Veselam
Sekss

Dīvaini un amizanti pieredzes stāsti par piedzīvojumiem guļamistabā0

Foto: PN/ SCANPIX/ LETA

Ikvienam no mums ir vēlmes un fantāzijas, ko mēs labprāt realizētu guļamistabā, bet baidāmies tās atklāt savam partnerim. Tomēr nereti gadās, ka ieceres saiet grīstē, un izfantazētais ir tālu no tā, par ko sapņots. Ir fantāzijas, kas realitātē partneri nebūt neuzbudina, vai arī sapnis par seksu ar ideālo partneri piepildās, bet notiekošais nebūt nav tik ideāls kā gaidīts.

“Women’s Health”, apkopojot dīvainākās pieredzes guļamistabā, raksta, ka sievietes ir saskārušas ar gadījumiem, kad vīrietis priekšspēles laikā vēlas, lai viņam uzčurā, kas dāmai nav šķitis pieņemami. Kāda cita mīlniece atzīstas, ka reiz piekritusi orālajam seksam mēnešreižu laikā, bet vēlme pārgājusi brīdī, kad viņas partneris ar zobiem izvilcis tamponu.

Kāda cita sieviete dalās pieredzē par dīvaināko mīlēšanos, norādot, ka viņa gultas priekos pat netika iesaistīta, jo partneris vēlējies tikai, lai dāma noskatās tajā, kā viņš sevi apmierina.

Arī divas “Viņa” lasītājas un viens lasītājs ir piekrituši dalīties savos stāstos ar dīvainākajām pieredzēm guļamistabā.

Pietrūka tikai, lai viņš teiktu ”kili, kili”

“Tas nav nekas tāds super interesants, bet nu pagalam dīvains gan,” savu stāstu iesāk Rūta. Viņa ar Emīlu satikās jau apmēram mēnesi, un tā nebija viņu pirmā mīlēšanās reize. “Biju jau pamanījusi, ka mums ne vienmēr viss norit ideāli un reizēm ir nedaudz jāpiestrādā, lai mēs līdz galam saprastos. Man kaut kā šķita, ka mums patīk atšķirīgas lietas, bet ne jau tā, ka Emīls būtu dīvains. Tādi nelieli sīkumi.”

Vienā reizē teju karstākajā brīdī Emīls pēkšņi sācis Rūtu kutināt. “Un ne jau tā maigi vai seksīgi, bet padušu daļā tā, kā parasti kutina bērnus. Vēl tikai pietrūka, lai viņš teiktu “kili, kili”. Tas bija kaut kā dīvaini, es vispār nesaprotu, kas notiek. Tā kā esmu no cilvēkiem, kam ļoti kut, mana reakcija bija spārdīšanās un sparīga pretošanās. Vēlāk Emīls to nemēģināja atkārtot, un es arī neprasīju, kas tas vispār bija.”

Ilgi gan kopā Rūta ar Emīlu pēc tam nepalika, bet šķiršanās iemesls esot bijis cits. Rūta gan piebilst, ka ar laiku nesaskaņa mīlas prieku jautājumos būtu kļuvusi par problēmu, jo pēkšņā kutināšana neesot bijusi vienīgā no Emīla darbībām guļamistabā, kas viņai neesot līdz galam patikusi. Esot bijis “daudz sīkumu, kas noteikti kādā brīdī sakrātos un kļūtu par problēmu.”

Pārāk intīms lūgums, pārāk ātri

Elizabete stāsta, ka satikusies ar karstasinīgu vīrieti no Spānijas. Viņš ciemojies Latvijā, un Elizabete, būdama atvērta intīmās dabas jautājumos un vēloties sagādāt prieku savam mīļotajam, aicinājusi pastāstīt par savām vēlmēm un to, vai viss, ko viņa dara, apmierina. Iespējams, šis aicinājums noticis pārāk ātri, bet, iespējams, karstasinīgais mīlnieks vienkārši bijis pārāk atvērts.

Tā bijusi tikai trešā mīlēšanās reize, kad mīļotais atvainojies par lūgumu, vienlaikus piebilstot, ka viņš jūtot – Elizabetei drīkst palūgt pirkstus novietot “nedaudz tālāk”.

Elizabetes rokas tajā brīdī atradušās uz partnera dibena, un viņa nav sapratusi, kas īsti domāts ar “nedaudz tālāk”. Mīļotais tad aizbīdījis viņas rokas ļoti tuvu anālai atverei, paskaidrojot, ka tur atrodas “nedaudz tālāk”.

Elizabete apstulbusi, bet tomēr saņēmusies izpildīt mīļotā vīrieša lūgumu. Pēc tam gan galvā bijusi tikai viena doma – ātrāk tikt uz vannasistabu un nomazgāt rokas ar ziepēm, tā ļoti, ļoti rūpīgi. Kad pirksts atbrīvots no “neparastās nodarbes”, Elizabete ļoti uzmanījusies, lai nekam nepieskartos – ne palagam, ne spilvenam, ne sev. Intīmais lūgums noteikti tika izteikts pārāk ātri…

Sapņu meitenes dēļ gatavs papīru ēst

Saistītie raksti

Viena no dīvainākajām pieredzēm guļamistabā Mārcim bijusi ar meiteni, kas viņam ļoti, ļoti patikusi. Viņš bijis pārliecināts, ka tik skaista un brīnišķīga meitene ir pārāk laba, lai satiktos ar tādu puisi, kāds ir viņš. Tāpēc Mārcis vienmēr satraucies par to, vai visu dara pareizi un vai viņa uzvedība sapņu meiteni neaizbiedēs. Tas attiecies uz dažādām jomām, arī gultas priekiem.

Pašā attiecību sākumā, vienā no pirmajām mīlēšanās reizēm, Mārcis nolēmis aplaimot sirdsdāmu ar orālo seksu. Viņu gan sagaidījis neparasts pārsteigums – meitenei pašā intīmākajā vietā bija pielipis tualetes papīra gabaliņš. Mārcis neslēpj, ka iestājusies neliela panika, jo abi bijuši kaili un viņš nav varējis saprast, kā neuzkrītoši to papīra gabaliņu noņemt un kur to nolikt. Satraukums bijis tik liels, ka Mārcis nolēma neko neteikt un nelielo papīra gabaliņu apēst.

 

LA.lv