Veselam
Ārstēšana

Dāvina parūkas vēža pacientiem0

Foto: Pixabay.com

To sajūtu, kad uz spilvena, ķemmē, izlietnē paliek matu kaudzes, saprot tikai cilvēki, kas izgājuši vai iet cauri ķīmijterapijai, kas saskārušies ar vēzi.

Pārdzīvot palīdz parūka!

Pirms pāris gadiem “Dzīvības koks” veica apjomīgu pētījumu “Onkoloģisko pacientu psihoemocionālās vajadzības aktīvās ārstēšanas periodā un periodā pēc aktīvās ārstēšanas”.

Viens no pētījuma jautājumiem bija fizisko grūtību novērtējums ārstēšanas laikā. No visvairāk atzīmētajām atbildēm – terapijas blakusefekti (42%) grūtības veikt fizisku smagu darbu (38%), koncentrēšanaš spēju zudums (23%), absolūti lielākais novērtējums – 62% bija matu zaudēšanai ķīmijterapijas laikā. Tas tikai apliecina to, cik saslimšana ar vēzi dziļi skar cilvēku un grauj pašapziņu.

Pateicoties www.kostimi.lv komandai, kas bija ievērojusi, ka laiku pa laikam veikalā iegriežas sievietes, kuras ir uzsākušas ķīmijterapijas kursu un vēlas iegādāties parūku, uzņēmuma īpašniece Kristina Beļajeva Aleintina vērsās pie mums ar ierosinājumu, katru mēnesi, sākot ar aprīli, 20 sievietēm uzdāvināt parūku, kopumā 2019.gadā iepriecinot 180 sievietes.

Pirmās sievietes jau ir atsaukušās.

Ja arī tev noderētu parūka, uzraksti mums uz [email protected] vai piezvani (29455599).

Tev tiks piešķirts kupons ar kodu, kas nodrošinās iespēju saņemt vienu parūku bez maksas, uzrādot to www.kostimi.lv veikalā-noliktavā. Otra iespēja ir apmeklēt www.kostimi.lv internetveikalu. Atverot sadaļu AKSESUĀRI atrodi sadaļu PARŪKAS.

Izvēlies sev tīkamāko un ieliec to iepirkumu grozā. Noformējot pirkumu, sadaļā ATLAIŽU KODS ievadīsi savu koda numuru.

Vēl par parūkām. Kristina iesaka izvēlēties sadaļu PROFESIONĀLĀS PARŪKAS. Tās iztur karstumu līdz pat 120*C, kas nozīmē, ka varēsi parūku taisnot, ieveidot lokas, kā arī lietot matu laku un mazgāt. Turklāt profesionālajām parūkām ir regulējams izmērs.

LA.lv