Uncategorized

FOTO: Ieskaties, kā bērni tiekas ar Sandi Ozoliņu, Lauri Reiniku un citām slavenībām Bērnu slimnīcā 16

Publicitātes foto

Jau trešo gadu pēc kārtas Bērnu slimnīcas mazie pacienti, vecāki un slimnīcas personāls kopīgi atzīmēja Starptautisko bērnu aizsardzības dienu īpašos Dārza svētkos. Svētku sajūtu nodrošināja ne tikai veselīgās uzkodas un daudzveidīgās atrakcijas, bet arī Latvijas hokeja un basketbola spēlētāju viesošanās, iepriecinot un iedvesmojot bērnus nodarboties ar fiziskām aktivitātēm.

„Par veselīgu dzīvesveidu daudz runā, taču svarīgi bērniem rādīt piemēru, ka veselīgs uzturs ir garšīgs un fiziskās aktivitātes var sagādāt prieku. Bērnu slimnīcas Dārza svētki ir lielisks brīdis, lai par to atgādinātu un iedvesmotu bērnus un viņu vecākus veselīgam dzīvesveidam,” stāsta Bērnu slimnīcas fonda vadītāja Liene Dambiņa.

Dārza svētku laikā bērni kopā ar basketbolistiem no basketbola kluba „VEF” un Latvijas sieviešu basketbola izlases mērojās spēkiem metienu konkursā, bet jau vēlāk ne tikai bērni, bet arī pieaugušie iesaistījās spraigā galda hokeja turnīrā ar hokeja kluba „Dinamo Rīga” spēlētājiem, radot daudz patīkamu emociju, smieklu un īsti sportisku azartu.

Hokeja kluba „Dinamo Rīga” galvenais treneris Sandis Ozoliņš Dārza svētku atklāšanā aicināja bērnus dauzīties, spēlēties, krist un celties un izbaudīt savu bērnību. Lai bērni nodarbotos vairāk ar fiziskām aktivitātēm, S. Ozoliņš norādīja uz vecāku atbildību: „Daudz runā par to, ka bērni mūsdienās daudz laika pavada pie datora. To var arī pieņemt. Taču vecākiem arī ir jāuzņemas atbildība – lai bērni vairāk nodarbotos ar sportu, vecākiem jābūt ieinteresētiem un jāiesaistās bērnu dzīvēs.”

Paralēli fiziskajām aktivitātēm bērni varēja piedalīties radošajās darbnīcās, spēlēt milzu spēles, kā arī iemūžināt svinības interesantās fotogrāfijās. Ar īpašiem priekšnesumiem Bērnu slimnīcas pagalmu pieskandināja mazie dziedātāji no bērnu vokālās grupas „Dzeguzīte”, kā arī iemīļotie dziedātāji – Aija Andrejeva, Normunds Rutulis, Katrīna Bindere un Lauris Reiniks.

Galerijas nosaukums

Par svētku galdu, piedāvājot daudzveidīgas un veselīgas ēdienkartes, Dārza svētkos bija parūpējušies 16 dažādi restorāni un pavāri. Viņu vidū: restorāns „Neiburgs”, bistro „Stock Pot”, restorāns „KID”, eko un dabas lietu veikals „UNCE”, virtuālais zemnieku tirgus „Svaigi.lv”, Elmārs Tannis, Mālpils muiža, Valmiermuižas alus darītava, restorāns „36.līnija”, SIA „Orkla Foods Latvia”, kā arī restorāni „Entresol”, „Le Dome” un viesnīcas „Radisson Blu Latvija Conference & Spa Hotel” restorāns un Accorhotels grupas viesnīcu „Mercure Riga Centre”, „Pullman Riga Old Town” un „Ibis” restorāni.

Dārza svētkiem tapt palīdzēja Bērnu slimnīcas fonda ilggadējs sadarbības partneris un lieldraugs – mazumtirdzniecības veikalu tīkls „Maxima Latvija” un tā ģimeņu atbalsta programma „Augošai Latvijai”, sagādājot bērniem brīnišķīgu piedzīvojumu un atmiņas.

LA.lv