Veselam
Netradicionāli

Ezotērisks rituāls tievēšanai. Vajadzēs tumšzilas vaska sveces0

Foto: PN/ Scanpix/ LETA

Teksts: Aija Austruma, astroloģe

Tā nu tas ir – esam slinki pēc dabas un labāk izvēlamies tērēt naudu zālēm vai laiku rituālam nekā ieviest savā ikdienā un apziņā veselīgākus paradumus…

Rituāli tievēšanai patiesi ir atrodami. Tie noteikti jāveic dilstoša Mēness fāzē, bet arī te jāņem vērā daži faktori, jāsaprot, kā tie darbojas. Tāds tievēšanas rituāls savā maģiskajā veidā piespiež organismu patērēt enerģiju liekā svara nomešanai bez kaut kādām fiziskām aktivitātēm vai diētas izmaiņām.

Tas nav dabisks veids, turklāt tu nekontrolēsi enerģijas aizplūdi, un nav garantijas, ka tas ir droši.

Ja rituāla nolūks ir atbrīvoties no svara, tas cīnīsies tikai ar sekām, nevis cēloņiem.

Gluži kā, teiksim, drudža simptomus mazinošs medikaments. Respektīvi, iedzimtības vai veselības problēmu izraisītu svara problēmu tas neatrisinās.

Nu, kad esmu brīdinājusi par šiem faktoriem, varu pastāstīt vienu tievēšanas rituālu.

Vajadzēs cepampapīru, augu eļļu, paplāti, divas tumšzilas vaska sveces, pačūlijas ēterisko eļļu un tīru bišu vasku.

Dilstošā Mēnesī (dienā, kad mainās fāze) izkausē vasku un vienmērīgi izlīdzina pa paplātē ieklātu cepampapīru, kas ieziests ar augu eļļu. Kad vasks būs atdzisis (sacietējis), ar nazi izgriež savas figūras kontūru. Neglaimo sev! Ja liels dibens, zīmē to lielu, ja vēders – atstāj gana brangu. Pārpalikušo vasku aizvāc. Iekšpusē resnajai sev iezīmē vēlamās figūras aprises.

Saistītie raksti

Katrā nākamajā dienā (pavisam būs septiņas) paplātei katrā pusē noliek pa aizdegtai svecei un iepilina aromlampā vai akmenī pāris pilienu pačūlijas eļļas. Priecīgas domas domājot, atdala 1/7 vaska, kas resno kontūru šķir no slaidās, un atstāj pie kāda krūma vai koka (neuztraucies, vasks ir dabīgs, nenodarīs videi pāri).

Un tā – vēl septiņas dienas.

Astotajā vakarā atstāj nu jau slaido figūru uz palodzes. No rīta to izkausē, sajauc ar olīveļļu. Ieziež problēmzonas un tā pastaigā 15–20 minūtes.

Viss! Paļaujies uz to, ka Augstākie spēki tavu vēstījumu sadzirdējuši, un turpmāk nedari sev pāri!

LA.lv