Veselam
Neticami stāsti

Ēteriskās eļļas sargā no vīrusiem, stresa, palīdz izveseļoties…0

Publicitātes foto

Gudri lietojot ēteriskās eļļas, tās tevi pasargās no dažādām baktērijām un vīrusiem, mazinās stresu, uzlabos smadzeņu darbību un koncentrēšanās spējas, palīdzēs cīnīties ar klepu, iesnām un pat angīnu.

Apjaust ēterisko eļļu labās īpašības un plašās izmantošanas iespējas aicinām ikvienu Baltijas reģionālajā konferencē „Aroma Power: veselība, skaistums, labklājība”, kas 2. novembrī notiks izstādē „Baltic Beauty 2018” Ķīpsalā.

Aromterapija pastāv jau tūkstošiem gadu! Taču, līdz ar ķīmisko zāļu uzvaras gājienu, tā tika nepelnīti aizmirsta. Un tikai tagad, kad atklājas daudzās blakusparādības no nekontrolētās medicīnisko preparātu lietošanas, mēs atkal vēršamies pie dabas gudrības, kas jau sen visu ir sagatavojusi. Kāpēc cilvēki dod priekšroku ķīmiskajām tabletēm? Kāpēc pat tad, kad ēteriskās eļļas ir mājās, mēs tās neizmantojam? Tas ir informācijas trūkums! Tāpēc aicinu ikvienu apmeklēt konferenci un atklāt plašās ēterisko eļļu lietošanas iespējas,” norāda “Aroma Life Institute” līdzdibinātāja, aromterapeite, psiholoģe Aļona Zaporožčenko.

Konferencē ar pieredzi dalīsies lieliski lektori un aromterapeiti – “International Business Intelligence” direktors un ēterisko eļļu vēstnieks Deils Billeters (ASV) apskatīs tēmu “Aromterapija: pagātnes viedās zināšanas un mūsdienu atklājumi”, jogas terapeite, sistēmiskās un ģimenes terapijas konsultante Aļona Zaparožčenko iepazīstinās ar tādu tēmu kā “Ēteriskās eļļas transformācijai”.

Starptautiskās Klasiskās kosmoenerģētikas federācijas dibinātāja un “Health Energy center” direktore Irina Baidake atklās, kā ēteriskās eļļas izmantot dziedniecībā. Savukārt holistikais koučs un aromatoloģe Anna Maria no Francijas stāstīs, kā ēteriskās eļļas izmantot savu mērķu izvirzīšanā un projektu realizēšanā. Tāpat arī lektori stāstīs par ēterisko eļļu izmantošanu ādas skaistumam un jaunības saglabāšanai, kā arī to izmantošanu bērnu veselībai. Aromterpijas lietojums ir ļoti plašs.

Daži ieteikumi ēterisko eļļu lietošanai ikdienā:

Lai vienmēr svaigi augļi un ogas!

Pievieno 1–2 pilienus citrona ēteriskās eļļas ūdenim, kas paredzēts augļu un ogu skalošanai. Citrona eļļa iznīcina nelabvēlīgās baktērijas un mikroorganismus, tādējādi augļi un ogas ilgāk būs svaigi.

Možam garam jeb alternatīva kafijai

Divi līdz trīs pilieni rozmarīna ēteriskās eļļas izkliedētājā uzlabos tavas prāta un koncentrēšanās spējas. Rozmarīna eļļa labi ietekmē atmiņu un uzlabo smadzeņu darbību. Rozmarīns kopā ar citronu ļaus justies modram visas dienas garumā un iztikt bez kafijas.

Pārslogotiem muskuļiem

Sāls un jebkura citrusa ēteriskā eļļa, kas pievienota kāju vanniņai, ātri atgriezīs spēku un vieglumu tavām kājām arī pēc smagas darba dienas. Savukārt, pievienojot cipreses eļļu, tā uzlabos arī kāju vēnu stāvokli. Sportistiem lieliski noderēs majorāna un gaultērijas ēteriskā eļļa, jo tas ir glābiņš pārslogotiem muskuļiem.

Koncentrēšanās spēju uzlabošanai

Lavandas un citrona eļļas savienojums ir ļoti labs palīgs bērniem – paaugstina koncentrēšanās spējas, kas ļauj izvairīties no neuzmanības kļūdām. Turklāt bērniem kaklā var uzlikt māla kuloniņu, kuram ir uzpilināta ēteriskā eļļa. Tā bērnu pasargās no vīrusiem arī bērnudārzā vai skolā.

Aizsardzība pret vīrusiem

Eikalipta, priedes ēteriskā eļļa un slavenais pretvīrusu maisījums „Thieves” ir neaizvietojami palīgi gaisa sanācijā, kā arī vīrusu epidēmijas laikā. Šī kombinācija lieliski turēs barjeru starp veselību un vīrusiem. Vīrusu laikā pasargāt sevi no baktērijām palīdzēs ar ēteriskajām eļļām piesūcināts kabatlakatiņš, kuru periodiski var pasmaržot, atrodoties sabiedriskajā transportā, uz ielas vai darbā. Karsta ūdens vannīte, kurā iepilināta eikalipta eļļa, jūsu rokām palīdzēs mazināt vai pat apstādinās iesnas.

Ēterisko eļļu maģija kulinārijā

Ēteriskās eļļas var izmantot arī kulinārijā! Vai esi kādreiz ēdis lavandas pīrāgu vai lavandas saldējumu? Savukārt mērcīti salātiem var padarīt ļoti veselīgu, pievienojot olīveļļai pilienu bazilika, majorāna vai rozmarīna ēterisko eļļu.

Arompsiholoģija

Saistītie raksti

Ir dažādi ēterisko eļļu maisījumi emocionālo problēmu risināšanai. Tās palīdz dziļi strādāt ar traumām, piedošanas enerģiju un pagātnes atlaišanu. Var radīt arī savu “laimes pudelīti” un izmantot to brīžos, kad ir skumji. Eļļa palīdzēs mazināt stresu, uzlabos miega kvalitāti un atgriezīs laimīgajos dzīves brīžos.

Aromkosmetoloģija

Pievienojot pāris pilienus rozes, ģerānijas vai īlangīlanga eļļas, var uzlabot jau esoša krēma kvalitāti. Ļoti efektīvas ir māla maskas, pīlingi un masāžas ar ēteriskajām eļļām. Turklāt eļļām piemīt ne tikai kosmētiskais efekts, bet tās sakārtos tavas sajūtas un emocijas.

LA.lv