Veselam
Ārstēšana

Daugavpils slimnīcas Perinatālās aprūpes centra telpas pielāgos Jaundzimušo intensīvās terapijas nodaļai0

Foto: Ivars Soikāns/LETA

SIA “Daugavpils reģionālā slimnīca” plāno veikt būvdarbus Perinatālās aprūpes centrā, pielāgojot daļu telpu Jaundzimušo intensīvās terapijas nodaļai.

Slimnīca noslēgusi iepirkumu “Būvniecības dokumentācijas izstrāde un autoruzraudzības veikšana telpu pielāgošanai un inženiertīklu atjaunošanai Jaundzimušo intensīvās terapijas nodaļas izveidei SIA “Daugavpils reģionālā slimnīca” Dzemdību nodaļas ēkā, Vasarnīcu ielā 20, Daugavpilī”, par uzvarētāju kurā atzīta SIA “Rem Pro” ar 20 933 eiro, ieskaitot pievienotās vērtības nodokli, piedāvājumu.

Pārējo trīs pretendentu piedāvājumi bijuši ievērojami dārgāki, bet “Rem Pro” apsolījies veikt darbu par tādu pat summu, kādu iepirkumā paredzējusi iestāde.

Iepirkuma dokumentācija liecina, ka esošajā ēkā paredzēts izveidot telpu, kas piemērota infekciozu pacientu izolācijai, telpas jaundzimušo intensīvās terapijas nodaļas palātai, piena virtuvei, vakcinācijas telpu, kā arī citām funkcijām paredzētās telpas.

Tāpat plānots veikt ventilācijas sistēmas pārbūves vai atjaunošanas darbus, lai nodrošinātu normēto telpu gaisa apmaiņu, temperatūras režīmu un nodrošinātu atbilstību gaisa tīrības prasībām.

Slimnīcā jau tagad darbojas Jaundzimušo intensīvās terapijas nodaļa, un saskaņā ar iestādes sniegto informāciju, lielākā daļa aprīkojuma iegādāta 2011.gadā.

Saistītie raksti

Bet, īstenojot projektu “Sabiedrības ar ierobežotu atbildību “Daugavpils reģionālā slimnīca” kvalitatīvu veselības aprūpes pakalpojumu pieejamības uzlabošana un infrastruktūras attīstība”, iecerēts gan veikt telpu pielāgošanu, gan iegādāties jaundzimušo reanimācijas galdu un citas ierīces, kas paplašinās pieejamo veselības aprūpes pakalpojumu klāstu.

Projekta kopējās izmaksas ir 7 670 720 eiro, no tiem Eiropas Reģionālās attīstības fonda finansējums ir 6 520 112 eiro. Tas paredz tostarp Neatliekamās palīdzības un Uzņemšanas nodaļas telpu pārbūvi ar lifta ierīkošani, Onkoķirurģijas profila operācijas zāļu pārbūvi, telpu atjaunošanu Invazīvās kardioloģijas centra izveidei un citas aktivitātes.

LA.lv
VE
Veselam.lv
Veselam
Neļaut emocijām kontrolēt šķīvja saturu
9 stundas
VE
Veselam.lv
Veselam
Piecas biežāk pieļautās kļūdas lūpu kopšanai rudenī
11 stundas
RO
Regīna Olševska
Veselam
Bērnam paaugstināta temperatūra. Pazemināt vai tomēr ne?
12 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

RO
Regīna Olševska
Ekonomika
Minimālās pensijas nepieaugs tik strauji, kā cerēts 1
3 stundas
LE
LETA
Dabā
Sals līdz -7 grādiem: laika prognoze piektdienai
5 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Šokējošs skats Rīgas ielās: policija izplata lūgumu sabiedrībai 1
2 stundas
LE
LETA
Latvijā
Zolitūdē piemin lielveikala sabrukšanas sesto gadadienu
2 stundas
LE
LETA
Latvijā
Garkalnes novadā šovakar nāvējoši sabraukta gājēja
45 minūtes