Veselam
Bērni

Dakteru Klaunu atbalstam labdarības akcijā “Smiekli ārstē!” ziedoti 44 541 eiro 0

Publicitātes foto

Labdarības akcijā “Smiekli ārstē!” biedrības Dr.Klauns atbalstam iegūti 44 541 EUR, kas dos iespēju piecus mēnešus nodrošināt Dakteru Klaunu darbu Latvijas slimnīcās – vairot mazo pacientu prieku un labsajūtu grūtos brīžos.

Pusotra mēneša laikā ziedot “Dr. Klauna” programmai bija iespējams veikalos “Rimi” un “Supernetto” izvietotajās ziedojumu kastītēs, pērkot “Rasēns” produktus, veicot pārskaitījumu biedrībai “Dr. Klauns” un zvanot pa ziedojumu tālruni.

Lielāko summu ziedojuši “Rimi” klienti, ziedojot 25 392 EUR. “Rasēns” pircēji ziedojuši 17 349 EUR, savukārt ziedojumu tālruņa pienesums šai labdarības akcijai bijis 1800 EUR.

“Sakām lielu paldies ikvienam ziedotājam, jo tikai šādi varam nodrošināt atbildīgu un nepārtrauktu Dakteru Klaunu darbu. Tāpat sakām paldies arī par ikviena morālo atbalstu un pozitīvajām atsauksmēm, ko saņemam ļoti daudz. Tas bieži vien ir vēl svarīgāks par materiālo un dod spēku un pārliecību, ka esam nepieciešami, ka mums jāturpina savs darbs un attīstība.

Sešos gados Dakteri Klauni ne tikai Bērnu Klīniskās universitātes slimnīcas (BKUS), bet arī vairākās citās Latvijas slimnīcās, strādājot ar bērniem, ir pierādījuši, ka, lai cik nepatīkama ir slimība, atveseļošanās procesā vitāli svarīgi atrast vietu smaidam, siltumam un cerībai.

Reizē mums ir jārēķinās ar to, ka bērni slimnīcās nonāk dažādi – kāds ir nokļuvis intensīvajā terapijā vai neatliekamajā palīdzībā, kāds jau vairākus mēnešus vai pat gadus cīnās ar vēzi, ir bērni ar īpašajām vajadzībām, vai tie, kuri palikuši bez tuvāko cilvēku aprūpes un siltuma. Katram no viņiem ir vajadzīga sava pieeja. Tas nozīmē, ka Dakteriem Klauniem ir jāturpina nepārtraukti augt un profesionāli attīstīties, lai atrastu pareizos risinājumus un atbalstītu katru no bērniem. Ja mēs vēlamies ne tikai runāt, bet arī rīkoties, tam ir vajadzīgi līdzekļi,” pieredzē dalās biedrības Dr.Klauns vadītāja Marianna Milovska.

Šī gada labdarības akcijas “Smiekli ārstē!” noslēguma pasākumā BKUS Saulaino dienu bibliotēkā piedalījās ne tikai Dakteri Klauni, bet arī mazie pacienti, un kopā ar atbalstītājiem bija ieradusies LTV1 raidījuma bērniem “Kas te? Es te!” varone Lupe. Viņa pasniedza vēstules, ko bērniem ar raidījuma “Kas te? Es te!” starpniecību rakstīja veselie bērni no visas Latvijas, tā izrādot sirsnīgu atbalstu saviem vienaudžiem.

Neizpalika arī Rimi gardēža Normunda Baranovska īpašā svētku torte.

Vairākus gadus akciju “Smiekli ārstē!” atbalsta Latvijas Televīzija. “Šogad Latvijas Televīzija uz akciju skatījās ne vien pacientu, bet arī dakteru klaunu acīm. Viņu sniegtais atbalsts mazajiem pacientiem ir neatsverams, un nedrīkst aizmirst, ka zem klaunu deguniem slēpjas īsti cilvēki.

Viņi pašaizliedzīgi dara emocionāli sarežģītu darbu un velta savu laiku un enerģiju, lai bērnu un viņu vecāku ikdienu padarītu kaut uz mazu brīdi vieglāku. Esam pagodināti, ka arī šogad varējām būt akcijas vēstnesis,” uzsver Sergejs Ņesterovs, LTV valdes loceklis satura attīstības jautājumos.

Saistītie raksti

Jau piekto gadu pēc kārtas Dakteru Klaunu ilggadējs partneris – Latvijā vadošais piena pārstrādes uzņēmums “Food Union” turpina atbalstīt viņu darbu, ziedojot 1 eiro centu no katra iegādātā “Rasēna” produkta mazo pacientu priekam slimnīcās visā Latvijā.

Galerijas nosaukums
LA.lv
36,6 °C
Veselam
Kā sagatavoties medicīniskajām analīzēm
20 stundas
VE
Veselam.lv
Veselam
Kuri ir pieprasītākie bērnu ārsti reģionos. Aicina atbalstīt bezmaksas vizītes
1 diena
DE
DELFI
Veselam
Pazīmes, kas liecina – tevi uzaudzināja īstens narciss
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA/LA.lv
Latvijā
Ulme ticis pie kārotās 8247 eiro kompensācijas pēc divu mēnešu darba Saeimā 3
8 stundas
LE
LETA/LA.lv
Latvijā
FOTO, VIDEO. Iemirdzas tradicionālais gaismas festivāls “Staro Rīga”!
9 stundas
JL
Juris Lorencs
Latvijā
Juris Lorencs: Latvijas neatkarības garants esam tikai mēs paši 2
11 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
VIDEO. Inčukalnā pieķer šoferi bez tiesībām: braukā riņķī ar cita auto numurzīmēm
7 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Par Stambulas lidostas teroraktu sešiem apsūdzētajiem piespriež mūža ieslodzījumu
6 stundas