Veselam
Ārstēšana

FOTO. Mūsdienīgi, komfortabli, diskrēti. LOC atsāks uzņemt pacientus uzņemšanas telpās pēc remonta0


Onkoloģijas centrā atklāj jaunās pacientu uzņemšanas telpas, 16.10.2019.
Onkoloģijas centrā atklāj jaunās pacientu uzņemšanas telpas, 16.10.2019.
Foto: LETA/Una Kupruka

Latvijas Onkoloģijas centrā (LOC) ir noslēdzies pacientu uzņemšanas nodaļas telpu remonts. To simboliska atklāšana, piedaloties veselības ministrei Ilzei Viņķelei, notika šodien, 16. oktobrī, tā portālam “La.lv” sacīja „Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca” preses sekretāre Ilga Namniece.

Veselības ministre Ilze Viņķele pasākumā pauda novēlējumu: „Lai pacientiem, kas ienāk Latvijas Onkoloģijas centrā caur šo uzņemšanas nodaļu, vienmēr ir sajūta, ka viņi ir gaidīti, aprūpēti un ir drošās rokās. Jaunās telpas apliecina Austrumu slimnīcas gatavību domāt par pacientu vajadzībām un pozitīvu pieredzi, vienlaikus neaizmirstot arī par privātumu.”

Jau sākot no šī gada 17. oktobra atjaunotajās un tagad arīdzan gaišajās uzņemšanas telpās uzturēsies pacienti, lai iestātos ārstēšanai LOC.

Pēc remonta darbu atsāk LOC uzņemšanas nodaļa

Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas valdes priekšsēdētājs Imants Paeglītis uzsver: „Esam domājuši par ērtu un diskrētu apstākļu radīšanu pacientiem, kā arī viņu tuviniekiem. Ceram, ka šīs atjaunotās, gaišās telpas, kā arī ārstu un apkalpojošā personāla cieņpilnā attieksme, palīdzēs mazināt onkoloģisko pacientu satraukumu pirms viņi uzsāks ārstēšanos. Mūsu virsuzdevums ir radīt paļāvību un pārliecību, ka šeit – Austrumu slimnīcas Latvijas Onkoloģijas centrā pacients saņems labāko iespējamo attieksmi un ārstēšanu.”

Onkoloģijas centrā atklāj jaunās pacientu uzņemšanas telpas, 16.10.2019.
Foto: LETA/Una Kupruka

LOC uzņemšanas nodaļā tagad ir ierīkotas mūsdienīgas un ērtas pacientu reģistrācijas un pieņemšanas telpas ar vairākām atsevišķām kabīnēm. Pacienti tagad tur jutīsies ne tikai komfortablāk, bet arī diskrētāk.

Tāpat ir paplašinātas uzgaidāmās telpas, kur tagad ir vairāk ērtu sēdvietu pacientiem, gaidot reģistrāciju uzņemšanai stacionārā. Darbosies elektroniskā rindu vadības sistēma. Remonta un telpu pārbūves gaitā uzlabotas divas pacientu apskates telpas, kurās ir arī sanitārās telpas, kas pēc pacientu reģistrācijas ļaus ātrāk sagatavot pacientus pārvešanai uz nodaļām.

Remontdarbi ilga 4 mēnešus – sākās jūnijā un tika pabeigti oktobra otrajā nedēļā. Uzņemšanas telpu atjaunošanai tika izmantots Valsts galvotais aizdevums – 88 469,98  eiro (ieskaitot PVN) apmērā.

Tuvāko nedēļu laikā tiks uzsākta stacionāra LOC galvenās ieejas pārbūve, izbūvējot pandusu pacientiem ar kustību traucējumiem, kā arī nodrošinot kvalitatīvu savienojumu ar stacionāru “Gaiļezers”.

Vienlaikus šobrīd turpinās arī avārijas stāvoklī esošās ūdensapgādes sistēmas atjaunošanas darbi. Kritiskākie inženiertīkli tiks atjaunoti jau šogad – decembrī. Veicamo darbu apjoms ir liels – kritiskā stāvoklī esošo cauruļvadu posmu pārbūve, visa ūdens ievada mezgla pārbūve, kā arī siltummezgla atjaunošana un citi remontdarbi.

Saistītie raksti

Prognozēts, ka ūdensvada un kanalizācijas sistēmas, kā arī siltummezgla atjaunošanas darbi visā stacionāra ēkā varētu būt pilnībā pabeigti tuvāko divu gadu laikā. Ņemot vērā šī projekta nozīmību, ir cerība, ka šim mērķim tiks piešķirts papildu finansējums arī turpmākajos gados.

Publicitātes foto.

 

LA.lv
AN
Annika Niedrīte
Veselam
Sabalansēt iedomāto ar reālo. Pieredzes stāsti par interneta nozīmi dzīvē
18 stundas
IA
Ieva Apiņa
Veselam
Kas ir sirds veselības monitorings
19 stundas
AN
Annika Niedrīte
Veselam
Draudzība izplēn. Turpināt vai pārtraukt?
2 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

VS
Viesturs Sprūde
Latvijā
Anglijā tādus stāstus nedzirdēsiet. SARUNA ar britu žurnālistu Vinsentu Hantu
Intervija 6 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
VIDEO. “Es rokas nejūtu! Lūdzu, palīdziet…” Rīgā pēc svētku salūta Daugavā iekrituši divi pusaudži
4 stundas
LL
LETA, LA.lv
Sports
FOTO, VIDEO: Tas ir noticis – Latvijas futbola izlase pārtrauc deviņu zaudējumu sēriju un uzvar Austriju
3 stundas
LE
LETA
Latvijā
Gontarevs: “RNP” valdes atlaišana ir politisks un nepamatots lēmums
7 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Plūdi Venēcijā nodarījuši nopietnu kaitējumu Svētā Marka bazilikai
4 stundas