu baudu, jo iztrūks emocionālās saiknes.

5. Tevi vada mīlestības jūtas, nevis iekāre

Kamēr citus cilvēkus piesaista attiecību estētiskā puse, tevi motivē tava spēja mīlēt un būt mīlētam, kad esi attiecībās.

6. Dažreiz tu nesaproti savus draugus

Tev ir grūti saprast draugus, kad runa ir par seksu un attiecībām. Tā notiek tāpēc, ka tu izvēlies unikālu pieeju attiecībām, un dažreiz tev šķiet, ka neviens tevi nesaprot.

7. Tu varētu iztikt bez regulāra seksa attiecībās

Daudzi mūsdienu pāri nevar iedomāties savas attiecības bez aktīvas seksuālās dzīves. Demiseksuālam cilvēkam ir nenozīmīgi, cik bieži viņš un partneris nodarbosies ar seksu.

8. Tevi vairāk piesaista cilvēka personība, nevis viņa izskats

Partnera iekšējā pasaule tev vienmēr ir pirmajā vietā un izskats – otrajā.

9. Ja tev kāds iepaticies, tad tas ir nopietni

Ja tu iemīlies – tas ir nopietni, jo tevī ir diezgan grūti radīt romantisku interesi.

10. Tu neizvairies no saistībām

Saistības tavā izpratnē ir nopietnu attiecību neatņemama sastāvdaļa. Tu neizvairies no tām, bet gan pretēji; tu uzskati, ka tā ir sava veida privilēģija – satikt cilvēku, kuram varētu sevi veltīt pilnībā.

11. Tu gūsti patiesu prieku no sarunām ar tev nozīmīgu cilvēku

Tev lielāku prieku sagādā nakts sarunas ar kādu, kurš tev ir svarīgs, nekā sekss ar kādu citu. Komunikācija tev ir ļoti svarīga, jo tikai tā var veidoties dziļa emocionāla saikne.

12. Tevi neinteresē flirts

Tu neflirtē, jo tev ir pilnīgi atšķirīga pieeja attiecībām. Tev romantiskas attiecības ir draudzības rezultāts. Tu neesi tas cilvēks, kurš iepazīstas bāros.

13. Tevi neinteresē “pieaugušo filmas”

Tevi neinteresē “filmas pieaugušajiem”, jo tām nav nekādas emocionālas vērtības. Tevi neuzbudina divu cilvēku vērošana, kuri vienkārši nodarbojas ar seksu bez jebkādas emocionālas saiknes.

Pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv