Veselam
Bērni

Diānas Zandes bezmaksas lekcija: būtiskākie pieturas punkti bērna attīstībā0


Psiholoģe Diāna Zande piedalās diskusijā “Mīti par dzemdībām”, kuras laikā tiek nosaukta titula “Gada vecmāte 2016” ieguvēja.
Psiholoģe Diāna Zande piedalās diskusijā “Mīti par dzemdībām”, kuras laikā tiek nosaukta titula “Gada vecmāte 2016” ieguvēja.
Foto – LETA.

Tieši pirmajos dzīves gados bērna attīstība notiek visstraujāk. Tas ir intensīvu pārmaiņu pilns laiks, kad mazulim augot, mainās ne tikai uzvedība, bet arī viņa apģērba izmērs, tādēļ ir nepieciešams apzināt un izprast bērna vajadzības.

Kādas tieši pārmaiņas notiek bērna pirmajos dzīves gados un, kādiem ārējiem stimuliem ir jāvērš uzmanība bērna attīstībā, to trešdien, 13. februārī plkst. 12:00, t/p Alfa Chicco Info stundā pastāstīs pieredzējusī psiholoģe, kognitīvi biheiviorālā psihoterapeite un piecu bērnu māmiņa Diāna Zande.

“Pirmajos pāris gados bērna attīstībā notiek milzīgas pārmaiņas – viņš pārvēršas no nevarīga jaundzimušā līdz visai patstāvīgam mazulim, kurš aktīvi pauž viedokli un nepakļaujas ierobežojumiem. Kurā vecumā bērnam būtu jāsāk smaidīt, vai viņam jau nav jāveļas, jāstaigā, jārunā? Kāpēc bērni attīstās dažādā tempā un kā sekmēt optimālu bērna attīstību pirmajā dzīves gadā? Vecāki bieži meklē atbildes uz šiem jautājumiem, lai pārliecinātos, ka viņu lolojumam viss kārtībā. Nodarbībā pārrunāsim būtiskos pieturas punktus bērna attīstībā, kā to sekmēt un kāpēc pārlieka cenšanās panākt straujāku bērna attīstību var viņam kaitēt, nevis palīdzēt,” par gaidāmo lekciju stāsta psiholoģe Diāna Zande.

Uz bezmaksas informatīvajām lekcijām, kas t/p Alfa sadarbībā ar veikalu Chicco šogad norisinās pirmo reizi, aicināts ikviens interesents. To mērķis ir izglītot un iedvesmot jaunos vecākus, kā arī palīdzēt rūpīgi iepazīt savu mazuli. 13. februārī Info stunda norisināsies plkst. 12:00, un tās tēma būs “Ārējie stimuli un mazuļa attīstība pirmajos dzīves gados”.

Saistītie raksti
LA.lv