Veselam
Bērni

FOTO, VIDEO: NBA spēlētāji uzmundrina Bērnu slimnīcas mazos pacientus0


Kristaps Porziņģis (Dallas Mavericks) kopā ar vienu no mazajiem faniem.
Kristaps Porziņģis (Dallas Mavericks) kopā ar vienu no mazajiem faniem.
Foto: LETA/Ieva Makare

Otrdien, 11.jūnijā, Bērnu slimnīcas Saulaino dienu bibliotekā viesojās NBA spēlētāji – Dairis Bertāns (New Orleans Pelicans), Dāvis Bertāns (San Antonio Spurs), Sam Dekker (Washington Wizards), Jonathon Isaac (Orlando Magic), Rodions Kurucs (Brooklyn Nets) un Kristaps Porziņģis (Dallas Mavericks), informē Bērnu slimnīcas fonds.

Mazajiem bija iespēja gan aprunāties, gan nobildēties ar slavenajiem basketbolistiem, savukārt Bērnu slimnīca un Bērnu slimnīcas fonds bija sarūpējuši īpašu paldies viesiem – T-kreklus, uz kura attēlots Bērnu slimnīcas pacientes Jurgitas (10 gadi) zīmēts basketbolists. Jurgita vēl joprojām ārstējas slimnīcā un bija klāt pasākumā, tāpēc šodien basketbolistiem bija iespēja pateikt viņai personīgu paldies.

Bērnu slimnīcā viesojas NBA spēlētāji

Arī spēlētāji bija sagatavojuši dažādus pārsteigumus un suvenīrus mazajiem pacientiem, savukārt NBA asociācijas pārstāvji Vecāku mājai uzdāvināja praktiskas un noderīgas lietas – veļas mašīnu un žāvētāju, kas ļoti noderēs bērnu vecākiem.

Pēc viesošanās Saulaino dienu bibliotekā spēlētāji devās uz Ķirurģijas un Onkoloģijas nodaļām, lai apciemotu un iepriecinātu tos pacientus, kuriem veselības stāvokļa dēļ nebija iespējams piedalīties kopējā pasākumā.

Saistītie raksti

“Mazajiem pacientiem šī diena noteikti paliks atmiņā un arī fotogrāfijās. Bērnu slimnīcas fonds ikdienā rūpējas par ļoti praktiskām bērnu veselības vajadzībām, taču bērniem ir tik svarīgi justies kā bērniem un gūt prieku pat situācijās, kas ir nopietnas, tāpēc regulāri organizējam bērniem arī izklaides pasākumus.

Sirsnīgs paldies Latvijas Basketbola savienībai, NBA asociācijai un spēlētājiem par brīnišķīgo piedzīvojumu, kādu viņi šodien sarūpēja mūsu bērniem!” pateicību pauda Bērnu slimnīcas fonda vadītāja Liene Dambiņa.

Skatieties plašāk TV3 Ziņu video:

LA.lv