Veselam
Bērni

Gandrīz 6000 eiro ieņemti no labdarības veikala Dakteru Klaunu darbībai0

Publicitātes foto

Biedrības Dr.Klauns organizētajā labdarības veikalā “No nieciņa līdz prieciņam” t/c Spice, Rīgā, pārdodot vairākus simtus dažādus rokdarbus, dizaina izstrādājumus, lietas no koka, māla, ādas, izdevies ieņemt 5 895 euro. Tāpat kā aizvadītajos gados, iegūtie ziedojumi tiks novirzīti Dakteru Klaunu darbam ar bērniem Latvijas slimnīcās.

“Esam pateicīgi par sabiedrības lielo atbalstu, ka tik daudz cilvēku, dažādi mazie uzņēmumi ziedoja skaistas un vērtīgas lietas veikaliņa darbībai. Neaprakstāmi, cik radoši ir mūsu rokdarbnieki un dizaina meistari! Gandrīz mēneša laikā pārdevējas, kā arī Dakteri Klauni satikās ar simtiem cilvēku, kuri ne tikai izvēlējās svētku dāvanas mūsu veikalā, bet arī pauda apbrīnu un atbalstu mūsu darbam. Interesanti, ka ne viens vien mazais apmeklētājs Dakterus Klaunus bija jau iepazinis agrāk un nu atkalredzēšanās varēja notikt priecīgākos apstākļos. Tas viss dod spēku turpināt iesākto, iepriecinot bērnus Latvijas slimnīcās. Redzam, ka ar katru gadu ir aizvien vairāk cilvēku, kuri tieši pie mums izvēlas dāvanas, jo tām ir dubultvērtība,” teic biedrības Dr.Klauns vadītāja Marianna Milovska.

Publicitātes foto

Nekad nevar zināt, kad un kādos apstākļos bērns var nonākt slimnīcā, bet, piemēram, mazās Madaras mamma Zane Rorbaha ar meitu bieži atrodas Bērnu Klīniskās universitātes slimnīcā, līdz ar to ļoti novērtē, ka ikdienu šeit patīkamāku padara tieši Dakteri Klauni, un saka paldies ziedotājiem, kuru devuma dēļ arī turpmāk Madara varēs tikties ar jauniegūtajiem draugiem.

Jāatzīmē, ka, iegādājoties dāvanas Dr.Klauns labdarības veikalā, bērniem Latvijas slimnīcās uzdāvinātas 98 Dakteru klaunu vizītes jeb pusotra mēneša darba.

“Biedrība Dr.Klauns darbojas tikai no sabiedrības ziedojumiem, līdz ar to šis mums finansiāli ir nozīmīgs atbalsts, lai dotu iespēju Dakteriem Klauniem turpināt apmeklēt bērnus iepriekšējā apjomā visās slimnīcās, kurās darbojamies. Šajā gadā aktīvi turpināsim īstenot dažādas idejas, lai iespējami saistošā veidā piesaistītu līdzekļus un esam atvērti sadarbībai,” rezumē Marianna Milovska.

Saistītie raksti

Īpaši lielu paldies veikala izveidē un … sakām T/C “Spice, veikala JYSK un interjera dizainerei Baibai Prindulei, pateicoties kuriem, šī gada veikals izskatījās īpaši omulīgs un skaists.

Sešos gados Dakteri Klauni ne tikai Bērnu Klīniskās universitātes slimnīcas (BKUS), bet arī vairākās citās Latvijas slimnīcās, strādājot pāros ar bērniem, ir pierādījuši, ka, lai cik nepatīkama ir slimība, atveseļošanās procesā vitāli svarīgi atrast vietu smaidam, siltumam un cerībai. Šobrīd septiņās Latvijas pilsētās strādā 35 Dakteri Klauni, no tiem visvairāk – 25 – Bērnu Klīniskās universitātes slimnīcā Rīgā. 2018. gadā Dakteri Klauni slimnīcās iepriecinājuši 10 000 pacientus, nostrādājot 4314,5 stundas un esot klāt mazajiem pacientiem 389 procedūru laikā.

LA.lv
LE
LETA
Veselam
Viņķele šodien uzstājas ANO sanāksmē Ņujorkā un runā par nevienlīdzības mazināšanu pasaulē 1
17 stundas
LE
LETA
Veselam
Rehabilitologi: Nepieciešama skaidra stratēģija iekļaujošas sabiedrības veidošanai Latvijā
17 stundas
LE
LETA
Veselam
Aizsilniece: Latvijā jāsakārto jautājumi saistībā ar pacientu datu pieejamību un medicīnisko kļūdu
19 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Latvijā
Saeimā aktualizē jautājumu par banku iespējām aktīvāk kreditēt
33 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Tiesa apmierina Sprūda lietas prokuroram pieteikto noraidījumu
2 stundas
LE
LETA
Ekonomika
“Rietumu banka” dividendēs izmaksājusi 130 miljonus eiro
3 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Traģēdija Alžīrijā: ugunsgrēkā dzemdību nodaļā iet bojā mazuļi
1 stunda
SK
Skaties.lv
Latvijā
VIDEO: Zosēnos vētrā cietušie atgūstas pēc nelaimes
1 stunda